Tēma: Svētki

 • Zlēcenieki aicina apmeklē Ventas svētkus 2

  28. maijā plkst. 19 Lagzdienes pilskalnā sāksies Ventas svētki. Vispirms paredzēta sadziedāšanās ar Kasparu Petmani, pēc tam – zaļumballe ar Ilmāru un Gunti no Stendes.

 • Visā krāšņumā atgriežas Bērnu svētki 0

  29. maijā krāšņā un skanīgā gājienā ''Ritma jūra'' no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai dosies bērni, skolotāji, vecāki un viesi, lai atklātu Bērnu svētkus ''Brīnumzeme''. Skanīgas dziesmas un sparīgas dejas uz divām skatuvēm. Ventspils bērnu kolektīvu un Latvijā pazīstamu mākslinieku priekšnesumi, plašs radošo darbnīcu klāsts – tas viss sagaidāms Bērnu svētkos.

 • Notiks pirmsskolēnu sporta svētki 0

  Piektdien, 20. maijā plkst. 10.30 Olimpiskā centra ''Ventspils'' stadionā notiks Sporta svētki ap 400 bērniem no visām Ventspils pilsētas pirmsskolas izglītības iestāžu sagatavošanas grupām.

 • Piektdienas vakara pastaiga «virziens: JAUNS» 7

  20. maijā vakara pastaiga dosies pa jaunu maršrutu – no Lielā laukuma pa Lielo prospektu līdz jaunajam zinātnes un inovāciju centram ''VIZIUM''. Pastaigas tēma ''virziens: JAUNS'' ļaus jaunajam sastapt pieredzējušo un tradīcijām iekļauties mūsdienās.

 • Būs satiksmes ierobežojumi Pārventas svētku noslēgumā 0

  14. maijā, svētku noslēgumā Pārventas centrs uzmirdzēs košās lāzeru gaismās un video mākslas performancēs. Sakarā ar Pārventas svētku noslēguma pasākumiem pie 3. pamatskolas un ēkas Talsu ielā 41 no plkst. 22 līdz plkst. 1 naktī tiks slēgta transporta kustība.

 • «Getiņam» jubilejas reize 1

  22.-24. jūlijā Ventspilī norisināsies jubilejas ielu sporta un kultūras "Ghetto Games Festivāls". Jau desmito reizi pasaules līmeņa sportisti, amatieri un citi ekstrēmo sporta veidu cienītāji tiksies Ventspilī - lielākajā alternatīvo sporta veidu un ielu kultūras notikumā Baltijā - ''Ghetto Games Festivālā 2022''.

 • Ar koncertiem un krāšņiem gaismu šoviem svinēs Pārventas svētkus 7

  14. maijā jau trīspadsmito reizi atzīmēs Pārventas svētkus. Visu paaudžu apmeklētājus priecēs dažādi pasākumi un aktivitātes – koncerti, radošās darbnīcas, sportiskas nodarbes un orientēšanās pilsētvidē. Svētku noslēgumā Pārventa uzmirdzēs košās lāzeru gaismās.

 • Mammas mīlestība dod spēku 2

  Mātes diena ir starptautiski svētki, kad tiek godinātas māmiņas. Latvijā tos svin maija otrajā svētdienā. Tāpat kā Ukrainā – arī tur māmiņas tiek īpaši samīļotas tajā pašā svētdienā. Ukrainiete Alla šos svētkus pirmo reizi sagaidīs, esot prom no savām mājām, turklāt nezinot, kad varēs atgriezties dzimtenē.

 • Vasaras tūrisma un velosezona atklāta! 3

  Ventspils Piedzīvojumu parkā un pa pilsētas ielām ar krāšņu velobraucienu tika atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona, kuras devīze šogad bija “Pretī vasaras košumam”. Sacensības notika divās trasēs 2,1 km bērnu trasē un 8,6 km garajā trasē. Pasākumā piedalījās ap 1500 dalībniekiem.                  

 • Dārgie ventspilnieki! 4

  Man ir patiess gods sveikt Jūs Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā. Pirms 32 gadiem Latvijas patriotu balsojums nodrošināja mums iespēju dzīvot tādā valstī, kāda tā ir šodien. Valstī, kura ir brīva un droša dzīvesvieta ikvienam pilsonim.

 • Veido kopīgu dāvanu Latvijai 0

  Tuvojoties vieniem no valsts nozīmīgākajiem svētkiem – Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai – Ventspils pilsētas vispārizglītojošo skolu audzināšanas joma sadarbībā ar kultūras izpratnes un pašizpausmes mākslā jomu un tehnoloģiju jomu īstenoja skolu kopprojektu Mana Latvija.

 • Aicina piedalīties foto konkursā – Latvija. Ventspils. Es 0

  Ventspils Tehnikuma pašpārvalde aicina visus radošos un fotografēt mīlošos piedalīties foto konkursā ''Latvija. Ventspils. Es''. Bildēs jābūt redzamām emocijām, mīlestībai pret mūsu valsti, pilsētu, tās iedzīvotājiem un dabu.

 • Ar velo braucienu 7. maijā atklās tūrisma velo sezonu 1

  Sestdien, 7. maijā plkst. 11 Piedzīvojumu parkā jau tradicionāli 12 reizi ar krāšņu velobraucienu tiks atklāta Ventspils vasaras tūrisma un velo sezona. Šogad velobrauciena moto ir ''Pretī vasaras košumam''.

 • Tehnikums aicina uz Valsts svētku svinībām 0

  3. maijā no plkst. 11-13 Ventspils Tehnikuma stāvlaukumā notiks Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai veltīts pasākums, uz kuru aicināti visi ventspilnieki, jo īpaši – bērni un jaunieši.