Tēma: Svētki

 • Iziesim Piektdienas vakara pastaigā rotaļīgi un ar prieku 0

  Piektdienas, 24. maija pievakarē iziesim tradicionālajā vakara pastaigā, lai piedalītos pasākumos, kurus šajā reizē vieno tēma “ROTAĻA(ir)LIETA”. Pastaigas maršrutā no Lielā laukuma līdz pat Vecpilsētas tirgus laukumam būs norises visdažādākā vecuma auditorijai.

 • Atklāta Ventspils velosezona 1

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām, 1500 lieli un mazi velobraucēji piedalījās Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas sezonas atklāšanas velobraucienā, kura moto šogad bija “Olimpiskie velozibšņi”, kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlēm, kuras šogad norisināsies Parīzē.

 • Piltenē svinēs ''Ventas svētkus'' 0

  25. maijā no plkst. 14.00 līdz rīta gaismai senās Kurzemes bīskapijas galvaspilsētā Piltenē norisināsies vērienīgs pasākums “Ventas svētki”. Šie būs jau trešie Ventas svētki, kur godā tiks celta mūsu novada dabas bagātība Ventas upe, kura līkumojas gar pieciem novada pagastiem.

 • Pārventas svētkiem šogad ''Saldie sešpadsmit'' 1

  18. maijā jau sešpadsmito reizi svinēs Pārventas svētkus. Šajā reizē svētku programma būs kā salds pārsteigums, pulcējot pārventniekus svētku gājienā, dažādās radošās aktivitātēs un īpaši gatavotā koncertā, piedaloties pašiem un viesos aicinot jauno mūziķi Emīliju Bērziņu un atraktīvo grupu “Dziļi violets”.

 • Izmaiņas autobusu kustībā valsts svētkos 2

  Tuvākajās svētku brīvdienās, 4. un 6.maijā, gaidāmas nelielas gan pašvaldības SIA “Ventspils reiss” apkalpotajos Ventspils pilsētas, gan starppilsētu autobusu maršrutos.

 • Teātra nams ielūdz uz jubilejas pasākumu 5

  2009. gadā teātra nama Jūras vārti dzīvē notika būtisks pavērsiens – tika noslēgta vērienīga rekonstrukcija, kas novecojušo kultūras namu pārvērta modernā kultūras pasākumu norises vietā. 15. maijā ikviens gaidīts uz teātra nama 15 gadu jubilejas lielkoncertu.

 • Aicina pieteikties tirdzniecībai Pārventas svētkos, Piektdienas vakara pastaigā un Bērnu svētkos 0

  Maija un jūnija ietvaros tradicionāli notiks vairāki lieli brīvdabas pasākumi, kuros tiek organizēta ielu tirdzniecība. 18. maijā pilsētas labā krasta centrā norisināsies Pārventas svētki. 24. maijā Ventspils pilsētas ielās un laukumos notiks iemīļotā Piektdienas vakara pastaiga. Savukārt 2. jūnijā Bērnu pilsētiņā notiks mazo ventspilnieku iecienītie Bērnu svētki.

 • Informācija sabiedriskā transporta pasažieriem 0

  Tuvojoties svētku brīvdienai 1. maijā, informējam par gaidāmajām izmaiņām, kā arī vēlamies mudināt pasažierus nokļūšanai Pārventā izmantot ne tikai 22. maršruta, bet arī citu maršrutu autobusus.

 • Ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona 0

  11. maijā plkst. 11.00 Piedzīvojumu parkā ar velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šī gada velobrauciena moto ir “Olimpiskie velozibšņi”, kas izvēlēts saistībā ar vasaras olimpiskajām spēlēm, kuras šogad norisināsies Parīzē.

 • Svinēs Starptautisko džeza dienu 0

  30. aprīlī svinot Starptautisko džeza dienu, MIKC ''Ventspils Mūzikas vidusskola'' sadarbībā ar GC QUARTET aicina visus džeza mūzikas mīļotājus uz pasākumu sēriju, kas notiks Ventspils Mūzikas bibliotēkā un kafejnīcā ''Windau Coffee''. Ieeja visos pasākumos ir bez maksas!

 • Jau ceturto reizi Ventspilī notiks Pasaules cirka diena 4

  Šogad Pasaules cirka dienu atzīmējam 20. aprīlī. Nu jau ceturto reizi tā notiks arī Ventspilī. Paredzētas aktivitātes gan Rātslaukumā un Vecpilsētas tirgus laukumā, gan arī Jauniešu mājā un kafejnīcas “Dārzā” pagalmā.