Tēma: Jaunieši

 • Jaunieši rada idejas savai pilsētai 0

  Noslēdzies konkurss, kurā jaunieši bija aicināti iesniegt savas idejas, ko īstenot Ventspilī, tādējādi kopīgi veidojot jaunatnei draudzīgu pilsētu.

 • UNESCO dienu atzīmēs ar jauniešu konferenci 0

  Trešdien, 1.novembrī, Ventspilī atzīmēs UNESCO dienu, pulcējot jauniešus konferencē ''Apzinies savas saknes, lai veidotu spēcīgāku personību nākotnē''.

 • Ventspils skolās norisinās ''Karjeras nedēļa 2023'' 0

  No 16. līdz 20. oktobrim visā Latvijā un arī Ventspilī jau 11. reizi notiks Karjeras nedēļa, kuras tematika šogad būs ''Tavs prasmju portfelis''. Dažādās interaktīvās aktivitātēs ikviens varēs apzināt, izvērtēt un attīstīt savai karjerai un dzīvei noderīgās prasmes.

 • Iespēja jauniešiem radoši izpausties konkursā - Tava ideja Ventspils pilsētai! 2

  Nereti no Ventspils jauniešiem ir dzirdams, ka te, Ventspilī, jau nekas nenotiek. Jā, ir pulciņi, ir interešu izglītība, bet tas jau mazajiem, lielajiem nekas stilīgs nav. Bet, kā lai pieauguši prāti, kas lemj par pilsētas attīstību, uzzina par to, kas jaunietim liekas stilīgs? Tam ir paredzēts ideju konkurss - Tava ideja Ventspils pilsētai.

 • Hellen studija apvieno paaudžu vērtības 1

  Ventspilī pirms kāda laika durvis vērusi Hellen studija, ko varētu salīdzināt ar radošuma un siltuma ostu, godinot vecmāmiņas mīlestību pret rokdarbiem.

 • Vidusskolēni izstrādās inovācijās balstītus biznesa projektus 0

  Šonedēļ Ventspilī tiks atklāta izglītības organizācijas Junior Achiement Latvia (JA Latvia) un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) organizētā jauniešu uzņēmējdarbības un līderības nometne, kas vienuviet pulcēs 35 talantīgākos vidusskolēnus no dažādiem Latvijas reģioniem.

 • Turpinās bērnu un jauniešu nodarbinātības programma 0

  Šogad, kā jau ierasts, Ventspilī tiek īstenota pašvaldības līdzfinansētā Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) organizētā programma bērnu un jauniešu vasaras nodarbinātībā. Vasaras nodarbinātības programma norisinās no 1. jūnija un turpināsies līdz pat 31. augustam.

 • Divos gados palīdz ap 200 pusaudžu 11

  Jau divus gadus Ventspilī darbojas Pusaudžu resursu centra Ventspils filiāle. Šai laikā centra komanda ir sniegusi atbalstu gandrīz 200 Ventspils un tuvākās apkārtnes bērniem un jauniešiem viņu grūtībās, kā arī viņu vecākiem. Pakalpojumus apmaksā valsts.

 • Jaunietes palīdz izvēlēties grāmatas Gāliņciema bibliotēkai 0

  Iepērkot grāmatas jaunajai Gāliņciema bibliotēkai, grāmatu izvēlē iesaistītas lasītājas – vietējās jaunietes no Gāliņciema. Prakse iesaistīt lasītājus grāmatu izvēlē pārņemta no citu valstu un Valmieras integretās bibliotēkas pieredzes, norāda Ventspils bibliotēkas direktore Astra Pumpura.

 • Atbalsta talantīgos trūcīgos un maznodrošinātos jauniešus 0

  Ventspils pašvaldība sniedz nozīmīgu finansiālu atbalstu jauniešiem un palīdz radīt labvēlīgus apstākļus, lai jaunieši varētu sekmīgāk pievērsties izvēlētajām studijām un pilnvērtīgāk nodoties izvēlētās studiju programmas apguvei un iegūtu izglītību.

 • Pabeidz izmeklēšanu par cilvēktirdzniecību personu grupā

  Pagājušā gada aprīlī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādai nepilngadīgai jaunietei, ventspilniecei ir nolaupīts mobilais telefons. Ja sākotnēji likumsargiem bija informācija par laupīšanu, noslēgumā, veicot apjomīgu izmeklēšanas darbu, tika atklāta virkne noziedzīgu nodarījumu, kas vērsti pret nepilngadīgām jaunietēm.

 • Izsludināts valsts aizsardzības dienesta likums 1

  Valsts prezidents Egils Levits otrdien oficiālajā izdevumā "Latvijas vēstnesis" izsludinājis Saeimas pieņemto Valsts aizsardzības dienesta (VAD) likumu, kas paredz, ka jau šovasar notiks pirmais brīvprātīgais jauniešu iesaukums dienestā.

 • Apbalvoti Ventspils jaunieši 0

  Jau ceturto gadu Ventspils skolu pašpārvalžu ''Prezidentu klubs'' organizēja ''Ventspils Jauniešu gada balvu 2022''. Šogad saņemts vēl iepriekš neredzēts kandidātu pieteikumu skaits - vairāk nekā 220 pieteikuma anketas, no kurām Ventspils valstspilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu komisija izvēlējās trīs nominantus un balvu ieguvējus katrā no nominācijām.