Tēma: Kultūras centrs

 • Notiks Krievu kultūras dienas 2

  No 24. oktobra līdz 1. novembrim norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī''. Pasākumu galvenais mērķis ir atklāt daudzveidību krievu kultūrā, sniegt iespēju ventspilniekiem tikties klātienē ar krievu kultūras personībām.

 • Ventspils teātrim - 75! 1

  Trešdien, 21. oktobrī, plkst. 19 Ventspils kultūras centra lielajā zālē notiks Ventspils teātra 75 gadu jubilejas cikla 1. pasākums, kura viesis būs ilggadējais teātra aktieris un režisors Uldis Grīnbergs. Kopā būs iespēja atskatīties uz Ventspils teātri cauri laikiem no 1945. līdz 1980. gadam.

 • Ventspils teātra aktrise Ineta Kalniņa iegūst «Gada aktrise» titulu 1

  Mājup no Rēzeknes atgriezušies Ventspils teātra radošā komanda, kur 11. Starptautiskā teātra festivāla ''Soli pa solim'' ietvaros norisinājās Latvijas amatierteātru iestudējumu skates ''Gada izrāde 2019'' fināls un tika noskaidroti skates laureāti.

 • Notiks Piektdienas vakara pastaiga 5

  28. augustā deviņās vietās Ventspilī - laukumos, skvēros un ielās, notiks šī gada vienīgā Piektdienas vakara pastaiga ''Skatu punkti''. Paskatīsimies uz laiku, kas šogad mūsu dzīvēs ienesa daudz izmaiņu ar savām mierīgajām un skarbajām šķautnēm, ar dāvanām un pārbaudījumiem, ar jauniem ieradumiem un ilgām pēc satikšanās, kopā būšanas un darīšanas.

 • Radio – par Pilsētas svētkiem 0

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Turpinās notikumu cikls «Ventspils skan» 0

  Sestdien, 25. jūlijā, no plkst. 11 līdz 12 Rātslaukumā mūsu pilsēta ieskanēsies Ventspils Džeza Noneta atskaņotajā mūzikā un literāro darbu konkursa ''Ventspils skan'' dalībnieku darbos Ventspils teātra aktieru izpildījumā.

 • Lielajā laukumā skanēs roks 0

  Sestdien, 18. jūlijā, Ventspils ielas turpinās pieskandināt notikumu cikla ''Ventspils skan'' muzikālie priekšnesumi. Šajā sestdienā ventspilnieki aicināti doties vēlā pēcpusdienas pastaigā pa pilsētas centru, kur no plkst. 16.30 līdz 17.30 Lielo laukumu pieskandinās roka grupa ''Hypervert''.

 • Ventspils atzīmēs 730. jubileju 4

  Ventspils ir viena no pirmajām pilsētām Latvijā, kurā jau kopš deviņdesmito gadu vidus ik gadus tiek svinēti Pilsētas svētki. Ventspils šogad atzīmē savu 730. jubileju.

 • Ventspilī ieradīsies moči 39

  18. jūlijā Ventspilī norisināsies šī gada lielākais un arī vienīgais Baltijas motobraucēju salidojums ''Kurland Bike Meet 2020''. Tā laikā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs iepazīties ar moto pasaules jaunumiem, dzīvesstilu un ceļojumu iespējām.

 • Par Jūras svētkiem un citiem pasākumiem 2

  Piektdien plkst. 10 Super FM (94,5 FM) saviem klausītājiem piedāvās iknedēļas radioraidījumu, kas tapis sadarbībā ar Ventspils pilsētas pašvaldību.

 • Jūras svētki Ventspilī būs 24

  Sestdien, 11. jūlijā atzīmēs Jūras svētkus. Svētku aktivitātes šogad noritēs pavisam netradicionāli - koncerti, sporta aktivitātes, darbnīcas un izklaides notiks vairākās vietās pilsētā, galvenokārt piejūras zonā.