Tēma: Ventspils reiss

 • Šoreiz aizgādā tehnisko palīdzību 1

  Ziņās katru dienu atbalsojas jauni un aizvien šausminoši kara notikumi. Ukrainas atbalstam no Ventspils izsūtīta kārtējā krava, šoreiz ar nedaudz neierastāku saturu.

 • Starppilsētu maršrutos traucēti norēķini ar VISA kartēm 3

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pašlaik uzņēmuma apkalpotajos starppilsētu un novada maršrutos par braucienu ir iespējams norēķināties tikai skaidrā naudā un ar MAESTRO vai MASTER CARD maksājumu kartēm, kuras, saskaņā ar Finanšu nozares asociācijas datiem, ir lielākajai daļai Latvijas iedzīvotāju. VISA kartes šobrīd netiek pieņemtas.

 • Ventspils reiss svin 25 gadus 0

  Šogad aprit 25 gadi jeb ceturtdaļa gadsimta, kopš pilsētā pasažieru pārvadājumus veic pašvaldības SIA Ventspils reiss. Atzīmējot jubileju, uzņēmums pateicas saviem darbiniekiem un arī pasažieriem, kas bijuši uzticīgi visus šos gadus.

 • No 1. marta sabiedriskajā transportā vairs nav spēkā ietilpības ierobežojums 0

  Beidzoties valstī noteiktajai ārkārtējai situācijai, no 1. marta, vairs nebūs spēkā sabiedriskā transporta ietilpības ierobežojumi un atcelti braukšanas maksas atvieglojumu ierobežojumi pašvaldību sabiedriskā transporta maršrutos pilngadīgām personām bez vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta, informēja Satiksmes ministrijas (SM) pārstāvji.

 • «Ventspils reiss» – ģimenei draudzīga darbavieta 15

  Jau devīto gadu pēc kārtas pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' spējis apliecināt, ka, saimniekojot pārdomāti, vienlaikus iespējams nodrošināt gan kvalitatīvus pasažieru pārvadājumus, gan rūpēties par darbinieku labjūtību.

 • Ko nozīmē būt autobusa vadītājam – miljonāram 6

  Turpinot tradīciju gada nogalē godināt darbiniekus, pašvaldības SIA Ventspils reiss dubultmiljonāru saime kļuvusi par diviem autobusu vadītājiem kuplāka. Strādājot Ventspils reisā, nobraukumu 2 miljoni kilometru un vairāk sasnieguši vēl divi autobusu vadītāji: Ainārs Naudiņš un Arnis Bāliņš.

 • Sumina Profesionālās meistarības konkursa uzvarētājus 4

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss ir uzņēmums, kas godā tradīcijas, un tāpēc gada nogale uzņēmumā ir tas brīdis, kad jau daudzus gadus tiek sumināti tie autobusu vadītāji, kuri sasnieguši augstus rezultātus autobusu vadītāju Profesionālās meistarības konkursā vai ikdienas darbā.

 • Meklē telefona īpašnieku 2

  14. decembrī plkst. 16 Robežu ielā 7, SIA "Ventspils reiss" autobusā kurš brauca maršrutā Rīga-Ventspils, vēlāk Ventspils - Užava -Ventspils tika atrasts mobilais tālrunis ''Samsung Galaxy A71'' gaiši zilā krāsā.

 • Visu mūžu – tikai šoferis 3

  Autobusa vadītāji lielākoties nav runīgi. Vairums no viņiem pieraduši klusējot veikt savu darbu, koncentrējoties tam, kas notiek uz ceļa un ielas, un ir skopi vārdos, kas raksturo paveikto un viņus pašus. Līdzīgi tas ir arī ar ilggadējo ''Ventspils reiss'' autobusa vadītāju Uldi Ķempeli, kurš sarunu iesāk ar vārdiem: ''Visu mūžu esmu bijis šoferis''.

 • Izmaiņas autobusu kustībā mājsēdes laikā 1

  Saskaņā ar valdības pieņemtajiem lēmumiem, Latvijā no 21. oktobra līdz 15. novembrim noteikta komandantstunda laikā no plkst. 20 līdz plkst.5, tāpēc šajā laikā būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā.

 • Atlaides mēnešbiļetēm - tikai ar sadarbspējīgu sertifikātu 4

  Pasažieru pārvadātājs ''Ventspils reiss'' informē, ka saskaņā ar valdības lēmumu no 25. oktobra pārvadātājam vairs nebūs tiesību piemērot pašvaldības piešķirtās braukšanas maksas atlaides pilngadīgām personām (18+), kurām nav sadarbspējīga vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikāta.

 • Pašvaldības policisti palīdz atrast somiņu 7

  Ventspils pašvaldības policijas policisti 11. oktobrī plkst. 11.30, saņēma izsaukumu no kādas sievietes par to, ka izkāpjot no mikroautobusa Nr.22 Raiņa ielā 16 tajā atstājusi savu somiņu.