Tēma: Velosezona

 • Muzejs izveidojis jaunu ceļvedi 0

  8. maijā viss sāksies - pilsētas iedzīvotāji un viesi aicināti piedalīties velo braucienā, bet, ja ar to ir par maz, Ventspils muzejs piedāvā jaunu ceļvedi ''Es skates, ka tov i ķelps iekše - klundure tig apkart''.

 • «Velo vieno 2021!» izbrauciena aktualitātes 0

  Pilsētas iedzīvotāji un viesi šogad vasaras sezonu Ventspilī, aicināti atklāt ar individuālo velo izbraucienu pa pilsētu, atrodot noteiktus objektus Ventspils pilsētā un piedalīties velosipēda izlozē.

 • Tiks atklāta vasaras tūrisma un velosezona 2

  Jau vairāk nekā desmit gadus maija vidū Ventspilī tiek atklāta vasaras tūrisma un velosezona, ņemot vērā valstī noteikto epidemioloģisko situāciju, šogad vasaras sezonu plānots ieskandināt, dodoties individuālajā velo izbraucienā ''Velo vieno 2021!'', pildīt dažādus uzdevumus, atrast noteiktus objektus un piedalīties divu velosipēdu izlozē.

 • Lai velosezona būtu droša 17

  Ventspils ir velobraucējiem draudzīga pilsēta, kas aktīvās atpūtas cienītājiem piedāvā plašu veloceliņu tīklu vairāk nekā 60 km garumā. Tādējādi arvien vairāk ventspilnieku pārvietojas ar velosipēdiem, ar ko velosezonā jārēķinās autovadītājiem un gājējiem. Zinošiem ceļu satiksmē jābūt arī pašiem riteņbraucējiem.

 • Velosezonu aicina atklāt ar individuāliem braucieniem 3

  Jau desmit gadus maija vidū Ventspilī tiek atklāta vasaras tūrisma un velosezona, tās ietvaros tradicionāli notika velobrauciens pa pilsētas ielām ar plašu kultūras programmu, taču šobrīd valstī noteiktie ierobežojumi neļauj rīkot plašus pasākumus.

 • Velo un tūrisma sezona atklāta 4

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām ar krāšņu velobraucienu tika atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona, kuras devīze šogad bija “Taureņu veloorķestris”. Sacensības notika divās trasēs 2,1 km bērnu trasē un 8,6 km garajā trasē.

 • Būs satiksmes ierobežojumi 1

  11. maijā Piedzīvojumu parkā notiks Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas atklāšana, kuru tradicionāli ievadīs velobrauciens pa pilsētas ielām, tāpēc no plkst. 10 - 12 būs satiksmes ierobežojumi un ielu slēgšana, kā arī tiks ierobežota sabiedriskā transporta kustība pilsētā, tāpēc iespējama autobusu kavēšanās.

 • Atklās 2019. gada tūrisma sezonu 18

  Sestdien, 11. maijā, Piedzīvojumu parkā notiks tūrisma un velosezonas atklāšana ar velobraucienu “Taureņu veloorķestris”.

 • Aicina izteikt ierosinājumus velobrauciena devīzei 7

  Piedzīvojumu parkā 11. maijā tradicionāli ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Velobrauciens katru gadu notiek ar noteiktu devīzi, ko iepriekšējos gados izvērtēja un ierosināja Ventspils pilsētas domes Kultūras komisija.

 • Bērni varēs pārbaudīt zināšanas un veiklību ceļu satiksmē 0

  12. augustā, stāvlaukumā aiz Ventspils Piedzīvojumu parka notiks riteņbraukšanas pasākums visai ģimenei „Bērnu rallijs 2018”. „Bērnu rallijs” ir izglītojošs un sportisks pasākums, kas sniedz iespēju izkopt iemaņas, kuras vajadzīgas velobraucējam, lai droši piedalītos ceļu satiksmē.

 • Bibliotēkā varēs iegūt velosipēda vadītāja apliecību 0

  Galvenās bibliotēkas mācību centrā no 13. līdz 17. augustam notiks Velo skoliņa, kurā bērni no 10 gadu vecuma bez maksas apgūs velosipēda vadīšanas pamatnoteikumus un, sekmīgi nokārtojot CSDD teorijas eksāmenu, iegūs velosipēda vadītāja apliecību.

 • Zlēkās notiks velobrauciens "Sudraba spieķis" 0

  30. jūnijā plkst. 10 Zlēku muižas parkā tiks dots starts veloorientēšanās pasākumam jeb velobraucienam, iepazīstot Zlēku apkārtnes ceļus un mazceliņus. Pasākuma distances garums – 25 km, bet katrs dalībnieks var izvēlēties savu maršruta garumu.

 • Brauc ar velosipēdu un meklē dārgumus! 0

  8. jūnijā no plkst. 12 līdz 20 ikvienam interesentam ir iespēja piedalīties Ventspils dārgumu meklēšanā ar velosipēdiem kopā ar draugiem.