Tēma: Ventspils reiss

 • Uz uguņošanu varēs doties ar autobusu 3

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz jaunā gada sagaidīšanas pasākumiem Lielajā laukumā, būs papildus autobusu reisi maršrutos nr. 22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” un nr.1 “Autoosta – Tārgale”.

 • No 1.decembra tiek mainīti autobusu kustības laiki 1

  Autobusu kustības laiki darba dienās tiek mainīti maršrutā nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” un nr. 22A “Celtnieku iela - Bucher “, kā arī maršruta nr.23 “Meža kapi - Ventspils Nafta”.

 • ''Ventspils reiss'' organizē tradicionālo akciju 5

      Kad dienas kļūst īsākas un tumšās diennakts stundas garākas, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” turpina tradīciju un organizē akciju “Ventspils reiss tevi vienmēr pamanīs!”, kuras laikā "neredzamajiem" pasažieriem dāvina atstarotājus un atstarojošās vestes. 

 • Pēc uguņošanas būs papildus reiss uz Pārventu 0

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz 18. novembra svētku pasākumiem, atsevišķos reisos kursēs lielas ietilpības autobuss, un pēc uguņošanas būs papildus reiss uz Pārventu.

 • Aicina iesaistīties ''Bērniem drošas pārvietošanās dienas'' aktivitātēs 0

  2023.gada 19. oktobrī Latvijā pirmo reizi tiks atzīmēta Bērniem drošas pārvietošanās diena. PSIA Ventspils reiss, kas vienmēr atbalsta satiksmes drošības aktivitātes, aicina Ventspils iedzīvotājus, īpaši ģimenes ar bērniem, kā arī izglītības iestādes, atbalstīt un iesaistīties šīs dienas norisē.

 • Sastrēgumstundās aicinām izmantot alternatīvus maršrutus 13

  Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā nereti vērojama situācija, ka pasažieri vēlas izmantot tikai 22.autobusu maršrutu “Inženieru iela – Celtnieku iela” un ne labprāt izmanto citus – alternatīvus maršrutus, ar kuriem tāpat iespējams nokļūt gan pilsēta centrā, gan Pārventā, gan Inženieru vai Celtnieku ielas mikrorajonā.

 • Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem 3

  Uz nenoteiktu laika periodu nedaudz mainīts autobusu maršruta nr.22 “Inženieru iela – Celtnieku iela” kustības grafiks – atsevišķi reisi netiks apkalpoti, bet dažiem mainīts atiešanas laiks no galapunkta.

 • Ventspils maratona laikā būs sabiedriskā transporta kustības traucējumi 0

  Svētdien, 17. septembrī, norisināsies Ventspils maratona sacensības, tāpēc no plkst. 9.00 līdz plkst. 15.30 būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā: netiks apkalpotas vairākas autobusu pieturas, kā arī būs mainīti autobusu kustības ceļi visos pilsētas sabiedriskā transporta maršrutos, kā arī novada un starppilsētu maršrutos Kuldīgas un Liepājas virzienā.

 • Sāk slēgt sezonālos reisus un maršrutus 3

  PSIA “Ventspils reiss” informē, ka no piektdienas, 1. septembra, tiek uzsākta pakāpeniska pavasara – vasaras sezonas sabiedriskā transporta reisu un maršrutu slēgšana.

 • Aicinām savlaicīgi iegādāties skolēnu mēnešbiļetes 0

  Tuvojoties 1. septembrim, pašvaldības SIA “Ventspils reiss” aicina savlaicīgi iegādāties skolēnu mēnešbiļetes. Atgādinām, ka mēnešbiļetes nākamajam mēnesim var iegādāties, sākot no iepriekšējā mēneša 20. datuma.

 • "Ventspils reiss" ziedos mikroautobusu sadraudzības pilsētai Vinnicai 0

  Šodien pasažieru pārvadātājs "Ventspils reiss" Ukrainas vēstniecībai nodos autobusu, ko ziedos sadraudzības pilsētai Vinnicai Ukrainā. Līdz ar autobusu uz Vinnicu tiks nosūtītas gan autobusa rezerves daļas, ko ziedos uzņēmums "Ventspils reiss", gan arī brīvprātīgie ziedojumi.