Piektdien, 16. decembrī, no plkst.16 – 19 Galvenajā bibliotēkā ar muzikāliem priekšnesumiem un svētku tirdziņu svinēs Ziemas grāmatu svētkus.

Svētkiem sagatavota daudzveidīga un interesanta programma - pasākumā piedalīsies dziedātājs, aktieris Juris Jope, muzicējot kopā ar Mūzikas vidusskolas kori ''Nošu planētas'', kā arī jaunās, talantīgās dziedātājas, Ventspils mūzikas vidusskolas skolnieces - Monta Cine un Dārta Krūze.

Pasākumu vadīs rūķis, kurš dosies ar mazākajiem pasākuma apmeklētājiem brīnumainā stāstā.

Paralēli kultūras programmai, pasākuma apmeklētājiem būs iespēja iegādāties grāmatas par izdevīgām cenām no tirgotāja SIA "Virja LK", vietējo mākslinieku darbus, mājražotāju piedāvājumā būs dažādas svētku dāvanas un konditorejas izstrādājumi. Tāpat varēs iegādāties Ventspils 1.pamatskolas skolēnu mācību uzņēmuma radītās preces un Ventspils atbalsta centra ''Cimdiņš'' jauniešu un bērnu gatavotos darbiņus.

Pasākuma laikā darbosies Ziemassvētku radošās darbnīcas un fotostūrītis. Apmeklētājiem būs iespēja piedalīties labdarības akcijā, nopērkot bibliotekāra veidotu dāvaniņu, ienākumi par pirkumu tiks ziedoti dzīvnieku patversmei ''Ar sirdi delnā!''

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: