Tēma: Svētki

 • Notiks astotās Lībiešu kultūras dienas 0

  7. un 8. oktobrī Ventspilī notiks astotās Lībiešu kultūras dienas. Pasākumi norisināsies Galvenajā bibliotēkā un koncertzālē Latvija.

 • Tirgus laukumā svinēs Alus svētkus 0

  1. oktobrī ventspilnieki un pilsētas viesi tiek aicināti uz vācu-latviešu Alus svētkiem – Deutsch lettisches Kulturoktoberfest. Apmeklētājus priecēs daudzveidīga un bagātīga pasākuma programma.

 • Notiks bērnu skriešanas svētki 0

  Lai veicinātu un popularizētu veselīgu dzīvesveidu caur sportiskām aktivitātēm, trešdien, 14. septembrī plkst. 10 Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks ''Bērnu skriešanas svētki 2022'', kurā piedalīsies 250 bērni no visām Ventspils vispārizglītojošām skolām 4. – 8. klašu grupā.

 • Užavā notiks zivju tirgus 1

  24. septembrī no plkst. 12 līdz 16 Užavas pagastā notiks zivju tirgus. Tas būs pasākums, kurā varēs gan pamieloties, gan nopirkt zivtiņas līdzņemšanai, gan iesaistīties meistarklasēs, gan baudīt kultūras programmu.

 • Bērnu pilsētiņā svinēs Tēva dienu 0

  Svētdien, 11. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' visi aicināti uz sirsnīgu Tēva dienas koncertu ''Tētis var visu'', kurā uzstāsies mūsdienu deju studija ''Skorpions'', būs dažādas izklaides, kā arī pārsteiguma balvas.

 • Jūrkalnē svinēs svētkus 0

  No 13. līdz 21. augustam Jūrkalne aicina izbaudīt svētkus ''Jūrkalne svin!''. Svētki iesāksies ar svēto misi par mirušajiem, misi veltītu Zāļdienām, būs arī zaļumballe, teātra vakars pie zupas katla un daudz citas aktivitātes, tostarp arī bērniem.

 • Radošajā darbnīcā veidos īpašu mākslas darbu 0

  Svētdien, 7. augustā, notiks kampaņas ''Sajūti. Sadzirdi. Saproti.'' pirmais pasākums - ''Pikselēšanas darbnīca'', kuras radošajā koprades procesā, mijiedarbojoties sabiedrībai kopā ar atbalsta centru ģimenēm ar bērniem ar īpašām vajadzībām ''Cimdiņš'', tiks izveidots īpašs mākslas darbs.

 • Usmā svinēs Morica svētkus 0

  13. augustā Ventspils novada Usmā notiks Morica svētki "Morica dārgumus meklējot...". Usmenieki gaida ciemos visus, kuri vēlas atpūsties gleznainajā pagastā, izbaudot gan pieaugušajiem, gan bērniem domātas aktivitātes.

 • Sacentīsies podnieki 1

  Ventspils Amatnieku festivālā ''Amatu mājai -15'' 30. jūlijā no plkst. 12 līdz 14 notiks podnieku virpošanas sacensības un pēc tām arī Tautas klase, kurā katrs drosmīgais varēs izmēģināt savas prasmes.

 • Ar vērienu nosvinēta «Getiņa» jubileja 3

  Ventspilī norisinājās jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tsatiekas Ventspilī – lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā – ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Koncertzāle «Latvija» atzīmēs trešo jubileju 0

  Svētdien, 24. jūlijā, Ventspilī ar trīsdaļīgu notikumu tiks atzīmēta koncertzāles ''Latvija'' trīs gadu jubileja. Trīsdaļīgo notikumu, kura izvērstāks nosaukums jeb sauklis ir ''Kā stāstīt par trim gadiem neredzamai publikai'', iedvesmojis ne tikai vācu mākslinieks Jozefs Boiss (Joseph Beuys) un viņa 1965. gadā Diseldorfā īstenotā ikoniskā izrāde, bet arī aizvadītais un joprojām izdzīvojamais laiks.

 • Smaragdkrāsas kāzu jubileja 5

  Ventspilnieki Genādijs un Gaļina Tanailovi ir no Otrā pasaules kara bērnu paaudzes. Gandrīz visus šīs paaudzes pārstāvjus raksturo tas, ka viņi nav raduši žēloties, kaut gan nācies izturēt daudzus smagus pārbaudījumus. Tanailovu pārim šogad ir vairākas apaļas jubilejas – abiem paliek 80, bet pagājušajā piektdienā viņi atzīmēja smaragda kāzas, jo kopā nodzīvoti 55 gadi.

 • Kapusvētki Ventspils novada kapsētās 0

  Kapusvētki ir diena, kurā atceramies mūžībā aizsauktos tuviniekus un draugus. Daudzi cilvēki pirms tam vēlas uzpost piederīgo atdusas vietu, tādēļ Ventspils novada pašvaldība informē par to, kad un kur Ventspils novadā notiks kapusvētki.

 • Ukraiņi palīdz mūsu bērniem 3

  Jūras svētku laikā mūsu pilsētā mītošie patvēruma meklētāji no Ukrainas sagādājuši jauku pārsteigumu mūsu pilsētas bērniem no atbalsta centra Cimdiņš.