Tēma: Svētki

 • Sveiks Šilovu un Balinski par izcīnītām bronzas medaļām 1

  Piektdien, 2. jūnijā, plkst. 18 pie Koncertzāles “Latvija”, klātesot pašvaldības pārstāvjiem, jaunajiem hokejistiem un līdzjutējiem, tiks sumināti Latvijas hokeja izlases spēlētāji – ventspilnieki Uvis Jānis Balinskis un Artūrs Šilovs, kā arī viņu ģimenes.

 • Kultūras centrā varēs skatīties animācijas filmu 0

  Starptautiskajā Bērnu tiesību aizsardzības dienā – 1. jūnijā plkst. 10 un plkst. 14 Ventspils Kultūras centrs organizē bezmaksas animācijas filmas ''Lote No Izgudrotāju Ciema'' seansus. Bērni varēs apskatīt multfilmas maketus un skices, kas atklās filmas radīšanas aizkulises un sniegs iespēju ielūkoties filmas veidošanas procesā.

 • Iestāda jaunu rododendra šķirni 0

  19. maijā Ventspilī, Jaunpilsētas laukumā, Swedbank un Ventspils valstspilsētas pašvaldības organizētajā Dziesmusvētku ieskandināšanas pasākumā “Ceļš uz Dziesmusvētkiem”, kas noritēja iemīļotās “Piektdienas vakara pastaigas ietvaros”, iestādīja jaunās šķirnes ‘Dziesmusvētki’ rododendru. Košumkrūma augšanu stiprināja Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda” uzstāšanās.

 • Tuvojoties mazuļu salidojumam, aicina piedalīties fotokonkursā 0

  Jau pavisam drīz, 18. jūnijā, Ventspils Bērnu pilsētiņā notiks tradicionālais mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī''! 2022. gadā fotokonkurā piedalījās vairāk nekā 400 dalībnieki, iesūtot Ventspilī dzimušo mazulīšu foto un pieredzes stāstus Ventspils Dzemdību nodaļā, piedzīvojot pirmo tikšanos ar savu bērniņu!

 • Svinēs Bērnu svētkus 1

  28. maijā Ventspils ielas un laukumi atkal būs bērnu čalām un smiekliem piepildīti, jo tiks svinēti Bērnu svētki “eu-re-kā!”. Pilsētas radošie bērnu kolektīvi pārsteigs ar savām rūpīgi gatavotām dziesmotām un deju programmām.

 • Tiksies ar Čučumuižas rūķiem 0

  21. maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā "Fantāzija" Čučumuižas rūķi gaidīs mazus un lielus ventspilniekus, kad svinēs rūķīšu Krustmāmiņas dzimšanas dienu un kopā dziedās jestras dziesmas.

 • Saņems pabalstu Mātes dienā 0

  Tuvojoties Mātes dienai, Ventspils Sociālais dienests aicina trūcīgas un maznodrošinātas daudzbērnu ģimenes saņemt vienreizējo pabalstu Mātes dienā.

 • Pārventas svētku laikā būs satiksmes ierobežojumi 0

  13. maijā Ventspilī jau piecpadsmito reizi norisināsies Pārventas svētki, kurus atklās lielais svētku gājiens no Pārventas pamatskolas līdz sporta hallei “Pārventa”. Sakarā ar plānotajiem svētkiem būs satiksmes ierobežojumi.

 • Svinēs Mātes dienu ar ''Saldumu impērijas festivālu'' 0

  14. maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ventspils Mūzikas vidusskolas kora ''Nošu spēles'' skolēni un skolotājas aicina uz īpašu koncertuzvedumu ''Saldumu impērijas festivāls beķerejā ''Solfedžo''''.

 • Pārventas svētkos muzicēs Intars Busulis un ''Abonementa orķestris'' 0

  13. maijā Pārventas svētku ietvaros jau piecpadsmito reizi tiks iepriecināti Ventas labā krasta iedzīvotāji. Svētku koncertā, kura norise notiks laukumā pie sporta halles ''Pārventa'', viesosies arī Latvijā iemīļotais mūziķis Intars Busulis ar pavadošo ''Abonementa orķestri''.

 • Saņem Valsts prezidenta pasniegtos apbalvojumus 0

  Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā Rīgas pilī notika valsts augstāko apbalvojumu – Triju Zvaigžņu ordeņa, Viestura ordeņa un Atzinības krusta – pasniegšanas svinīgā ceremonija.

 • Atklāta Ventspils velosezona 1

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām, 1200 lieli un mazi velobraucēji piedalījās Ventspils vasaras tūrisma un velosezonas sezonas atklāšanas velobraucienā, kura moto šogad bija ''Velodancis''.