Tēma: Remonts

 • Nedarbosies luksofori atsevišķos ielu posmos 1

  Ventspils Komunālā pārvalde informē, ka šodien 17. novembrī līdz plkst. 17 nedarbosies luksoforu sistēmas Lielā prospekta un Saules ielu krustojumā, un Katoļu un Inženieru ielu krustojumā, jo tiks veikti profilaktiskie remontdarbi.

 • Ekspluatācijā nodoti vairāki autoceļi 0

  29. jūlijā ekspluatācijā ir nodoti vairāki pašvaldības autoceļi un to posmi - J-31 “Centra pludmale”, auto stāvlaukums Jūrkalnes pagastā, Uz-28 “Lejiņas–pludmale” un Uz-35 “Lībciems–Vārnas–pludmale”.

 • Tiks slēgta satiksme Kaiju ielā 0

  Saistībā ar ielas rekonstrukcijas darbiem no šī gada 18. jūlija līdz 30. septembrim tiks slēgta satiksmes kustība Kaiju ielā, Pārventā.

 • Ceļa remontu dēļ iespējama autobusu kavēšanās 0

  Vasara tradicionāli ir laiks, kad tiek veikti ceļu remontdarbi. Arī uz autoceļa Rīga - Ventspils (autoceļš A 10) remontdarbi norit 2 ceļa posmos, tāpēc “Ventspils reiss” apkalpotajos maršrutos uz Rīgu un Jelgavu iespējama autobusu kavēšanās līdz 30 un 40 minūtēm vai pat vairāk.

 • Atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi 4

  Šodien, 11. jūlijā, atsākti Ventas tilta seguma atjaunošanas darbi, kurus plānots pabeigt līdz pilsētas svētkiem, informē brīvostas pārvaldes mārketinga speciāliste Kristīne Jansone.

 • Brīvostas pievedceļu atjaunošanas projekts finiša taisnē 9

  Noslēgumam jau pamazām tuvojas apjomīgais Ventspils brīvostas pievedceļu būvniecības un atjaunošanas projekts, kura ietvaros paredzēts atjaunot 19 ielu posmus. Brīvostas pārvaldei izdevies panākt vienošanos ar būvnieku par 2021.gadā nepabeigto būvdarbu uz Ventas tilta un Kaiju ielā pabeigšanu.

 • Uz ceļiem turpinās remontdarbi 5

  Plānojot brīvdienu braucienus, autovadītājiem ir jāierēķina papildu laiks ceļā, ņemot vērā faktu, ka Latvijā turpinās aktīva ceļu būvdarbu sezona, atgādina VSIA "Latvijas vallsts ceļi" (LVC).

 • Valsts ceļu tīklā būvdarbi notiek vairāk nekā 90 posmos 0

  Valsts autoceļu tīklā būvdarbi notiek vairāk nekā 90 posmos, tapēc autovadītājiem jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā, šķērsojot būvdarbu vietu, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" (LVC).

 • Uz tilta pāri Lielupei slēgs vienu joslu 1

  Līdz 17. jūnijam notiks deformācijas šuvju remontdarbi uz tilta pāri Lielupei uz Ventspils šosejas (A10) pie Slokas, informē VSIA "Latvijas valsts ceļi" pārstāvji.