Sestdien, 19. jūnijā plkst. 10 Tirgus un Pils ielas skvērā ikvienu garāmgājēju iepriecinās notikumu cikla ''Ventspils skan'' muzikālie priekšnesumi. Ventspils mūziķi Renāra Lāča vadībā piedāvās ieskatu atklātajā mēģinājumā brīvā dabā.

Neatkarīgi no tā, vai garāmgājēji būs devušies mierīgā pastaigā vai savās tradicionālajās ikrīta gaitās, Ventspils Kultūras centrs parūpēsies, lai šo rīta pastaigu papildinātu visdažādākā skaņu pasaule. Arī šajā Ventspils mūziķu džemsesijā dalību ņems visdažādāko vecumu spēlēt gribētāji – improvizatori, kuriem nav sveša džeza mūzika no Ventspils junioru bigbenda un Senioru bigbenda, Saksofonu kvarteta, Ventspils Brasa un Džeza noneta.

Atminoties pagājušā gada vasaras pirmo pusi, kad kultūras dzīves piedāvājumu ierobežoja valstī noteiktie ierobežojumi un aizliegumi, kultūras darbinieki, liekot lietā izdomu un radošumu, piedāvāja notikumu ciklu ''Ventspils skan''. Arī šogad nolemts turpināt iesākto, tāpēc amatiermākslas kolektīvi piedāvās klausītājiem iepazīt atklāto mēģinājumu gaisotni brīvā dabā gan muzikāli, gan sarunā, gan skanot kopā.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: