Tēma: Mācības

 • Sportisti saņems stipendijas 0

  Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde apstiprinājusi Sporta stipendijas ieguvējus 2021./ 2022. studiju gadam – tās ieguvuši 43 studējošie sportisti, starp kuriem ir arī divi Ventspils sportisti.

 • Par trīs dienām pagarina attālinātās mācības Ventspils skolās 3

  Reaģējot uz nelabvēlīgo epidemioloģisko situāciju Ventspils pilsētā, Izglītības pārvalde saskaņojusi Ventspils vispārizglītojošo skolu 4. līdz 12. klasēm attālināto mācību norises pagarinājumu līdz 17. novembrim. Lēmumu atbalstījusi arī Ventspils Krīzes vadības darba grupa.

 • Kā stiprināt bērna motivāciju mācīties 8

  Šis ir sarežģīts laiks skolēniem un skolēnu vecākiem. Kā vecāki var palīdzēt bērnam pārvarēt grūtības un motivēt viņu mācīties, skaidro klīniskā psiholoģe, psihoterapeite Diāna Zande.  

 • Nosaka kārtību attālināta izglītības procesa īstenošanai 0

  Lai ievērotu visus valstī ieviestos piesardzības un drošības pasākumus Covid-19 infekcijas ierobežošanai un nodrošinātu operatīvas izmaiņas izglītības procesa organizācijā, dome pilnvaroja Ventspils Izglītības pārvaldi saskaņot izglītības iestāžu vadītāju lēmumus par attālinātu mācību nodrošināšanu.

 • Izmaiņas arī Digitālā centra darbībā 0

  Pamatojoties uz valstī noteikto kārtību COVID – 19 infekcijas ierobežošanai, Ventspils Digitālā centra tehnoloģiju nodarbības, kā arī radošās tehnoloģiju darbnīcas klasēm no visas Latvijas, sākot ar 11. oktobri norisināsies attālināti. Ar jaunu kārtību saskarsies arī publiskās zonas apmeklētāji.

 • Tehnikuma pedagogi pilnveidoja prasmes Austrijā 0

  Ventspils Tehnikuma astoņiem pedagogiem septembrī norisinājās profesionālās pilnveides Erasmus+ mācību mobilitāte Austrijā, projekta ''Apmācība un prakse Eiropā'' ietvaros.

 • Izsludina dalībnieku atlasi jaunā Dakteru Klaunu Reģionālajā skolā 0

  Biedrība "Dr. Klauns" izsludina dalībnieku atlasi jaunā Dakteru klaunu Reģionālajā skolā, kurā dalībniekus sagatavos patstāvīgam darbam ar bērniem Kurzemes un Latgales slimnīcu bērnu nodaļās. Biedrības pārstāvji aicina pieteikties ikvienu interesentu, iesūtot anketu līdz 17. oktobrim.

 • Skolotājiem un skolēniem pieejama Microsoft Office programmatūra 0

  Ventspils valstpilsētas pašvaldība sadarbībā ar Digitālo centru ir parūpējušies par to, lai ikvienam Ventspils vispārizglītojošās skolas skolotājam un skolēnam būtu iespēja pilnvērtīgi piedalīties mācību procesā, piedāvājot bez maksas iegūt privātai lietošanai programmatūru ''Office 365 ProPlus'', kas sevī ietver tādas programmas kā Word, Excel, PowerPoint, Teams un citas.

 • 2. vidusskolā pašlaik klātienē mācās tikai 1.-4. klase 14

  Ventspils 2. vidusskolā pašlaik klātienē mācās tikai 1.-4. klase, jo pārējie skolēni atklāto Covid-19 gadījumu dēļ atrodas karantīnā, preses konferencē atklāja pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš.