Tēma: Ventspils reiss

 • ''Ventspils reiss'' iegūst Dimanta balva 2

  Ir apkopoti Gada balvas Drošākais uzņēmuma autoparks desmitgades rezultāti, un jubilejas pasākumā pašvaldības SIA Ventspils reiss apbalvots ar augstāko atzinību - Desmitgades Dimanta balvu - kategorijā Pasažieru pārvadātāji.

 • Slēdz vasaras sezonālos reisus 0

  Pašvaldības SIA "Ventspils reiss" atgādina, ka no 1. novembra pilnībā tiek slēgti visi vasaras sezonas reisi un maršruti gan pilsētā, gan novadā.

 • Elektroautobusi zaļākai ikdienai un pilsētai 5

  Noslēgumam tuvojas pašvaldības SIA Ventspils reiss īstenotais projekts ar mērķi attīstīt videi draudzīgu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī. Jau šobrīd pasažieru pārvadājumos iesaistīti visi autobusi, ko projekta gaitā bija plānots iegādāties, tas ir, 14 mazas ietilpības elektroautobusi un viens lielas ietilpības duālās degvielas sistēmas jeb hibrīdautobuss, kā arī sekmīgi tiek ekspluatētas uzlādes stacijas.

 • Maršrutā Ventspils–Liepene būs izmaiņas pieturu sarakstā 0

  Ņemot vērā pasažieru ierosinājumu, no 12. septembra maršrutā nr. 5203 Ventspils-Liepene plānotas izmaiņas pieturu sarakstos. Uzmanība izmaiņām jāpievērš pasažieriem, kuri izmanto pieturas ''Pārventa'', ''Viesnīca ''Vilnis'''' un ''Ūdeka''.

 • Ventspils reisam grib liegt pārvadājumus 0

  Autotransporta direkcija pasažieru pārvadātājus sadalījusi septiņās starppilsētu autobusu maršrutu tīkla daļās turpmākajiem desmit gadiem – līdz 2033. gadam. Ventspils uzņēmums Ventspils reiss kārtējo reizi ir viens no iepirkuma konkursa zaudētājiem.

 • “Ventspils reisa” piedāvājumu neizvēlas 14

  Autotransporta direkcija (ATD) noslēgusi konkursu par sabiedriskā transporta pakalpojumu nodrošināšanu septiņās reģionālo autobusu maršrutu tīkla daļās, tajā skaitā arī Ventspils virzienā, tiesa neizvēloties Ventspils reisa piedāvājumu, bet uzņēmums šo lēmumu acīmredzot pārsūdzēs.

 • Izmaiņas starppilsētu autobusu kustībā 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils reiss” informē, ka pasūtītājs, Valsts SIA “Autotransporta direkcija” veikusi izmaiņas starppilsētu autobusu maršrutos uz Kuldīgu un Rīgu. Izmaiņas veiktas, pamatojoties uz pasažieru un pašvaldības SIA “Ventspils reiss” priekšlikumiem.

 • Kopā ar invalīda apliecību jāuzrāda personu apliecinošs dokuments 0

  Sabiedriskā transporta pasažieriem, kuri izmanto braukšanas maksas atlaides, ko valsts piešķīrusi personām ar invaliditāti un viņu asistentiem, jāzina, ka, iegādājoties braukšanas biļeti autobusā, kopā ar jaunā parauga invaliditātes apliecību jāuzrāda arī personu apliecinošs dokuments.

 • Šoreiz aizgādā tehnisko palīdzību 1

  Ziņās katru dienu atbalsojas jauni un aizvien šausminoši kara notikumi. Ukrainas atbalstam no Ventspils izsūtīta kārtējā krava, šoreiz ar nedaudz neierastāku saturu.

 • Starppilsētu maršrutos traucēti norēķini ar VISA kartēm 3

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pašlaik uzņēmuma apkalpotajos starppilsētu un novada maršrutos par braucienu ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā un ar MAESTRO vai MASTER CARD maksājumu kartēm, kuras, saskaņā ar Finanšu nozares asociācijas datiem, ir lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. VISA kartes šobrīd netiek pieņemtas.

 • Ventspils reiss svin 25 gadus 0

  Šogad aprit 25 gadi jeb ceturtdaļa gadsimta, kopš pilsētā pasažieru pārvadājumus veic pašvaldības SIA Ventspils reiss. Atzīmējot jubileju, uzņēmums pateicas saviem darbiniekiem un arī pasažieriem, kas bijuši uzticīgi visus šos gadus.

 • No 1. marta sabiedriskajā transportā vairs nav spēkā ietilpības ierobežojums 0

  Beidzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no 1. marta, vairs nebūs spēkā sabiedriskā transporta ietilpības ierobežojumi un atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi pašvaldību sabiedriskā transporta maršrutos pilngadīgām personām bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.