Tēma: Svētki

 • Laivu mājai tika svinēti Spāru svētki 6

  Ceturtdien, 8. aprīlī Ventspils Piejūras brīvdabas muzejā notika Laivu mājas Spāru svētki un  7. aprīļa vakarā uz muzeju jau tika pārvietota lielākā no restaurētajām laivām ''Aira''.

 • Kultūras centra sociālajos tīklos būs vērojams dziedājums no dievnamiem 1

  Svētdien, 4. aprīlī - Pirmajās Lieldienās, Ventspils Kultūras centra sociālo tīklu kontos Facebook un Youtube ikviens sev ērtā laikā varēs izbaudīt garīgās mūzikas dziedājumu ''Kristus ir augšāmcēlies!'', kurš izskanēs Ventspils Svētā Krusta Romas katoļu baznīcā, Nikolaja evaņģēliski luteriskajā baznīcā un baptistu baznīcā.

 • Pilsēta rotāsies Lieldienām 7

  Pilsēta nākamnedēļ sāks posties pirmajiem pavasara svētkiem - Lieldienām, pilsētvidē uzstādot košas un krāsainas svētku dekorācijas.

 • Digitālais centrs iepriecinās daiļā dzimuma pārstāves 2

  Pirmdien, 8. martā, tiks atzīmēta Starptautiskā sieviešu diena, kurā daiļā dzimuma pārstāves tiek īpaši lutinātas, pārsteigtas un sveiktas. Kā ik gadu, arī šogad Digitālais centrs ir padomājis par savām jaukajām apmeklētājām un vēlas iepriecināt dāmas, piedāvājot vēl nebijušu akciju ''Tikai dēļ Jums, daiļās dāmas!'' ar lielu un daudzveidīgu balvu grozu.

 • Kultūras centram jauna skaņas tehnika 0

  Šogad plānots pabeigt pirms četriem gadiem uzsākto Ventspils Kultūras centra mobilā apskaņošanas tehnikas komplekta nomaiņu, kurā pašvaldība investējusi vairāk nekā 200 000 eiro.

 • Aicina izskriet vai izsoļot Valentīndienas maršrutu pa pilsētas ielām 0

  Tradicionāli 14. februārī notiek Ventspils Maratona kluba un SIA ''Ģeodēzists'' organizētais Valentīndienas skrējienu pa pilsētas ielām, kura norise valstī noteikto ierobežojumu dēļ kopīgi nav iespējama, bet iedzīvotāji tiek aicināti individuāli vai vienas mājsaimniecības ietvaros izskriet, vai izsoļot kādu no trases maršrutiem.

 • Muzejs aicina attālināti iepazīt un svinēt Meteņus 2

  Ventspils Piejūras brīvdabas muzejs aicina pirmsskolas izglītības iestāžu un sākumskolas mazo klašu audzēkņus svinēt Meteņus, izmantojot muzeja piedāvāto attālināto nodarbību Zoom platformā. Top arī citu Ventspils muzeja struktūrvienību muzejpedagogu veidotās nodarbības.

 • Būs nelielas izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā 7

  Lai arī nelielas, tomēr izmaiņas sabiedriskā transporta kustībā pasažierus sagaida arī vecgada pēdējā dienā un jaunā gada pirmajās dienās. Ventspils novada pasažieriem jāatceras, ka no 1. janvāra novadā pasažieru pārvadājumus nodrošinās pašvaldības SIA ''Ventspils reiss''.

 • Radio par Kultūras centra aktualitātēm 0

  Trešdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Lielajā laukumā ierodas galvenā svētku egle 5

  Lai parūpētos par svētku noskaņas radīšanu, Ventspils pašvaldības iestāde ''Komunālā pārvalde'' jau oktobrī uzsāka Ziemassvētku dekorāciju un eglīšu uzstādīšanu dažādās Ventspils pilsētas ielās, skvēros un parkos.

 • VUGD amatpersonām tiks pasniegti apbalvojumi 3

  Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 102. gadadienu, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Kurzemes reģiona brigāde (KRB) pasniegs Iekšlietu ministrijas, VUGD un VUGD KRB apbalvojumus nodarbinātajiem.