Tēma: Remonts

 • Kroņa ielā uzsāks seguma remontdarbus 0

  Pirmdien, 24. aprīlī, Kroņa ielā posmā no J.Poruka ielas līdz Vasarnīcu ielai paredzēts uzsākt brauktuves seguma remontdarbus, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Veiks pārbūvi Kuldīgas ielā 13

  Kuldīgas ielas pārbūves posms ir 264 m garš un ir valsts reģionālā autoceļa P108 turpinājums. Pašreiz tas ir ar vecu betona bruģakmens brauktuves segumu, līdz ar to daudzās vietās ticis labots un ir ar daudziem bojājumiem, kā arī lietus laikā brauktuves malās krājas ūdens. Paredzēts veikt bruģakmens virskārtas pārbūvi, kā arī stāvvietu un iebrauktuvju iesēdumu remontu.

 • Raiņa ielā plīsusi siltumtrase 1

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie ēkas Raiņa ielā 4, nākamnedēļ vairākām ēkām uz laiku būs pārtraukta siltumenerģijas padeve. Lai veiktu siltumtrases remontu, pirmdien, 23. janvārī, Raiņa ielā tiks slēgts siltumtrases posms no Andreja ielas līdz Kuldīgas ielai.

 • Nedarbosies luksofori atsevišķos ielu posmos 1

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šodien 17. novembrī līdz plkst. 17 nedarbosies luksoforu sistēmas Lielā prospekta un Saules ielu krustojumā, un Katoļu un Inženieru ielu krustojumā, jo tiks veikti profilaktiskie remontdarbi.

 • Ekspluatācijā nodoti vairāki autoceļi 0

  29. jūlijā ekspluatācijā ir nodoti vairāki pašvaldības autoceļi un to posmi - J-31 “Centra pludmale”, auto stāvlaukums Jūrkalnes pagastā, Uz-28 “Lejiņas–pludmale” un Uz-35 “Lībciems–Vārnas–pludmale”.

 • Tiks slēgta satiksme Kaiju ielā 0

  Saistībā ar ielas rekonstrukcijas darbiem no šī gada 18. jūlija līdz 30. septembrim tiks slēgta satiksmes kustība Kaiju ielā, Pārventā.

 • Ceļa remontu dēļ iespējama autobusu kavēšanās 0

  Vasara tradicionāli ir laiks, kad tiek veikti ceļu remontdarbi. Arī uz autoceļa Rīga - Ventspils (autoceļš A 10) remontdarbi norit 2 ceļa posmos, tāpēc “Ventspils reiss” apkalpotajos maršrutos uz Rīgu un Jelgavu iespējama autobusu kavēšanās līdz 30 un 40 minūtēm vai pat vairāk.

 • Atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi 4

  Šodien, 11. jūlijā, atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi, kurus plānots pabeigt līdz pilsētas svētkiem, informē brīvostas pārvaldes mārketinga speciāliste Kristīne Jansone.

 • Brīvostas pievedceļu atjaunošanas projekts finiša taisnē 9

  Noslēgumam jau pamazām tuvojas apjomīgais Ventspils brīvostas pievedceļu būvniecības un atjaunošanas projekts, kura ietvaros paredzēts atjaunot 19 ielu posmus. Brīvostas pārvaldei izdevies panākt vienošanos ar būvnieku par 2021.gadā nepabeigto būvdarbu uz Ventas tilta un Kaiju ielā pabeigšanu.

 • Uz ceļiem turpinās remontdarbi 5

  Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem ir jāierēķina papildu laiks ceļā, ņemot vērā faktu, ka Latvijā turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona, atgādina VSIA "Latvijas vallsts ceļi" (LVC).