Tēma: Ventspils reiss

 • Nedēļas nogalē būs izmaiņas autobusu kustībā 1

  Nedēļas nogalē, no 19. līdz 21. jūlijam, Ventspilī notiks starptautiskais ielu kultūras un sporta festivāls “Ghetto Games”, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību gan pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

 • Motobraucēju parādes laikā autobusi kavēsies 4

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka sestdien, 13.jūlijā, no plkst.14.00 līdz plkst.15.00 sabiedriskais transports ievērojami kavēsies gan visos Ventspils pilsētas, gan atsevišķos reģionālajos sabiedriskā transporta maršrutos.

 • Kvalitātes sistēmas auditori ''Ventspils reisa'' darbu vērtē izcili 1

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” izcili aizvadījis kvalitātes vadības sistēmas ikgadējo uzraudzības auditu, kura rezultāti apliecina ne tikai uzņēmuma darbības atbilstību 4 starptautiski atzītiem standartiem, bet arī katra darbinieka ikdienas veikuma nozīmību.

 • No 1. jūlija gaidāmas izmaiņas starppilsētu un novada autobusu maršrutos 5

  No 2024. gada 1. jūlija Latvijas reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļā “Ventspils” stāsies spēkā jaunais ilgtermiņa līgums, kas starp pasūtītāju  - Valsts SIA “Autotransporta direkcija” - un pasažieru pārvadātāju - pašvaldības SIA “Ventspils reiss” - noslēgts uz desmit gadiem.

 • Sabiedriskā transporta pārvadātājiem stāsies spēkā ilgtermiņa līgumi 3

  Reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļās "Ventspils" un "Valmiera, Valka, Smiltene" no 1. jūlija esošajiem pārvadātājiem SIA "Ventspils reiss" un SIA "VTU Valmiera" stāsies spēkā jaunie ilgtermiņa līgumi, kurus noslēgs uz desmit gadiem, informē Autotransporta direkcijas (ATD) pārstāvji.

 • Vasarā sabiedriskais transports kursē ilgāk 1

  Vasaras sezonā no 1. jūnija līdz 31. augustam Ventspils pilsētas sabiedriskais transports maršrutā nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” pasažieru ērtībām kursē arī vēlākās vakara stundās.

 • Pusmaratona laikā būs traucēta sabiedriskā transporta kustība 1

  Ventspils pusmaratona laikā, 9.jūnijā no plkst.10.00 līdz 15.30, būtiski tiks traucēta autobusu kustība, atsevišķi autobusu maršruti kursēs tikai līdz centram, netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi.

 • Nedēļas nogalē gaidāms izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Sestdien, 1. jūnijā, atsāk kursēt autobuss uz pludmali maršrutā nr.20, savukārt svētdien, 2. jūnijā, Bērnu svētku gājiena laikā tiks slēgta satiksme pa Lielo prospektu, tāpēc iespējama sabiedriskā transporta kavēšanās un netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas.

 • Ukrainas civiliedzīvotājiem vairs neizsniegs bezmaksas braukšanas kartes 6

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome jau 2022. gada pavasarī, reaģējot uz Krievijas militāro iebrukumu Ukrainā, pieņēma lēmumus par palīdzības sniegšanu Ukrainas civiliedzīvotājiem. Viens no lēmumiem bija par apmaksātām braukšanas kartēm Ukrainas civiliedzīvotājiem noteiktam braucienu skaitam Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā.

 • Izmaiņas autobusu kustībā valsts svētkos 2

  Tuvākajās svētku brīvdienās, 4. un 6.maijā, gaidāmas nelielas gan pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos Ventspils pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

 • Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem 0

  Tuvojoties svētku brīvdienai 1. maijā, informējam par gaidāmajām izmaiņām, kā arī vēlamies mudināt pasažierus nokļūšanai Pārventā izmantot ne tikai 22. maršruta, bet arī citu maršrutu autobusus.

 • Ministrs novērtē sabiedriskā transporta infrastruktūru 0

  Pagājušajā nedēļā reģionālajā vizītē Ventspilī viesojās klimata un enerģētikas ministrs Kaspars Melnis. Iepazīstoties ar Ventspils pašvaldības infrastruktūru un uzņēmumiem, ministru uzņēma arī pašvaldības SIA Ventspils reiss.