Tēma: Jaunieši

 • Pašvaldība līdzfinansēs vasaras darbu 551 jaunietim 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma piešķirt papildu finansējumu vairāk nekā 14 tūkst. eiro apmērā jauniešu nodarbinātībai 2024. gada vasaras brīvlaikā. Kopumā 2024. gadā šim mērķim piešķirts finansējums vairāk nekā 96 tūkst. eiro apmērā.

 • Mārcis Ziemanis: svarīgākais ir noticēt sev un darīt 0

  Darba rūķis ar bezgala labu sirdi – tā Mārcis Ziemanis tika pieteikts, pasniedzot viņam Ventspils Jauniešu gada balvu galvenajā nominācijā – Gada jaunietis 2023. Brīdi pirms saspringtās eksāmenu sesijas un daudzo pienākumu starplaikā tikāmies uz sarunu, kurā runājām gan par mācībām un profesijas izvēli, gan arī par Ventspils kultūras dzīvi un viņa tuvākajiem plāniem, kas ir gana iespaidīgi un priecēs daudzus ventspilniekus.

 • Lielājā Talkā sakoptas plašas teritorijas 0

  Sestdien, 27. aprīlī, visā Latvijā un arī Ventspilī jau 17. gadu pēc kārtas notika Lielā Talka ar vadmotīvu “tīri-zaļi-ilgi”. Arī Ventspilī Lielās Talkas ietvaros tika sakoptas plašas teritorijas, lai arī nākamās paaudzes varētu dzīvot tīrā un zaļā Latvijā.

 • VDD brīdina par labējā ekstrēmisma radīto risku pieaugumu sabiedrībā 4

  Valsts drošības dienests (VDD) brīdina par tendenci pieaugt labējā ekstrēmisma riskiem sabiedrībā, jo īpaši - jauniešu vidē, informē VDD. VDD vērtējumā minētā tendence ir saistīta ar citu rasu imigrantu daudzuma palielināšanos Latvijā, pret kuriem vēršas labējie ekstrēmisti.

 • Pašvaldība piešķir finansējumu jauniešu nodarbinātībai vasarā 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome pieņēma lēmumu piešķirt pašvaldības finansējumu 85 612,00 EUR apmērā, atbalstot Nodarbinātības valsts aģentūras (turpmāk – NVA) organizēto pasākumu “Nodarbinātības pasākumi vasaras brīvlaikā personām, kuras iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs”.

 • Apbalvoja Ventspils jauniešus 0

  Piektdien, 5. aprīlī, koncertzālē ”Latvija” norisinājās Ventspils skolu pašpārvalžu ”Prezidentu kluba” organizētā ”Ventspils Jauniešu gada balvas 2023” svinīgā ceremonija. Kopumā tika saņemtas ap 300 pieteikuma anketas, no kurām Jaunatnes lietu komisija izvēlējās trīs nominantus un balvu ieguvējus katrā no deviņām nominācijām.

 • Enerģija dzirkstī ikdienā un uz skatuves 1

  Nopietni, pa jokam pirms diviem gadiem sevi pieteica jauniešu mūzikas grupa BUKTE no Ventspils. Svinot divu gadu pastāvēšanu, nesen klajā nācis grupas debijas albums Bēdu ieleja, kas reizē arī veicinājis plašāku atpazīstamību Latvijas mērogā.

 • Aicina pieteikties Ēnu dienai Ventspils poliklīnikā 0

  4. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ieskatīties fizioterapeita, endokrinologa, oftalmologa un dermatovenerologa ikdienas darbā.

 • Aicina pieteikt kandidātus Jauniešu gada balvai 0

  Lai godinātu Ventspils un Ventspils novada jauniešus par viņu paveikto 2023. gadā un mudinātu citus jauniešus nebaidīties tiekties uz augstākiem mērķiem, arī šogad Ventspils skolu pašpārvalžu “Prezidentu klubs” organizē pasākumu “Ventspils Jauniešu gada balva 2023”.

 • Izlozē 300 Valsts aizsardzības dienestā iesaucamos 3

  Trešajā valsts aizsardzības dienesta (VAD) iesaukumā nesavācot pietiekamu skaitu brīvprātīgo, otrdien pirmo reizi notika izloze, kurā pēc nejaušības principa izraudzīti jaunieši, kuriem būs jādodas dienēt, informē Aizsardzības ministrijā.

 • Jauniešus aicina piedalīties hakatonā ''AI Biznesa starts'' 1

  Atklājot un attīstot idejas par uzņēmējdarbības uzsākšanu ar mākslīgā intelekta palīdzību, jaunieši vecumā no 15 līdz 20 gadiem aicināti pieteikties hakatonam ''AI Biznesa starts''. Hakatonā paredzama spraiga cīņa par galveno balvu 1000 eiro, ko iegūs komanda, kas visprecīzāk spēs izstrādāt un žūrijai pamatot savu ideju.

 • Jaunieši rada idejas savai pilsētai 0

  Noslēdzies konkurss, kurā jaunieši bija aicināti iesniegt savas idejas, ko īstenot Ventspilī, tādējādi kopīgi veidojot jaunatnei draudzīgu pilsētu.

 • UNESCO dienu atzīmēs ar jauniešu konferenci 0

  Trešdien, 1.novembrī, Ventspilī atzīmēs UNESCO dienu, pulcējot jauniešus konferencē ''Apzinies savas saknes, lai veidotu spēcīgāku personību nākotnē''.