Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) sadarbībā ar Digitālo centru šī gada 20. martā plkst. 11 aicina Ventspils pilsētas un Kurzemes reģiona iedzīvotājus ar zemām digitālajām prasmēm apmeklēt informatīvo semināru un pieteikties pilotmācībās.

Semināra laikā potenciālajiem dalībniekiem būs iespēja pieteikties uz mācību kursiem, kas tiks īstenoti kā jaukta tipa nodarbības (klātienes un tālmācību formātā) no šī gada marta līdz maijam. Uz informatīvo semināru tiek aicināti arī pārstāvji no organizācijām, kas strādā ar cilvēkiem ar zemām digitālajām prasmēm vai nodrošina to izglītošanu. Pieteikties semināram iespējams līdz 18. martam šeit: www.ej.uz/digitalas-prasmes. Semināra programma pieejama ŠEIT.

Projekta mācību piedāvājums paredzēts pieaugušajiem, kuri jau izmanto digitālās tehnoloģijas, bet jūtas nepārliecināti par savām esošajām zināšanām un uzskata, ka viņu digitālās prasmes ir nepilnīgas. Dalībnieku vecums ir 25 gadi un vecāki. Pilotmācībās paredzēts uzņemt līdz pat 30 dalībniekiem. Kopējais mācību ilgums - 60h, ieskaitot 40h klātienes mācības un 20h tālmācības. Dalība pilotmācībās ir bezmaksas.

DCDS pilotmācībās dalībniekiem būs iespēja:

- Pārbaudīt savu esošo digitālo prasmju un zināšanu līmeni ar pašnovērtējuma rīku;

- pārrunāt ar pasniedzēju individuālu mācību pieeju, kas vislabāk atbilst dalībnieka vajadzībām;

- izmantot dažādus tiešsaistes rīkus, kas ļaus efektīvi pārvaldīt un sekot līdzi savam mācību progresam, noteikt elastīgas mācību metodes, kas apvieno vairākus mācību moduļus;

- iegūt pieeju digitālajiem mācību materiāliem dažādās valodās;

- pēc mācību kursu pabeigšanas novērtēt savas digitālās prasmes un zināšanas, kā arī iegūt atbilstošu sertifikāciju.

Plašāka informācija par projektu pieejama šeit: http://www.dcds-project.eu/lv/par-projektu/.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: