Tēma: Mācības

 • Varēs apgūt drona vadīšanu 0

  Vārves pagasta kempings Raganas slota aicina jauniešus pieteikties uz drona vadīšanas apmācībām, kurās varēs gan uzzināt visu par šo nodarbi, gan, protams, to izmēģināt.

 • «Velo skoliņa» aicina bērnus uz apmācībām arī jūlijā 0

  Šajā vasarā Ventspils bibliotēkas Reģionālais mācību centrs bērniem no desmit gadu vecuma piedāvā bez maksas apgūt velosipēda vadīšanas noteikumus un sekmīgi nokārtojot teorijas eksāmenu CSDD, iegūt velosipēda vadītāja apliecību.

 • Digitālais centrs aicina uz Vasaras IT skolu 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina skolēnus pavadīt vasaras brīvlaiku aizraujoši un apmeklēt Vasaras IT skolu ''Ar tehnoloģijām pagalmā un pilsētā'', kas šogad norisināsies ārpus Digitālā centra telpām - svaigā gaisā Digitālā centra pagalmā un pilsētā.

 • Noslēgusies vadītāju izaugsmes programmas pirmā sezona 0

  15. jūnijā, notika pirmais vadītāju izaugsmes programmas ''VIP akadēmija'' izlaidums, kuru absolvēja 27 Ventspils izglītības darbinieki - gan vispārējās un pirmsskolas izglītības iestāžu vadītāju vietnieki, gan pedagogi.

 • Varēs apgūt laikmetīgo deju 0

  Piektdien, 18. jūnijā, dejas mākslas profesionāļi un entuziasti aicināti apmeklēt Ostas ielas promenādi un teātra namu ''Jūras vārti'', kur noritēs ''Laikmetīgās dejas mākslas rezidence''.

 • Ostā norisināsies mācības 0

  15. jūnijā, Ventspils ostas akvatorijā norisināsies Ventspils brīvostas pārvaldes un Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku kopīgi organizētās naftas piesārņojuma seku likvidācijas mācības ''Oilex Ventspils 2021''.

 • Tehnikumā sāksies audzēkņu uzņemšana 0

  Jauno audzēkņu uzņemšana 2021./2022. mācību gadam Ventspils Tehnikumā sāksies 7. jūnijā. Plānots uzņemt 250 audzēkņus 11 izglītības programmās, populārākās no kurām ir programmēšanas tehniķi, inženierkomunikāciju tehniķi, pavāri, elektrotehniķi, tūrisma pakalpojumu konsultanti un automehāniķi.

 • Kuram pienākas liecība? 5

  Tuvojas mācību gada noslēgums, bet atkal jau nedaudz savādāks kā pēdējos gados, kā nu jau pieaugušajiem pierasts – bez liecību saņemšanas, pēdējās ekskursijas, vai arī pirmās, bez atvadām no draugiem un skolotājiem klātienē.

 • VATP aicina uz apmācībām par finansējuma piesaisti 0

  Nodibinājums ''Ventspils Augsto tehnoloģiju parks'' aicina jaunuzņēmumus un ideju autorus līdz 19. maijam pieteikties apmācībām ''Give me money'', kuru laikā tiem tiks dota iespēja bez maksas saņemt nozares profesionāļu vadītas apmācības, dzirdēt uzņēmēju pieredzes stāstus, kā arī sadarbībā ar ekspertiem piesaistīt finansējumu sava biznesa attīstībai.