Tēma: Ceļš

 • Ziemas dienests dežurē visu diennakti 1

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests no ceturtdienas, 23. novembra, strādā diennakts dežūru režīmā, kas nozīmē, ka regulāri tiek apsekots ielu seguma stāvoklis un tehnikas vienības visu diennakti ir gatavībā uzsākt ielu ziemas uzturēšanas darbus.

 • Novadā pazūd ceļi 1

  Kāds ventspilnieks savā sociālajā vietnē Facebook publicējis visai dramatisku video. Nelielajā video rullītī redzams Ventspils - Blāzma - Dundaga ceļš, starp Dundagu un Amelēm, kurš dažādu apstākļu dēļ tuvākajā laikā draud pazust pavisam.

 • Trešdien atsevišķos ielu krustojumos nedarbosies luksofori 0

  Lai Ventspilī samazinātu luksoforu elektrotīkla uzturēšanas izmaksas, 20. septembrī no plkst. 08.00 līdz 17.00 tiks veikta elektropieslēguma shēmu maiņa luksoforu sistēmām, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Pilsētas svētkos būs izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils reiss'' informē, ka pilsētas svētku laikā  5. augustā būs satiksmes ierobežojumi, kas ietekmēs sabiedriskā transporta kustību – tiks mainīti autobusu kustības ceļi, netiks apkalpotas atsevišķas autobusu pieturas, kā arī būs autobusu kavēšanās.

 • Embūtes ielā ir uzsākti brauktuves remontdarbi 5

  Embūtes un Tārgales ielu krustojumā ir uzsākti brauktuves seguma remonta darbi, kuru laikā būs slēgta satiksmes kustība Embūtes ielā, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Ziemas dienests atsāks diennakts dežūras 0

  Ņemot vērā sinoptiķu prognozes par laikapstākļiem tuvākajā nedēļā, pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests pirmdienas, 27. marta, vakarā atsāks pagaidu ziemas dežūras diennakts režīmā.

 • Daudzviet braukšanas apstākļi īpaši apgrūtināti 0

  Šorīt uz plkst. 7.00 sniegs un apledojums visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Talsu un Saldus apkārtnē vēja un sniega dēļ braukšanas apstākļi ir kritiski (violets apzīmējums LVC kartē), iedzīvotāji tiek aicināti iespēju robežās atlikt nebūtiskus braucienus un patlaban tur ceļā nedoties.

 • Ziemas dienests nodrošina diennakts dežūras 9

  Kopš 1. decembra pašvaldības SIA ''Ventspils labiekārtošanas kombināts'' Ziemas dienests strādā diennakts režīmā, kas nozīmē, ka 24 stundas diennaktī tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras un atbildīgie darbinieki regulāri apseko ielu stāvokli, lai pēc nepieciešamības nekavējoties uzsāktu brauktuvju tīrīšanu.

 • Ceļu satiksmes negadījumā Vārvē gājusi bojā gājēja

  22. novembrī ap plkst. 6.50 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Vārves pagastā noticis ceļu satiksmes negadījums – vīrietis, vadot automašīnu ''Volkswagen Transporter'' pa vietējās nozīmes ceļu, uzbrauca gājējai, kura notikuma vietā gāja bojā.

 • Noslēgušies plānotie ostas pievedceļu būvdarbi 0

  Ar 17. oktobri plānots atvērt satiksmi pēc Ventspils brīvostas pārvaldes pasūtījuma atjaunotajā Kaiju ielā, līdz ar ko arī 2022. gadā plānotie pievedceļu atjaunošanas darbi būs noslēgušies.

 • Notiks ikgadējā akcija ''ROADPOL Drošības dienas'' 0

  16. septembrī, Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, sāksies nedēļu ilga Eiropas ceļu policijas tīkla (ROADPOL) organizētā ikgadējā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''.

 • Uz ceļiem turpinās aktīvi būvdarbi 0

  Kopumā valsts autoceļu tīklā vairāk nekā 50 posmos turpinās aktīvi būvdarbi, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC) pārstāvji. Ceļu būvdarbi turpinās uz Daugavpils, Ventspils, Bauskas, Jelgavas un Vidzemes šosejām. Uz Daugavpils, Bauskas un Ventspils šosejām darbi notiek vairākos posmos.

 • Brīvostas pievedceļu atjaunošanas projekts finiša taisnē 9

  Noslēgumam jau pamazām tuvojas apjomīgais Ventspils brīvostas pievedceļu būvniecības un atjaunošanas projekts, kura ietvaros paredzēts atjaunot 19 ielu posmus. Brīvostas pārvaldei izdevies panākt vienošanos ar būvnieku par 2021.gadā nepabeigto būvdarbu uz Ventas tilta un Kaiju ielā pabeigšanu.