Tēma: Remonts

 • Noslēgušies 1. pamatskolas remontdarbi 0

  2023./2024. gada mācību sākumā tika uzsākti remontdarbi Ventspils 1. pamatskolas ēkas korpusu savienojošās pārejas pamatu pastiprināšanai. Tie tika pabeigti 2023. gada noslēgumā.

 • Profesija, kas prasa nemitīgu pilnveidošanos 5

  Kad televizoram pazūd bilde vai skaņa vai pēkšņi atsakās darboties tālvadības pults, var gadīties, ka pašu spēkiem ķibeli neizdodas atrisināt un jāsauc talkā meistars. Ventspilnieks Arturs Kuzņecovs ir viens no nedaudzajiem televizoru meistariem Ventspilī. Kā pats atzīst, viņa amata brāļus mūsu pilsētā mūsdienās varot saskaitīt uz vienas rokas pirkstiem.

 • Īslaicīgi nedarbosies luksofori 1

  Pirmdien, 27. novembrī, laika posmā no plkst. 9.00 līdz 13.00, ir plānots veikt profilaktiskos remontdarbus gājēju pārejas luksoforu sistēmai Lielajā prospektā 18.

 • Vecpilsētā atjauno ēku klīnikas paplašināšanai 15

  Šoruden vērojama būvnieku rosība līdzās pērn atjaunotajai 18. gadsimta ēkai Vecpilsētā, Lielajā ielā 16, kur jau vairāk nekā gadu darbojas zobārstniecības klīnikas Zinta filiāle. Līdz nākamā gada pavasarim ārstu un uzņēmēju Ģirta un Zintas Štekerhofu ģimene cer paplašināt klīnikas Zinta filiāli, atjaunojot pagalmā esošo ēku.

 • Naktī no svētdienas uz pirmdienu tilts būs pacelts 0

  Naktī no 5. uz 6. novembri tiks veikta Ventas tilta apgaismojuma elementu labošana, tāpēc naktī tilts vairākas stundas būs pacelts un satiksme varēs notikt tikai pa Apvedtiltu.

 • Būs slēgta transporta kustība Virves ielā 0

  Saistībā ar ūdensvada un sadzīves kanalizācijas atzaru izbūves darbiem no 1. novembra līdz 2. novembrim Virves ielā būs slēgta satiksme. Transporta kustību plānots atjaunot 3. novembrī pēc darbu pabeigšanas.

 • Renovē Katoļu ielas stadionu 5

  Šogad uzsākti futbola stadiona Katoļu ielā 40 renovācijas darbi. Vasarā laukumam uzklāts jauns mākslīgā zāliena segums, līdz novembra beigām tiks uzstādīts energoefektīvs stadiona apgaismojums, bet tuvākajos gados plānota jaunu ģērbtuvju būvniecība.

 • Gāliņciema bibliotēka atsāk darbu 0

  Ceturtdien, 12. oktobrī, apmeklētājiem atkal būs atvērta Gāliņciema bibliotēka, kur noslēgušies garantijas būvdarbi. Kā jau iepriekš ziņots, bibliotēku nācās uz laiku slēgt, jo tika konstatēta griestu apdares paneļu deformācija, tāpēc bija nepieciešams izveidot deformācijas šuves, lai materiālam būtu iespējams gan izplesties, gan sarauties.

 • Ar 158 mikropāļiem stiprināti 1. pamatskolas pamati 0

  Ventspils 1. pamatskolā turpinās pamatu pastiprināšanas darbi. Darbus uzsākot, kopā ar konstruktoriem tika pieņemts lēmums pamatus stiprināt ar 158 mikropāļiem, kas šobrīd ir izdarīts. Tālāk sāksies pamatu stiprinājuma konstrukcijas izveide.

 • Sāksies Ventspils radio un televīzijas torņa pretkorozijas apstrādes darbi 0

  Šonedēļ tiek uzsākti un divus mēnešus turpināsies Ventspils radio un televīzijas torņa pretkorozijas apstrādes darbi. Lai gan ap torni tiks izvietots aizsargtīkls, gruntēšanas un krāsošanas darbu laikā torņa tuvākās apkaimes iedzīvotāji aicināti nenovietot transporta līdzekļus torņa tuvumā esošajos Ģertrūdes, Andreja, Raiņa un Jūras ielas posmos, informē VAS Latvijas Valsts radio un televīzijas centrs (LVRTC).

 • Kurzemes ielā slēgs dzelzceļa pārbrauktuvi 9

  No 29. augusta līdz 31. augustam VAS ''Latvijas dzelzceļš'' (LDz) Kurzemes ielā veiks valsts galvenā autoceļa A10 ''Rīga - Ventspils'' dzelzceļa pārbrauktuves remontdarbus pie uzņēmuma SIA ''Kurekss'', slēdzot pārbrauktuvi transportlīdzekļu kustībai.