Tēma: Mācības

 • Ventspils un Talsu novados notiks Zemessardzes mācības 0

  11. un 12. maijā Ventspils novada Usmas pagastā un Talsu novada Ģibuļu pagastā, norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības vienības kaujas spēju uzturēšanai un pilnveidošanai.

 • Piedāvā tālmācības kursu ''Vizuālo materiālu veidošana vietnē Canva.com'' 0

  Ventspils Digitālais centrs piedāvā ikvienam interesentam ērtā veidā apgūt vietnes Canva.com izmantošanu. Canva ir viens no populārākajiem tiešsaistes rīkiem dažādu vizuālo materiālu izveidei, piedāvājot jau gatavas veidnes plakātiem, prezentācijām, ielūgumiem, plānotājiem, sociālo tīklu vizuāļiem, padarot dizainu izveidi vienkāršu arī lietotājiem bez pieredzes un priekšzināšanām.

 • Aicina pedagogus tiešsaistē apgūt mākslīgā intelekta izmantošanu mācību materiālu veidošanā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina pedagogus tiešsaistes kursā apgūt teorētiskas un praktiskas zināšanas ģeneratīvā mākslīgā intelekta (ĢMI) izmantošanā, lai veidotu izglītojošus materiālus skolēniem un plānotu mācību procesu. Pedagogi uzzinās, kā dažādi ĢMI rīki var palīdzēt veidot kvalitatīvu un interesantu mācību saturu, atvieglojot un optimizējot ikdienas darbu.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina skolēnus uz bezmaksas nodarbību 0

  Ventspils zinātnes centra VIZIUM Jauno Dabaszinātņu pētnieku centrs aicina 4. – 7. klašu skolēnus uz bezmaksas nodarbību “Planēta – vides aizsardzības izaicinājumi”, kurā radoši darbojoties, diskutējot un izmantojot STEAM tehnoloģijas, tiks veicināta izpratne par globālo sasilšanu, piesārņojumu un atkritumu šķirošanu.

 • VeA notiks bezmaksas pasākums vidusskolēniem 0

  Ventspils Augstskolas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes studenti sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi aicina aktīvos, zinātkāros un uzņēmīgos vidusskolēnus pieteikties divu dienu pasākumam “Ventspils Jauno uzņēmēju skola”.

 • Parīzē izvēlas ''Selmer'' saksofonu 0

  Saksofoniste Patrīcija Anna Doniņa šobrīd aktīvi mācās džezu. Patrīcija ir pabeigusi Ventspils Mūzikas vidusskolu un tagad Amsterdamas konservatorijā, kas ir viena no labākajām Eiropā, turpina studijas augstākajā līmenī, lai iegūtu bakalaura grādu.

 • Aicina uz meistarklasi ''Produkcijas fotografēšana ar mobilo telefonu'' 0

  Bieži vien nākas meklēt fotogrāfus, kuri profesionāli iemūžina uzņēmuma ražotu produkciju. Mūsdienu mobilie telefoni ir lielisks rīks, lai pašiem tiktu galā ar šo uzdevumu, tādēļ Digitālais centrs aicina uz meistarklasi, kurā varēs iegūt prasmes un zināšanas par to, kā uzlabot savu uzņēmuma produktu attēlus.

 • Aicina pieteikties ''Riga TechGirls'' bezmaksas mācībām 0

  Sākas pieteikšanās Riga TechGirls gadskārtējām bezmaksas apmācībām latviešu valodā - “Iepazīsti tehnoloģijas”. Ikviens interesents tām var pieteikties līdz 15. aprīlim Riga TechGirls mājaslapā.

 • Aicina piedalīties bezmaksas tiešsaistes pasākumā 0

  Mobilais telefons jau sen vairs nekalpo tikai kā saziņas rīks, bet gan apvieno visdažādākās funkcijas ikdienas dzīves atvieglošanai - pieeja internetam, rēķinu apmaksa, maksājumu karte, kalendārs, piezīmju blociņš, pasaules karte un ne tikai!

 • Aicina tiešsaistē apgūt kursu “Mājaslapu izveide bez programmēšanas” 0

  Nav jābūt programmētājam, lai izveidotu skaistu, kvalitatīvu un pārskatāmu mājaslapu – tas ir pa spēkam ikvienam, tāpēc Ventspils Digitālas centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā, kur būs iespēja apgūt bezkoda tīmekļa vietnes izstrādes pamatus, izmantojot platformas Wix, Shopify un Mozello, kā arī dizaina principus, SEO pamatus, e-komercijas pamatprincipus un mājaslapu optimizāciju mobilajām ierīcēm.

 • Aicina pieteikties Vecāku skolas nodarbībai 0

  21. martā, Vecāku skolas ''Kopā vienoti'' ietvarā, sākumskolas un pirmsskolas sagatavošanās grupu bērnu vecāki tiek aicināti piedalīties tiešsaistes nodarbībā - ''Kā atbalstīt bērnu mācīšanās procesā sākumskolā?''.

 • Aicina piedalīties tiešsaistes kursā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu ar labām iemaņām un prasmēm darbā ar programmatūru MS Excel tiešsaistē apgūt Pivot tables - rakurstabulu un rakursdiagrammu pielietošanu, kas ļauj ātrāk un ērtāk sakārtot, organizēt, aprēķināt un vizualizēt datus, izmantojot tabulas un grafikus.