Tēma: Ventspils reiss

 • Par sportu, ceļiem, VeA balvu un citām aktualitātēm (VIDEO) 0

  Par Latvijas olimpiskās komitejas lēmumu atbalstīt Ventspils sportistus, VeA studentes sasniegumiem, par to, ka noslēdzies iepirkums par bērnu pilsētiņas telpās atrakciju koncepcijas izstrādi, BMX treniņbāzē tiks uzstādīta jauna servisa ēka, par to, ka uz trim Ventspils reisa autobusiem tiks uzstādīti sensori, kuri signalizēs par ceļa stāvokli un citām aktuālām tēmām informē Aivars Lembergs.

 • Svētkos plānotas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Tuvojas svētku brīvdienas, tāpēc ''Ventspils reiss'' aicina pasažierus un pilsētas viesus pievērst uzmanību izmaiņām autobusu kustības grafikos Ventspils pilsētas un starppilsētu maršrutos, kurus apkalpo “Ventspils reiss”.

 • Bezbiļetniekiem bargāki sodi 2

  No nākamā gada janvāra SIA Ventspils reiss apkalpotajos starppilsētu maršrutos palielināsies sodanauda par braukšanu sabiedriskajā autobusā bez derīgas braukšanas biļetes.

 • Kursēs papildus autobuss uz Meža kapiem 2

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu kapos Mirušo piemiņas dienā un pirms tam, šī nedēļas nogalē, 24. un 25. novembrī, maršrutā Nr. 6 “Ventamonjaks – Meža kapi – Saules iela” pieprasītākajos reisos vienlaikus kursēs divi autobusi, kā arī vairākos reisos tiks apkalpota pietura “Jaunie kapi”.

 • Slēdz sezonālos reisus 0

  Jau no septembra pakāpeniski tiek slēgti tie autobusi reisi un maršruti, kas pieprasīti tikai siltajos gadalaikos. Vēl līdz 15. novembrim kursēs reisi līdz Jaunajiem Meža kapiem, bet autobuss līdz Akmeņdzirām turpinās kursēt ziemas režīmā.

 • Ventspils paliks bez autoostas? 46

  Uzņēmums Ventspils reiss savā Facebook profilā publicējis informāciju, ka Satiksmes ministrijas izstrādātajā Ministru kabineta noteikumu projektā paredzēta deviņu autoostu, tajā skaitā arī Ventspilī, likvidēšana.

 • Sezonālie reisi turpinās kursēt arī oktobrī 0

  Ventspils reisa nodrošinātie sezonālie reisi uz pasažieru pieprasītākajiem galapunktiem attālās dārzkopības sabiedrībās vēl kursēs līdz 1. novembrim, bet atsevišķi reisi pilsētas maršrutos pat līdz novembra vidum.

 • Pakāpeniski tiek slēgti sezonālie reisi 0

  No sestdienas,15. septembra sākas pakāpeniska sezonālo reisu slēgšana. Sestdienā gan autobusi vēl kursēs kā vasaras sezonā, taču jau svētdien pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām.

 • Kursēs papildu sabiedriskais transports 0

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss informē, ka šīs nedēļas nogalē – piektdienas un sestdienas vakarā – pilsētā kursēs papildu sabiedriskais transports, lai nodrošinātu iespēju apmeklēt piektdienas pastaigu Iznāc vakara gaismā! un Senās uguns nakti Staldzenē.

 • Tiks mainīti atsevišķu autobusu maršrutu kustības ceļi 0

  Šajā nedēļas nogalē, no 27. līdz 29. jūlijam, jauniešu ielu sporta un kultūras festivāla “Ghetto Games 2018” laikā satiksmei tiks slēgta daļa Lielā prospekta, tāpēc sabiedriskā transporta pasažieriem jārēķinās ar izmaiņām autobusu kustībā, kā arī iespējamo autobusu kavēšanos.