Tēma: Projekti

 • Noslēdzies ostas hidrobūvju atjaunošanas projekts 0

  Piecu gadu laikā, īstenojot projektu ''Ventspils brīvostas hidrotehnisko būvju pārbūve un atjaunošana'', Ventspils ostas infrastruktūrā ieguldīts vairāk nekā 18 miljoni eiro. Visi projektā paredzētie būvdarbi ir noslēgušies, bet vēl turpinās atskaišu gatavošanas process projekta noslēgšanai.

 • Muzejs saņem valsts atbalstu 0

  Ventspils muzejs regulāri piedalās Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) izsludinātajos konkursos un saņem atbalstu dažādām ar muzeja darbību saistītām iecerēm. 27. februārī noslēdzās VKKF projektu konkursa I kārta un Muzeju nozares attīstības programmas projektu konkurss, kurā Ventspils muzejs sagatavoja un iesniedza sešus projektus.

 • Iespēja īstenot savas idejas 0

  Lai iedrošinātu jauniešus būt radošiem un nebaidīties mēģināt radīt sev patīkamu un interesējošu pasākumu - biedrība ''Attīstības fabrika'' aicina jauniešus vecumā no 13 līdz 30 gadiem realizēt savas idejas, piesakoties Ventspils jauniešu iniciatīvu projektu konkursam.

 • Veloparka būvniecība veicinās veselīgu un aktīvu dzīvesveidu 34

  Ventspilī, Reņķa dārzā, šobrīd tiek projektēta aktīvās atpūtas veloparka būvniecība. Ventspils valstspilsētas pašvaldība sniedz skaidrojumu par dažādiem informatīvajā telpā izskanējušiem iedzīvotāju viedokļiem.

 • Pilnībā pabeigta ''VIZIUM'' ēkas būvniecības projektu realizācija 0

  Līdz ar šī gada sākumu Ventspilī ir pilnībā pabeigta projektu ''Zinātnes centra jaunbūve Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' un ''Daudzfunkcionālā inovāciju centra jaunbūve, revitalizējot degradēto teritoriju Rūpniecības ielā 2, Ventspilī'' realizācija, veiksmīgi sasniedzot projektā izvirzītos rādītājus.

 • Skanēs mūzika solārajā Vecpilsētā 13

  Ventspilnieki iecerējuši kārtējo ambiciozo projektu Solārā Vecpilsēta Ventspilī un Liepājā, kam veiksmes gadījumā būs jāapvieno mūsdienīgi tehnoloģiskie risinājumi Vecpilsētas arhitektūrā un dizainā un vienlaikus jāspilgtina pilsētas kultūras un mūzikas dzīve.

 • Izsludina jauniešu un VeA projektu konkursu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa un tā apakšprogrammas ''Atbalsts Ventspils Augstskolas studentiem un studentu organizācijām'' 2023. gada I kārtas.

 • Izsludina Kultūras projektu konkursa pirmo kārtu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības Kultūras projektu konkursa 2023. gada I kārtu. Konkursa mērķis ir veicināt pilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, vienlaikus paplašinot kultūras produktu piedāvājumu.

 • Bibliotēkā saņemtas jaunas grāmatas 0

  Šajā nedēļā Ventspils bibliotēka saņēma projekta ''Grāmatu iepirkuma programma publiskajām bibliotēkām'' 2022. gada 2. posma grāmatas.

 • Pretendēs uz finansējumu veloceliņu tīkla paplašināšanai 0

  Ventspils dome nolēma apstiprināt dalību Eiropas Jūrlietu un Zivsaimniecības fonda (turpmāk - EJZF) Latvijas Rīcības programmas Zivsaimniecības attīstībai 2014. – 2020. gadam atklāta projektu konkursa 14. kārtā. Tajā tiks iesniegts projekts ar nosaukumu ''Piekrastes krasta kāpu dabas vērtību saglabāšana, nodrošinot apvienotā gājēju un veloceliņa izbūvi''.

 • Pašvaldības policisti saņems spectērpus 0

  Ventspils Pašvaldības policija Lauku atbalsta dienestā iesniedza projektu ''Papildaprīkojuma iegāde zivju resursu aizsardzībai Ventspils valstspilsētas administratīvajā teritorijā'', lai pretendētu uz valsts budžeta finansējuma zivju resursu aizsardzības pasākumiem. 11. novembrī Lauku atbalsta dienests ir atbalstījis iesniegto projektu.

 • Skolēnu pašpārvaldes īstenos idejas iniciatīvā ''Kontakts'' 0

  Septembrī vairākās Ventspils vispārizglītojošas skolās uzsākts projekts iniciatīvas pašpārvalžu atbalstam ''Kontakts'' ietvaros. Iniciatīvas ietvaros izglītības iestāžu pašpārvaldes un to atbalsta personas īstenos aktivitātes, lai sekmētu skolēnu aktīvu pilsonisko līdzdalību, veicinātu skolēnu labbūtību un sniegtu atbalstu jauniešiem Covid-19 pandēmijas radīto seku mazināšanai.

 • Īres nami pagaidām tikai plānos 3

  Pilsētas pašvaldība rīko jaunu īres namu projektu līdzfinansēšanas konkursa kārtu. Konkursa nolikums precizēts, ņemot vērā komersantu viedokļus un vēlmes. Savukārt oktobrī sāksies pieteikumu iesniegšana Altum, lai pretendētu uz īres namu ar zemu īres maksu līdzfinansēšanu no Eiropas programmas. Šajā programmā plāno pieteikties arī pašvaldība.