Tēma: Svētki

 • Izbaudīt svētkus ģimenes lokā 1

  Jau rīt svinēsim Latviju – to, ka mums viņa ir un mēs esam viņai. Kāds sēdīsies pie grezni klāta galda, cits pilsētas ielās izskries maršrutu, kas iezīmē Latvijas kontūru. Kā vēl var svinēt Latvijas dzimšanas dienu? Savā pieredzē dalās divas ventspilnieku ģimenes.  

 • Mediķus sasilda plovs un sirdssiltums (VIDEO) 0

  Ventspilī pazīstamais šefpavārs Artis Lukša kopā ar domubiedru komandu Lāčplēša dienā organizēja labdarības akciju Ventspils mediķiem. Aizpagājušajā sestdienā daudzi ventspilnieki atsaucās aicinājumam un devās uz Tirgus laukumu, lai nogaršotu gardo plovu. Par tajā dienā nopelnīto naudu šefpavārs un viņa komanda ar plovu cienāja Ventspils slimnīcas darbiniekus.

 • Godinot Latviju, izstaigā Ventspili! 0

  Ventspils muzejs nacionālo svētku ietvaros aicina apgūt pilsētas jauno pastaigu karti - Patriotu taku, pieminot notikumus, kas saistīti ar nacionāli patriotiskiem vēstures notikumiem Ventspilī.

 • Aicina Latvijas svēkus atzīmēt sportojot 1

  18. novembrī plkst. 11.18, par godu Latvijas Neatkarības proklamēšanai, ikviens ventspilnieks tiek aicināts būt fiziski aktīvs un atzīmēt Latvijas 103. jubileju ar velobraucienu, skrējienu, nūjošanu vai pastaigu.

 • Latvijas Republikas proklamēšanas diena Ventspilī 3

  Atzīmējot Latvijas Republikas proklamēšanas 103. gadadienu, vairākās vietās pilsētā 18. novembrī būs apskatāmas gaismu un video instalācijas, kurās atspoguļoti mūsu valsts simboli. Kultūras centrs aicina doties nesteidzīgā pastaigā pa pilsētas ielām, skaistākajām vietām un apskatīt ''Simbolu galeriju''.

 • Lāčplēša dienu atzīmēs klusāk 1

  Šodien visā Latvijā tiek atzīmēta Lāčplēša diena. Šoreiz iedzīvotāji aicināti valsts brīvības cīnītājus pieminēt ģimenes lokā.

 • Lāčplēša dienā aicina iedegt logā gaismu 0

  Ik gadu 11. novembrī visā Latvijā un arī Ventspilī tiek atzīmēta Lāčplēša diena. Ventspils Kultūras centrs aicina Lāčplēša dienā iedegt gaismu logā, godinot un pieminot Latvijas brīvības cīņās kritušos varoņus.

 • Lielkoncertā «Saule vija zelta rotu» piedalās «Liedaga» bērni 6

  6. novembrī plkst. 21.05 visi interesenti tiek aicināti Latvijas Televīzijas kanālā LTV1 baudīt XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku lielkoncerta ''Saule vija zelta rotu'' pirmizrādi, kuras tapšanā ir piedalījušies arī Ventspils Kultūras centra 1.-2. klašu deju kolektīva ''Liedags'' dalībnieki.

 • Pilsēta tiek saposta svētkiem 0

  Lai pelēcīgajās un drēgnajās rudens dienās pilsētā radītu svinīgu 18. novembra svētku noskaņu, tuvākās nedēļas laikā tiks uzsākta Latvijas valsts svētku dekorāciju izvietošana pilsētvidē.

 • Vēlas atbalstīt mediķus 3

  Šajā laikā, kad slimnīcas tiek pārslogotas un medicīnas darbiniekiem ir jācīnās par cilvēku dzīvībām un jāpalīdz atveseļoties, ir svarīgi sniegt atbalstu arī pašiem mediķiem. Ventspilnieks, pavārs Artis Lukša sestdien Tirgus laukumā gatavos plovu, kuru varēs iegādāties līdzņemšanai. Visa ietirgotā nauda tiks izlietota, lai kādā īpašā dienā atbalstītu Ventspils slimnīcas personālu.

 • Tumšā laika foto maratons  0

  Maskošanās tradīcijas Latvijā katru gadu kļūst arvien populārākas – pretoties tām ir veltīgi, tādēļ Kultūras centrs aicina ikvienu sarosīties un piedalīties tumšā laika spocīgajā foto maratonā.

 • Dejotāji no visas Latvijas uzbur deju rakstus Ķemeru purvā 0

  32 deju kolektīvi no dažādiem Latvijas novadiem, vairāk nekā 500 dejotāju, satikās Lielajā Ķemeru tīrelī, lai rudenīgā akcijā ''Purva burvis'' uz šaurajām koka laipām izdejotu dažādus deju fragmentus.

 • Užavā notiks zivju tirgus 0

  25. septembrī no plkst. 12 līdz 16 aicināti visi, kam garšo zivis, visi Ziemeļkurzemes piekrastes zivju tirgotāji un zivju pārstrādātāji no Mērsraga līdz pat Pāvilostai, tāpat arī vietējie amatnieki un mājražotāji piedalīties zivju tirgū Užavā.