30. jūnijā plkst. 10 Zlēku muižas parkā tiks dots starts veloorientēšanās pasākumam jeb velobraucienam, iepazīstot Zlēku apkārtnes ceļus un mazceliņus. Pasākuma distances garums – 25 km, bet katrs dalībnieks var izvēlēties savu maršruta garumu.

Ja iecerēts mērot visu distanci, būs vajadzīgas piecas vai pat sešas stundas. Velobrauciena dalībnieki varēs iepazīt Pasilciemu, izbaudīt priežu mežu, redzēt Ventu, apskatīt Jāņu senkapus, veco Kuldīgas ceļu un citas skaistas vietas.

Kā norāda "Sudraba spieķa" rīkotāja Zlēku kultūras nama vadītāja Kristīne Zāle, uzvarētājus nenoteiks laiks un ātrums, bet kontrolpunktos iegūtā summa. 30. jūnijā būs pieejami aptuveni 20 kontrolpunkti, katrā no tiem būs jāveic kāds uzdevums. Braucienā var piedalīties individuāli dalībnieki, var iesaistīties komandas. Tiem, kas būs izdomājuši skanīgu un asprātīgu komandas nosaukumu, kā arī ģērbušies neparastos tērpos un interesanti noformējuši savus velosipēdus, ir izredzes tikt pie balvām.

Velobrauciena "Sudraba spieķis" organizētāji vēlas veicināt kultūrtūrisma attīstību novadā un Zlēku pagastā, iesaistīt novada iedzīvotājus un tuvākos kaimiņus fiziski aktīvās darbībās, aicinot izbaudīt dienu svaigā gaisā ar draugiem vai ģimeni un pārbaudīt savas fiziskās un erudīcijas spējas. Kā svarīgs uzdevums izvirzīts vietējo iedzīvotāju saliedēšana, piedāvājot iespēju savā pagastā apmeklēt kvalitatīvu pasākumu.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: