Tēma: Mācības

 • Poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā 0

  Otrdien, 21. jūnijā, Ventspils poliklīnikā norisināsies apmācības ugunsdrošībā, tostarp arī praktiskās mācības, kuru laikā – plkst. 11 – tiks ieslēgts ugunsdrošības trauksmes signāls. Poliklīnikas darbiniekiem un apmeklētājiem būs jāevakuējas, līdz ar to arī nebūs iespējams sazvanīt reģistratūru.

 • Sāksies elektroniskā pieteikšanās augstskolās 0

  Izmantojot vienoto sistēmu, kas ir pieejama mājaslapā "Latvija.lv", 12. klases absolventiem no 5. jūlija ir iespēja pieteikties studijām 12 Latvijas augstskolās, tostarp arī Ventspils Augstskolā.

 • Pilsētas pedagogi saņem atbalstu 2

  Kopš 2015. gada pilsētā darbojas Ventspils Pedagogu atbalsta dienests (sākotnējais nosaukums – Pedagogu metodiskais dienests). Patlaban tas strādā septiņos dažādos virzienos, sniedzot gan individuālas konsultācijas un supervīzijas, gan organizējot nodarbības pedagogu grupām.

 • Lidostā notiks pilotu mācības 2

  Ventspils lidosta informē, ka no 1. jūnija Ventspils lidlaukā vairākas reizes nedēļā airBaltic Pilotu akadēmija plāno veikt mācību lidojumus. Paredzams, ka lidojumi notiks pirmdienās, trešdienās un piektdienās gan dienā, gan naktī.

 • "Nākotnes klase" kļūst pieejama ikvienam 2

  Pēc aprobācijas noslēgšanās šodien oficiāli atklās Ventspils Augsto tehnoloģiju parka (VATP) mūsdienīgās mācību vides prototipu Nākotnes klasi.

 • Ukraiņi mācās latviešu valodu 0

  Ventspils Augstskolas telpās latviešu valodas mācības uzsāka kārtējā Ukrainas kara bēgļu grupa. Šīs grupas mācības, atšķirībā no iepriekšējām reizēm tiek finansētas no Moller Auto Ventspils ziedojuma.

 • Aicina iepazīt Valsts policijas koledžu 0

  6. maijā Valsts policijas koledža klātienē atvērs durvis interesentiem, kuri vēlas studēt Valsts policijas koledžā, uzzināt par studiju iespējām un iestājpārbaudījumiem, iepazīties ar mācībspēkiem un topošajiem kolēģiem.

 • Studentus iepazīstinās ar biznesa vidi 0

  Uzņēmējdarbība, IT, biohackings, emocionālā inteliģence, radošums un ambīcijas - tas viss un vēl daudz kas cits raksturo Business Academy jaudīgo studentu ikdienu. Lai labāk saprastu, ko nozīmē būt studentam Business Academy programmā, ir iespējams pieteikties Business Academy Bootcamp 2022 - bezmaksas trīs dienu praktisku nodarbību pasākumam, kas notiks no 10. līdz 12. jūnijam.