Tēma: Ventspils reiss

 • Slēdz sezonālos reisus 0

  Jau no septembra pakāpeniski tiek slēgti tie autobusi reisi un maršruti, kas pieprasīti tikai siltajos gadalaikos. Vēl līdz 15. novembrim kursēs reisi līdz Jaunajiem Meža kapiem, bet autobuss līdz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā.

 • Ventspils paliks bez autoostas? 46

  Uzņēmums Ventspils reiss savā Facebook profilā publicējis informāciju, ka Satiksmes ministrijas izstrādātajā Ministru kabineta noteikumu projektā paredzēta deviņu autoostu, tajā skaitā arī Ventspilī, likvidēšana.

 • Sezonālie reisi turpinās kursēt arī oktobrī 0

  Ventspils reisa nodrošinātie sezonālie reisi uz pasažieru pieprasītākajiem galapunktiem attālās dārzkopības sabiedrībās vēl kursēs līdz 1. novembrim, bet atsevišķi reisi pilsētas maršrutos pat līdz novembra vidum.

 • Pakāpeniski tiek slēgti sezonālie reisi 0

  No sestdienas,15. septembra sākas pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana. Sestdienā gan autobusi vēl kursēs kā vasaras sezonā, taču jau svētdien pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām.

 • Kursēs papildu sabiedriskais transports 0

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka šīs nedēļas nogalē – piektdienas un sestdienas vakarā – pilsētā kursēs papildu sabiedriskais transports, lai nodrošinātu iespēju apmeklēt piektdienas pastaigu Iznāc vakara gaismā! un Senās uguns nakti Staldzenē.

 • Tiks mainīti atsevišķu autobusu maršrutu kustības ceļi 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. jūlijam, jauniešu ielu sporta un kultūras festivāla “Ghetto Games 2018” laikā satiksmei tiks slēgta daļa Lielā prospekta, tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām autobusu kustībā, kā arī iespējamo autobusu kavēšanos.

 • Ugālē slēgta dzelzceļa pārbrauktuve 0

  24. un 25. jūlijā notiks Ugāles pārbrauktuves remonts. Šajā laikā satiksme, tajā skaitā starppilsētu maršrutu autobusi, tiks novirzīti pa apbraucamajiem ceļiem, kā arī neapkalpos pieturas "Ugāle" abos virzienos, un tiks izveidotas pagaidu autobusu pieturas.

 • Autobusa gaidīšana kļuvusi patīkamāka 7

  Ventspils autoostas uzgaidāmajā zālē nesen izvietots statīvs ar žurnāliem brīvai lietošanai. Iniciatīvu pašvaldības SIA Ventspils reiss īstenoja sadarbībā ar Ventspils bibliotēku.