Ventspils Digitālais centrs līdzdarbojas projekta Digitālo kompetenču attīstības sistēma realizācijā ar mērķi attīstīt digitālās pamatprasmes iedzīvotājiem, tāpēc no 16. līdz 19. jūlijam tā pārstāvji piedalīsies projekta darba grupas sanāksmē Grieķijā.

Mūsdienu dinamiskajā ikdienā visiem iedzīvotājiem nepieciešams plašs prasmju klāsts, tāpat atbilstošs digitālo kompetenču līmenis, lai spētu pilnvērtīgi integrēties sabiedrībā. Projekta mērķis ir izveidot sistēmu, ar kuras palīdzību pieaugušajiem Eiropas iedzīvotājiem, kuriem ir zemas digitālās prasmes, būs iespējams nodrošināt digitālo un transversālo prasmju apguvi, kas veicinās personīgo izaugsmi, nodarbinātību, mūžizglītību un spēju labāk integrēties sabiedrībā.

Projektā izstrādātā sistēma tiks izmantota, lai pilnveidotu digitālās pamatprasmes mazkvalificētiem pieaugušajiem Grieķijā, Latvijā, Itālijā, Rumānijā un Spānijā. Sistēma sniegs iespēju iedzīvotājiem izvēlēties sev nepieciešamas vai interesējošas apmācību tēmas un piedalīties elastīgās tiešsaistes un klātienes nodarbībās, paaugstinot digitālās prasmes.

Šobrīd notiek darbs pie sistēmas izstrādes, bet projekta partneru darba grupa tiksies Grieķijā, Atēnās, lai izrunātu līdz šim paveikto un saplānotu turpmāk veicamos uzdevumus.

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma, tas tika uzsākts 2018. gada 1. janvārī un ilgs divus gadus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: