Tēma: Ventspils reiss

 • ''Ventspils reiss'' uzsāk sezonālo reisu atjaunošanu 2

  Ventspils pilsētas un novada autobusu maršrutos no 1. aprīļa pakāpeniski tiek uzsākta sezonālo reisu atjaunošana uz pasažieru iecienītākajiem galapunktiem. Reisu atjaunošana notiek saskaņā ar pasūtītāju iepriekš apstiprinātiem sarakstiem.

 • ''Ventspils reisam'' – 26! 0

  14. marts ir datums, kad pašvaldības SIA Ventspils reiss jau 26. gadu atzīmē savu dzimšanas dienu. Lai arī šķiet, ka gads pēc apaļās, 25. jubilejas, nav bijis bagāts īpašiem notikumiem, tomēr arī ikdienā iespējams atrast ko nozīmīgu.

 • Pagarināts braucienu skaita izmantošanas termiņš 0

  Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā iespējams iegādāties dažādu veidu biļetes, un viena no tām ir universālā braucienu skaita biļete. Pamatojoties uz pasažieru priekšlikumiem, esam veikuši izmaiņas braucienu skaita izmantošanas termiņos un turpmāk iegādātos braucienu būs iespējams izmantot daudz ilgākā laikā periodā nekā iepriekš.

 • Apstiprina saistošos noteikumus par braukšanas maksas atvieglojumiem 2

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Saistošos noteikumus “Par braukšanas maksas atvieglojumiem Ventspilī”. Saistošie noteikumi izstrādāti ar mērķi, lai tiktu sniegts plašāks atbalsts iedzīvotāju grupām, kurām nepieciešams pārvietoties pašvaldības administratīvajā teritorijā, izmantojot sabiedrisko transportu.

 • Izmaiņas pilsētas sabiedriskajā transportā 17

  No 2023. gada 2. marta Ventspils pilsētas sabiedriskais transports būs pieejamāks skolēniem un pirmsskolas vecuma bērniem, kā arī tiks mainīta braukšanas maksa.

 • Gaidāmas izmaiņas pilsētas sabiedriskajā transportā 26

  No 2. marta Ventspils pilsētas sabiedriskajā transportā tiks mainīta norēķinu kārtība un iespējas, kā arī braukšanas maksas tarifi. Izmaiņas būs attiecināmas uz visām pasažieru grupām un biļešu veidiem.

 • Atvieglojumus saņems tikai ar eID karti 3

  Nesen sociālajos tīklos aktualizējās jautājums par atlaidēm skolēniem braukšanai sabiedriskajā transportā. Autotransporta direkcija (ATD) šogad plāno ieviest sistēmu, kur, lai saņemtu braukšanas maksas atlaidi, kā personu apliecinošs dokuments tiks pieņemta tikai eID karte.

 • Mantas bieži turpina ceļot 2

  Visticamāk, katram reiz ir gadījies kaut ko aizmirst vai pazaudēt – veikalā, kafejnīcā vai kur citur. Personiskās mantas cilvēki mēdz aizmirst arī sabiedriskajā transportā, turklāt, kā mums izdevās noskaidrot, – pat ļoti bieži.

 • Strīdi par pasažieriem turpinās 11

  Ar cerībām un priekšlaicīgu prieku ventspilnieki uzņēma ziņu, ka vietējais uzņēmums Ventspils reiss beidzot atzīts par uzvarētāju konkursā par tiesībām nodrošināt pasažieru pārvadājumus savā reģionā tuvāko desmit gadu laikā. Vakar kļuva zināms, ka konkursa rezultātus apstrīdējis konkurents. Tomēr Ventspils uzņēmums nav zaudējis cerību uzvarēt.

 • ''Ventspils reisam'' vēl trīs ''miljonāri'' 2

  Pašvaldības SIA Ventspils reiss neilgi pirms Ziemassvētkiem Miljonāru klubiņā uzņēma trīs jaunus biedrus: Kasparu Vēzi, Raimondu Briedi un Edgaru Boži – ilggadējus un profesionālus autobusu vadītājus, kuri, strādājot uzņēmumā, nobraukuši vienu miljonu kilometru.

 • ''Ventspils reiss'' iegūst Dimanta balva 2

  Ir apkopoti Gada balvas Drošākais uzņēmuma autoparks desmitgades rezultāti, un jubilejas pasākumā pašvaldības SIA Ventspils reiss apbalvots ar augstāko atzinību - Desmitgades Dimanta balvu - kategorijā Pasažieru pārvadātāji.

 • Slēdz vasaras sezonālos reisus 0

  Pašvaldības SIA "Ventspils reiss" atgādina, ka no 1. novembra pilnībā tiek slēgti visi vasaras sezonas reisi un maršruti gan pilsētā, gan novadā.

 • Elektroautobusi zaļākai ikdienai un pilsētai 5

  Noslēgumam tuvojas pašvaldības SIA Ventspils reiss īstenotais projekts ar mērķi attīstīt videi draudzīgu un ilgtspējīgu sabiedriskā transporta infrastruktūru Ventspilī. Jau šobrīd pasažieru pārvadājumos iesaistīti visi autobusi, ko projekta gaitā bija plānots iegādāties, tas ir, 14 mazas ietilpības elektroautobusi un viens lielas ietilpības duālās degvielas sistēmas jeb hibrīdautobuss, kā arī sekmīgi tiek ekspluatētas uzlādes stacijas.