Tēma: Mācības

 • Ventspils Digitālais centrs piedāvā e-kursus pedagogiem 0

  Ventspils Digitālais centrs ir īpaši specializējies pedagogu apmācībās, izstrādājot pielāgotas apmācību programmas, kas ļauj apgūtās zināšanas izmantot mācību metožu dažādošanai. Turpmāk skolotājiem tiks piedāvāti arī e-kursi, sniedzot iespēju mācīties jebkurā sev ērtā vietā un laikā!

 • Notiks civilās aizsardzības un katastrofu pārvaldīšanas mācības 0

  Trešdien, 27. septembrī no plkst. 11 līdz 14, SIA ''Ventall Termināls'' sadarbībā ar VAS ''Latvijas dzelzceļš'' rīkos vietēja līmeņa civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības Ventspils stacijas Pieostas parka teritorijā, Dzintaru ielā 66 un Dzintaru ielā 37.

 • Aicina tiešsaistē apgūt bezmaksas rīkus darbu plānošanai un organizēšanai izglītības iestādēs 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina izglītības iestāžu vadītājus un metodiķus piedalīties tiešsaistes apmācībās par bezmaksas rīkiem darbu plānošanai un organizēšanai izglītības iestādēs, ar kuru palīdzību iespējams organizēt un uzraudzīt darbu gaitu, veidot plānus, pievienot resursus, piešķirt termiņus un prioritātes, uzlabojot darba efektivitāti un kvalitāti.

 • Nemitīga digitālo prasmju pilnveidošana – vērtīgs ieguldījums nākotnē 0

  Viens no Ventspils Digitālā centra uzdevumiem ir ventspilnieku un citu Latvijas iedzīvotāju digitālo prasmju pilnveidošana. Piedāvājot daudzveidīgas apmācības, seminārus un tematiskos pasākumus, ikvienam interesentam ir iespēja apgūt jaunas zināšanas, kas noderēs gan darba, gan personīgajām vajadzībām.

 • Aicina pieteikties mācību ciklam “Līderu akadēmija Kurzemē” 0

  Jau trešo reizi biedrība “Kurzemes NVO centrs”  aicina piedalīties mācību ciklā “Līderu akadēmiju Kurzemē”. Bezmaksas mācības paredzētas NVO pārstāvjiem un aktīviem iedzīvotājiem, kuri vēlas radītu pozitīvas pārmaiņas apkārtējā vidē un sabiedrībā.

 • Digitālais centrs aicina vecākus uz praktisku nodarbību 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina vecākus apmeklēt praktisku bezmaksas nodarbību “Google kalendārs ģimenes ikdienas plānošanai”, kurā būs iespēja uzzināt vairāk par Google kalendāra sniegtajām iespējām, tā izmantošanu un sinhronizēšanu, lai ikdienas plāni, notikumi un pasākumi būtu pārskatāmi un pieejami ikvienam ģimenes loceklim.

 • Notiks ''Mazo pētnieku darbnīcas'' pirmsskolas vecuma bērniem 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina pirmsskolas vecuma bērnus piedalīties ''Mazo pētnieku darbnīcās'', kurās, spēlējot spēles, rotaļājoties un iesaistoties dažādās jautrās aktivitātēs kopā ar smaidīgajiem pasniedzējiem, būs iespēja ne tikai lieliski pavadīt laiku, bet arī apgūt jaunas prasmes un zināšanas. Nodarbības notiek katru sestdienu un svētdienu!

 • Sāksies Digitālā centra tehnoloģiju nodarbības ''Inovācijas iedvesmo!'' 0

  Arī šajā mācību gadā Ventspils Digitālais centrs ir sarūpējis skolēniem plašu un daudzveidīgu tehnoloģiju nodarbību piedāvājumu, sniedzot iespēju apgūt un pilnveidot dažādas digitālās prasmes. Pieteikties tehnoloģiju nodarbībām iespējams no 29. augusta, nodarbības sāksies 18. septembrī.

 • Adaptācijas periodā katram sīkumam ir nozīme 0

  Ventspils izglītības iestādēs skolas gaitu uzsākšanai šobrīd pieteikti 370 bērni. Ar ieteikumiem, kā mazajiem pirmklasniekiem adaptācijas procesu skolā padarītu vieglāku un kā izvēlēties skolai nepieciešamās lietas, dalās Ventspils 2. pamatskolas sākumskolas skolotāja INGA RUDZĀJA.

 • Ventspils Augstskolā gūst pieredzi no pasaules labākās universitātes 1

  Ventspils Augstskolas pārstāves - studiju prorektore, profesore Una Libkovkska un projekta koordinatore, kursu un prasmju attīstības vadītāja Kristiāna Balode viesojās Masačūsetas Tehnoloģiju Institūtā (Bostona, ASV), lai pārņemtu pasaules mērogā labāko praksi studiju īstenošanai.

 • Ventspils Digitālais centrs aicina piedalīties tiešsaistes kursā 0

  Ventspils Digitālais centrs aicina ikvienu interesentu piedalīties tiešsaistes kursā ‘’Digitālie rīki mūziķiem un mūzikas pedagogiem’’, kurā būs iespēja apgūt mūzikas veidošanu ar vienkāršiem rīkiem, kas noderēs gan mūzikas pedagogiem, gan mūziķiem, kā arī ikvienam, kurš aizraujas ar mūzikas veidošanu hobija līmenī.

 • Papilduzņemšana Valsts policijas koledžā 0

  Pēc interesentu izrādītās intereses par dokumentu iesniegšanas termiņa pagarināšanu, kā arī lai veicinātu konkurenci un nodrošinātu pēc iespējas kvalitatīvāku topošo kadetu piesaisti, Valsts policijas koledža izsludina papilduzņemšanu arodizglītības un īsā cikla profesionālās augstākās izglītības programmām “Policijas darbs”.