Ventspils novada pašvaldība noslēgusi līgumu ar SIA "Venta 1" par autoceļa pārbūvi līdz pludmalei glābšanas dienesta vajadzībām Jaunciemā, Tārgales pagastā, informēja Ventspils novada pašvaldībā.

Līgums ar uzņēmumu par darba veikšanu noslēgts par 30 931 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli.

Būvuzraudzību veiks SIA "SNB projekti" par 4024 eiro, bet būvprojekta izstrādi par 302 eiro veica "P.Alkšņa projektu grupa".

Lai Jaunciema pludmalei varētu piekļūt glābšanas dienesta darbinieki, tiks pārbūvēts ne vien ceļš vairāk nekā 100 metru garumā, bet arī tehnikas apgriešanās laukums piekrastes tuvumā.

Lai realizētu šo ieceri, Ventspils novada pašvaldība iesaistījusies Igaunijas-Latvijas pārrobežu projektā "Droša jūra". Projekta kopējās attiecināmās izmaksas ir 30 000, bet neattiecināmās izmaksas ir 5258 eiro. Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējums ir 25 500 eiro, valsts budžeta līdzfinansējums - 1500 eiro, bet pašvaldības finansējums - 3000 eiro.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • 0
  yolo Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tā ir pludmale pie Irbes ietekas?

 • 0
  ventspilnieks 36,7 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Tas gan varētu būt uz priekšu tur, kur krievu laikos sauszemes jūrnieku bataljons atradās un garām tam taisni uz jūru. Ja šīpus Irbs, tad tas nav Jaunciems.

 • 0
  Nif nifs Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Diez kad uz rudenī pabeigtā Zlēku ceļa bedres remontēs?

 • 0
  Ojārs 73 Pirms 1 nedēļas, 6 dienām

  Zlēku ceļu var uzgreiderēt ventas1 pietempies greiderists.

 • -1
  sherloks 2 Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Ventā 1 nav kodēji kas darītu to darba laikā!Paprasiet šefam Aldim!!!

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: