Tēma: Jaunieši

 • Izsludina jauniešu brīvā laika pavadīšanas projektu konkursa II kārtu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils valstspilsētas pašvaldības jauniešu brīvā laika pavadīšanas un aktīvās atpūtas veicināšanas projektu finansēšanas konkursa II kārtu. Konkursa mērķis ir finansiāli atbalstīt Ventspils valstspilsētai nozīmīgus projektus, kas veicina un popularizē Ventspils jauniešu aktīvas atpūtas un brīvā laika pavadīšanas iespējas un to attīstību.

 • Atbildēs uz jautājumiem par atbalstu jauniešiem un nodarbinātību vasarā 0

  Trešdien, 11. maijā, plkst. 19 portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes vadības pārstāvis un nozares speciāliste atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Atbalsts jauniešiem un to nodarbinātība vasarā''.

 • Apbalvoti Ventspils jaunieši 0

  Ventspils Jaunrades namā, jau trešo reizi norisinājās ''Ventspils jauniešu gada balva 2021'', lai apbalvotu un pateiktu paldies pilsētas jauniešiem, kuri ar savu neatlaidīgo darbu sasniedz visaugstākos rezultātus un motivē pārējos iedzīvotājus būt aktīvākiem.

 • Tiek īstenots projekts «Ventspils - Jauniešiem draudzīga pilsēta» 0

  Ventspils Jauniešu māja šajā gadā īsteno projektu ''Ventspils – Jauniešiem draudzīga pilsēta'', kuras ietvaros ir paredzēts izstrādāt kvalitatīvu un ilgtspējīgu atbalsta programmu darbā ar jaunatni, apzinot un analizējot jauniešu vajadzības, kā arī stiprinot jauniešu līdzdalības mehānismu un starpinstitūciju sadarbību.

 • Novērtēs jauniešu ieguldījumu 0

  Katram jaunietim Ventspilī ir ļoti liela nozīme, jo tieši viņi ir mūsu pilsētas nākotnes noteicēji. Lai pateiktu paldies par jau izdarīto un motivētu uz turpmāku neatlaidīgu un izcilu darbu, jau trešo gadu tiks rīkots pasākums ''Ventspils Jauniešu gada balva''.

 • Darbu sākusi Jaunatnes lietu komisija 16

  Piektdien, 21. janvārī, uz pirmo sanāksmi pulcējās Ventspils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu komisija, ievēlot gan komisijas vadību, gan jau līdzdarbojoties ar jaunatnes jomu saistītu lēmumu pieņemšanā. Komisijas personālsastāvu Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja 2021. gada nogalē.

 • Jaunieši piedalīsies virtuālā mācību uzņēmumu gadatirgū 0

  No 9. līdz 14. decembrim norisināsies ikgadējais Vislatvijas skolēnu mācību uzņēmumu pasākums ''CITS BAZĀRS''. Tajā vairāk nekā 270 mācību uzņēmumi no visas Latvijas rādīs interesentiem un žūrijai pašu ražotas preces, kā arī piedāvās tās iegādāties.

 • Pašiem savs Toļiks 5

  Liepājnieks Dairis Vaidila ir viens no tiem jauniešiem, kam programma Kurzemes inovācijas granti studentiem (KInGS) bijusi atspēriens uzņēmuma izveidei. SIA Tolik Corp piedāvā programmēšanas un 3D modelēšanas pakalpojumus, izveidota arī lojalitātes karšu aplikācija telefoniem myCardly.

 • Būtisks ir dažādu paaudžu redzējums (VIDEO) 1

  Piedaloties projektā Kurzemes inovāciju granti studentiem (KInGS), studentei Andželai Katei Ivanovai ir iespēja būt reālā biznesā. Viņa komandā MobApp strādā kopā ar uzņēmēju Anriju Brencānu, kura darbības lauks ir mobilo aplikāciju izstrāde.

 • Skolēnu pašpārvaldes īstenos labbūtības projektus 0

  Ventspils 4. vidusskolas, 2. vidusskolas un 1. pamatskolas pašpārvaldes saņēmušas valsts finansējuma atbalstu, lai katra savā skolā šā gada nogalē īstenotu jauniešu iniciatīvas projektus ''Labbūtības ceļakarte skolā''.

 • Veselīgs piedāvājums mazuļiem (VIDEO) 3

  «Mūsu komanda Mini Mix veido pasaulē pirmo bērnu velomikseri,» tā savu projektu piesaka Daniēls Valerts un Ieva Bērziņa. Viņi šo biznesa ideju attīsta, piedaloties projektā Kurzemes inovāciju granti studentiem (KInGS).