Tēma: Svētki

 • Iedegs eglītes arī Bērnu pilsētiņās 0

  3. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” brīnumu gaidīšanas laikā tiek aicinātas ģimenes ar bērniem uz eglītes iedegšanu. Gan mazus, gan lielus priecēs Čučumuižas rūķi un Ziemassvētku vecītis muzikālajā izrādē “Ziemassvētku pasaka”.

 • Skolu lielkoncertā sadziedas tēvzemei 0

  Pašā valsts svētku priekšvakarā, 16. novembrī, koncertzālē Latvija Ventspils skolu kori sadziedājās krāšņā svētku lielkoncertā Mīļa mana tēvuzeme, divu roku siltumā. Gatavošanās koncertam bijis laikietilpīgs un darbietilpīgs process, un par rezultātu priecīgi ir visi koncerta organizēšanā iesaistītie.

 • Dzirkstošā Gadumijas balle Kultūras centrā 0

  Ventspils Kultūras centrs ielūdz 2024. gadu sagaidīt dzirkstošā Gadumijas ballē. Muzikālā programma Lielajā zālē kopā ar grupu “No Boundaries”, savukārt, Disko zālē rosīsies dīdžejs Māris Dadzis. Vakara gaitā jautras izdarības, laimīšu liešana, zīlnieces pareģojumi, bet kāds no apmeklētājiem tiks pat pie īpašas mīlas dziras.

 • Lembergs: Latvijai ir jāapsteidz labākie (VIDEO) 12

  Intervijā ar partijas Latvijai un Ventspilij valdes priekšsēdētāju Aivaru Lembergu pārrunājām valsts un pašvaldību nākamā gada budžetus, ostu pārvaldības reformu, Ventspils novada pagastu apvienošanu, Stambulas konvencijas ratifikāciju, karadarbību Ukrainā un Izraēlā, sarunas noslēgumā ieskanoties atziņai – par spīti grūtībām, šī tomēr ir cita, daudz labāka Latvija nekā pirms dažām desmitgadēm, kad mums vajadzēja no jauna izcīnīt zaudēto brīvību.

 • Iedegs Ziemassvētku egli un svētku rotājumus 1

  2. decembrī plkst. 16.00 Lielajā laukumā aicinām kā mazus, tā lielus ventspilniekus palīdzēt Rūķiem iedegt Ziemassvētku egli. Reizē ar to iemirdzēsies svētku rotājumi visā pilsētā. Muzikālā uzvedumā klātesošos sagaidīs mūziķi Atis Auzāns un Elizabete Zagorska, kā arī Ventspils bērnu vokālie ansambļi.

 • Saglabā teju simts gadus senu Latvijas karogu 0

  Pūpoliņu dzimtai, kas jau piektajā paaudzē saimnieko Ziru pagasta Mazkalējos, izdevies cauri laikiem un dažādām valsts iekārtām saglabāt lielu vērtību – teju simts gadus senu Latvijas karogu.

 • Pēc uguņošanas būs papildus reiss uz Pārventu 0

  Lai atvieglotu iedzīvotāju nokļūšanu uz 18. novembra svētku pasākumiem, atsevišķos reisos kursēs lielas ietilpības autobuss, un pēc uguņošanas būs papildus reiss uz Pārventu.

 • Notiks ģimeņu sporta svētki 0

  Lai popularizētu aktīvu dzīvesveidu ģimenē un veidotu sportiskus paradumus, 25. novembrī plkst. 11 Olimpiskā centra “Ventspils” vieglatlētikas manēžā notiks ģimeņu sporta svētki “Kopā mēs varam”, kurā komandas varēs piedzīvot jautru, aizraujošu, aktīvu kopā būšanu.

 • Bērnu pilsētiņās svinēs Latvijas dzimšanas dienu 0

  19. novembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā “Fantāzija” notiks Latvijas 105. dzimšanas dienai veltīts pasākums, kurā ģimenēm būs iespēja iesaistīties tautas rotaļās, spēlēs un orientēšanās sacensībās.

 • Absolventi tiekas ar ģimnāzijas audzēkņiem 0

  9. decembrī – Ventspils Valsts 1. ģimnāzija svinēs 105 gadu jubileju, aicinot uz salidojumu skolas absolventus. Ģimnāzija jau laikus sākusi gatavoties šim nozīmīgajam pasākumam, un viena no tradīcijām ir absolventu aicināšana uz skolu, lai tagadējie audzēkņi uzzinātu, kādus dzīves un karjeras ceļus palīdzējusi pavērt skola.

 • Lāčplēša dienā aicina doties pārgājienā 0

  Par godu Lācplēša dienai, 11. novembrī plkst. 11 visi interesenti tiek aicināti piedalīties piejūras un meža pārgājienā, kurā gan sākums, gan finišs paredzēts pludmales volejbola stadionā, kur arī notiks instruktāža un iepazīstināšana ar maršrutu.

 • Valsts svētkos uzstāsies ''Jumprava'' 6

  18. novembrī Lielajā laukumā visi aicināti uz Latvijas Republikas proklamēšanas 105. gadadienas svinībām. No plkst. 19.00 svētku koncertā uzstāsies leģendārā grupa “Jumprava”. Pēc koncerta Ventspils valstspilsētas domes priekšsēdētāja Jāņa Vītoliņa svētku uzruna un grandioza uguņošana.