Tēma: Svētki

 • Ventspils teātris iesaistās Valsts valodas dienā 0

  Par godu Valsts valodas dienai, kas tiek atzīmēta 13. maijā, Rakstniecības un mūzikas muzejs ik gadus rīko dažādus pasākumus. Šogad Valodas dienā ir sagatavots audio sveiciens, ko ierunājuši cilvēki no dažādām Latvijas vietām, tai skaitā no Ventspils, tādejādi parādot latviešu valodas dažādo skanējumu.

 • Poliklīnika aicina būt atbildīgiem un nepārkāpt valstī noteiktos ierobežojumus! 0

  Maija brīvdienu laikā Ventspils poliklīnikas un Kuldīgas ielas doktorāta darbalaikā ieviestas izmaiņas. Vienlaikus poliklīnika aicina iedzīvotājus būt atbildīgiem pret savu un citu cilvēku veselību un arī svētku brīvdienās ievērot ierobežojumus un aizliegumus, kas ieviesti, lai ierobežotu jaunā koronavīrusa izraisītās saslimšanas Covid-19 izplatību.

 • Maija brīvdienās būs izmaiņas autobusu kustībā 0

  Valsts svētku brīvdienās no 1. līdz 4. maijam plānotas izmaiņas tikai Ventspils pilsētas sabiedriskā transporta kustībā. Starppilsētu maršrutu autobusi šajās brīvdienās kursēs pēc pašlaik spēkā esošiem sarakstiem.

 • Kā ventspilnieki pirms 100 gadiem Lieldienas svinēja 5

  To, kā Lieldienas svin mūsdienās, ir zināms, bet kā pirms 100 gadiem Ventspilī tika svinēti šie svētki? Ventspils muzejs piedāvā ielūkoties tā laika drukātajā presē, kas sniedz gana plašu ieskatu dažādajos izrīkojumos, priekšlasījumos, bazāros un svētku ballēs.

 • Laikus gatavojas Lieldienu noskaņām 4

  Pirmdien Ventspili sāka sapost pirmajiem pavasara svētkiem – Lieldienām. Pilsētā tiek izvietotas svētku dekorācijas spilgtās un pavasarīgās krāsās.

 • Kopīga palāta un īpašais datums 7

  Ventspilnieces Monta, Oksana un Vlada pirmoreiz satikās savas dzīves pirmajās dienās Ventspils slimnīcas Dzemdību nodaļā. Visas trīs meitenes piedzima 29. februārī.

 • Aicina uz Sniegpulkstenīšu talku 0

  Ventspils pilsētas pašvaldība aicina ikvienu ventspilnieku un pilsētas viesi 8. martā, plkst. 11 uz Dzirnavu laukumu, lai kopīgi piedalītos ikgadējā tradīcijā - Sniegpulkstenīšu talkā.

 • Skolēni tirgos savus ražojumus 0

  Piektdien, 14. februārī, no plkst. 16. līdz 19. tirdzniecības centra ''Tobago'' telpās norisināsies Valentīna dienai veltīts Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu gadatirgus CITS BAZĀRS.

 • Notiks Valentīndienas skrējiens 4

  14. februārī, plkst.18.30 Ventspils Maratona klubs ar SIA ''Ģeodēzists'' un ''Citāda fitnesa studija Ventspilī'', organizēs skriešanas popularizēšanas pasākumu - ''Valentīndienas skrējiens pa pilsētas ielām''.

 • Ak, Svētais Valentīn! 0

  Sestdien, 8. februārī, no plkst. 12 līdz 15 Livonijas ordeņa pils aicina uz ziemas turnīru ''Svētais valentīns'', lai kopā ar vēstures interesentiem, seno cīņu klubiem un meistariem piedzīvot Rožu kaujas, darbotos darbnīcās un noklausītos saistošus Viduslaiku lasījumus.