Tēma: Mācības

 • VIZIUM aicina klases bezmaksas ekskursijā 3

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM izsludina pieteikšanos uz deviņām mācību programmām skolēniem un pedagogiem, lai pilnveidotu skolēnu zināšanas par STEM jomu un pedagogu zināšanas, prasmes un kompetences STEM izglītības jomā un mācīšanas metodikā. Dalība nodarbībās būs bez maksas, tāpat klasēm tiks kompensēti arī ceļa izdevumi.

 • Varēs izmēģināt iesācēju programmēšanas uzdevumus 0

  Piektdien, 25. novembrī, plkst. 18 Ventspils Tech Meetup organizēs pasākumu, kur varēs izmēģināt iesācēju programmēšanas uzdevumus bez priekšzināšanām ar Tietoevry uzņēmuma pārstāvjiem.

 • Skolām nepieciešami atbalsta resursi 0

  Saeimas Izglītības, kultūras un zinātnes komisija plāno atteikties no strīdīgā punkta Izglītības likumā par vardarbīgo bērnu sūtīšanu mājmācībā, uzdodot Izglītības un zinātnes ministrijai izstrādāt ziņojumu par vardarbības novēršanu skolās.

 • Puzē notiks Zemessardzes mācības 0

  Ventspils novada Puzes pagastā līdz 14. oktobrim norisināsies zemessargu mācības, kuru mērķis ir pilnveidot iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, informē Zemessardze.

 • ''Ventamonjakā'' notiks mācības 0

  Ceturtdien, 29. septembrī, plkst. 11 notiks SIA ''Ventamonjaks'' civilās aizsardzības un katastrofas pārvaldīšanas mācības. Mācību mērķis ir pārbaudīt izveidoto kārtību un pasākumus, kas noteikti uzņēmuma civilās aizsardzības plānā, kā arī ārpusobjekta civilās aizsardzības plānā un to atbilstību reāliem avārijas apstākļiem.

 • ''Ventspils naftā'' notiks mācības 0

  28. septembrī no plkst.11 līdz plkst. 14 SIA ''''Ventspils nafta'' termināls'' rīko kompleksās civilās aizsardzības mācības, kurās piedalīsies Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, Valsts policija, Valsts vides dienests, SIA ''VKT Services'', AS ''Ventbunkers'', PSIA ''Ventspils siltums''. Mācībās tiks imitēts ugunsgrēks rezervuāru parkā.

 • Notiks Zemessardzes mācības 1

  2. un 3. septembrī Ventspils novada Vārves pagastā, Zemessardzes 46. kājnieku bataljonam pieguļošajā teritorijā, šautuvē ''Medņi-3'', norisināsies zemessargu plānveida mācības. Mācību mērķis ir pilnveidot un uzturēt iegūtās iemaņas efektīvai darbībai apvidū jebkurā diennakts laikā, pildot visdažādākos mācību uzdevumus.

 • Zinību diena Ventspils novada skolās 0

  Paredzams, ka 1. septembrī Ventspils novadā uz skolu dosies 838 audzēkņi, kuri mācīsies Ugāles vidusskolā, Ances, Popes, Puzes, Tārgales, Užavas, Zūru un Piltenes pamatskolā.

 • Sākta pieteikšanās mācībām pieaugušajiem ES fondu projektā 0

  2. augustā sākās pieteikšanās Eiropas Savienības (ES) fondu pieaugušo izglītības projektā “Nodarbināto personu profesionālās kompetences pilnveide”, kuru īsteno Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA). Strādājošie vecumā no 25 gadiem 8. pieteikšanās kārtā var izvēlēties kādu no vairāk nekā 40 izglītības programmām.

 • Vārves pagastā notiks Zemessardzes mācības 0

  No 22. līdz 24. jūlijam Ventspils novada Vārves pagastā norisināsies Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 44. kājnieku bataljona un 46. kājnieku bataljona zemessargu plānveida mācības, kuru mērķis ir uzturēt un pilnveidot vienību kaujas spējas. Mācības notiks Zemessardzes 46. kājnieku bataljona pieguļošajā teritorijā, tajā skaitā šautuvē ''Medņi-3''.

 • Poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā 0

  Otrdien, 21. jūnijā, Ventspils poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp arī praktiskās mācības, kuru laikā – plkst. 11 – tiks ieslēgts ugunsdrošības trauksmes signāls. Poliklīnikas darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, līdz ar to arī nebūs iespējams sazvanīt reģistratūru.