Tēma: Projekti

 • Veic grozījumus lēmumā par Nacionālas nozīmes industriālā parka projektu 2

  27. aprīlī Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī nolēma atbalstīt projekta iesniegšanu Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izsludinātajā projektu konkursā un pretendēt uz Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju plāna paredzētajām investīcijām industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos.

 • Būvdarbi slimnīcā tuvojas izskaņai 0

  Ventspils slimnīcā drīzumā tiks pabeigta vērienīgā Neatliekamās medicīniskās palīdzības nodaļas un Laboratorijas pārbūve. Projekts paredz būtiskas izmaiņas, kas saistītas ar nodaļas paplašināšanu un pacientu plūsmu nodalīšanu.

 • Sāksies darbnīcu cikls jauniešiem ar īpašām vajadzībām 0

  1. augustā sāksies Ventspils Jauniešu mājas projekts “Neatkarīgs 1.0”, kura mērķis ir testēt dažādu tematisko darbnīcu piedāvājumu jauniešiem ar īpašajām vajadzībām, ko nākotnē piedāvāt kā regulāras darbnīcas jauniešu attīstībai un neatkarības veicināšanai.

 • Apstiprināts projekts ''Nacionālās nozīmes industriālā parka izveide Ventspilī'' 3

  Nolūkā nodrošināt videi draudzīgu, vides ilgtspēju veicinošu teritoriālo izaugsmi un jaunu darba vietu radīšanu, atjaunojot degradēto teritoriju Maurciemā, pilsētas dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī uzdeva pašvaldības iestādei “Ventspils osta” iesniegt projektu “Nacionālas nozīmes industriālā parka izveide Ventspilī”.

 • Notiks Ventspils tūrisma simpozijs 2023 0

  Trešdien, 31. maijā no plkst. 11.00 – 14.00, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un tos, kuriem interesē tūrisma sfēra piedalīties - Ventspils tūrisma simpozijā 2023, zinātnes centrā “VIZIUM”. 

 • Izsludina projektu konkursu vides kvalitātes uzlabošanai novadā 0

  Ventspils novada pašvaldība izsludina pieteikšanos projektu konkursam ''Mēs savā novadā 2023'' dzīves un vides kvalitātes uzlabošanai Ventspils novadā. Projektu konkursa pasākumu finansēšanas fonds ir 8000 eiro. Viena projekta realizēšanai piešķirs ne vairāk kā 800 eiro.

 • Atbalstīts projekts par papildu energoefektīva LED apgaismojuma uzstādīšanu 3

  Nolūkā samazināt siltumnīcefekta gāzu emisijas Ventspils publisko teritoriju apgaismojuma infrastruktūrā, SIA “Vides investīciju fonds” ir atbalstījis Ventspils valstspilsētas pašvaldības iestādes “Ventspils Komunālā pārvalde” projekta iesniegumu par papildu 601 apgaismes lampu nomaiņu pilsētā.

 • Noslēdzies ostas hidrobūvju atjaunošanas projekts 0

  Piecu gadu laikā, īstenojot projektu ''Ventspils brīvostas hidrotehnisko būvju pārbūve un atjaunošana'', Ventspils ostas infrastruktūrā ieguldīts vairāk nekā 18 miljoni eiro. Visi projektā paredzētie būvdarbi ir noslēgušies, bet vēl turpinās atskaišu gatavošanas process projekta noslēgšanai.

 • Muzejs saņem valsts atbalstu 0

  Ventspils muzejs regulāri piedalās Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) izsludinātajos konkursos un saņem atbalstu dažādām ar muzeja darbību saistītām iecerēm. 27. februārī noslēdzās VKKF projektu konkursa I kārta un Muzeju nozares attīstības programmas projektu konkurss, kurā Ventspils muzejs sagatavoja un iesniedza sešus projektus.

 • Iespēja īstenot savas idejas 0

  Lai iedrošinātu jauniešus būt radošiem un nebaidīties mēģināt radīt sev patīkamu un interesējošu pasākumu - biedrība ''Attīstības fabrika'' aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem realizēt savas idejas, piesakoties Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkursam.

 • Veloparka būvniecība veicinās veselīgu un aktīvu dzīvesveidu 34

  Ventspilī, Reņķa dārzā, šobrīd tiek projektēta aktīvās atpūtas veloparka būvniecība. Ventspils valstspilsētas pašvaldība sniedz skaidrojumu par dažādiem informatīvajā telpā izskanējušiem iedzīvotāju viedokļiem.