Ventspils novada pašvaldība izsludina projektu konkursu Jaunietis darbībā 2019, kura mērķis ir sekmēt lietderīgu jauniešu brīvā laika pavadīšanu.

Konkurss izsludināts, lai atbalstītu pašvaldības struktūrvienības, biedrības, sabiedriskās un privātās struktūras, kuras darbojas kvalitatīvu, ekonomiski efektīvu jauniešu pasākumu organizēšanā, sniegtu jauniešiem pieredzi projektu izstrādāšanā un īstenošanā un uzlabotu jauniešu savstarpējās attiecības un sadarbības iespējas.

Projektu konkursa mērķis ir sekmēt lietderīgu jauniešu brīvā laika pavadīšanu, viņu līdzdalību sabiedriskajā dzīvē, informētību par nodarbinātību un karjeras izglītību, veicināt kultūras mantojuma un tradicionālās kultūras saglabāšanu un sociālo risku grupu integrāciju, rosināt jauniešus iesaistīties sporta un veselību veicinošos pasākumos, kā arī tematiskos sadarbības pasākumos un radošajās darbnīcās.

Izskatot pieteikumus, Sociālo, izglītības kultūras un sporta komitejas pārstāvji dos priekšroku inovatīviem un izglītojošiem projektiem un tādiem projektiem, kas sekmē Ventspils novada jauniešu kultūrvides attīstību un ir nozīmīgi saliedētas sabiedrības veidošanā.

Konkursa pasākumu finansēšanas fonds ir 2000 eiro, bet vienam projektam maksimāli piešķiramā summa ir 400 eiro. Projektu iesniegšanas termiņš – 30. maijs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: