Tēma: Kultūras centrs

 • Kultūras centrs strādās attālināti 0

  Ventspils Kultūras centrs informē, ka sakarā ar stingrāku drošības noteikumu ieviešanu valstī, no 21. oktobra līdz 15. novembrim būs slēgts Kultūras centrs, gan tā kase, gan atcelti plānotie Kultūras centra pasākumi.

 • Atcelta balle Kultūras centrā 2

  Reaģējot uz valstī noteiktajiem ierobežojumiem un rūpējoties par iedzīvotāju veselību un drošību, Kultūras centrs informē, ka tiek atcelta 17. oktobrī paredzētā Senioru balle.

 • «Jūras akmentiņi» turpina pārsteigt (VIDEO) 0

  Ir iznācis jauns Ventspils Kultūras centra popstudijas ''Jūras akmentiņi'' videoklips mūziķu Jāņa Aišpura un Guntara Rača dziesmai ''Tas ceļš zem kājām'' (''Nāc'').

 • Skolēni piedāvās izklaides bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 10. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā rosīsies skolēni un skolotāji no Ventspils 1. pamatskolas, savukārt, plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' svaigā gaisā darbosies Pārventas pamatskolas audzēkņi.

 • Atsāksies ilgi gaidītās balles Kultūras centrā 1

  Ventspils Kultūras centrs 9.oktobrī, plkst. 21.00 aicina uz Rudens balli. Visa vakara garumā par lielisku atmosfēru un apmeklētāju dejotprieku gādās Latvijā iemīļotā grupa ''Roja''.

 • Dejotāji iemēģinās Lielā Ķemeru tīreļa laipas dejošanai 1

  Ventspils Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvu ''Kurzeme'', ''Liedags'' un jauniešu deju kolektīva ''Liedags'' dejotāji piedalīsies rudenīgā dejotāju akcijā ''Purva Burvis'', kuru 25. septembrī iecerējis organizēt Jūrmalas Kultūras centra vidējās paaudzes deju kolektīvs ''Jūrmaldancis'' un vadītāja Dace Kalēja.

 • Akcija «Iznāc no skolas» bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 26. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' skolēni, skolotāji un vecāki no Ventspils 2. pamatskolas un Ventspils 3. pamatskolas iesaistīsies akcijā ''Iznāc no skolas'', lai radoši darbotos brīvā dabā.

 • Bērnu pilsētiņās atzīmēs Tēva dienu 0

  Par godu Tēva dienai, ģimenes ar bērniem tiek aicinātas svētdien, 12. septembrī, plkst. 11 doties uz Bērnu pilsētiņu un plkst. 15 uz bērnu parku ''Fantāzija'', kur mazie ventspilnieki ar krāsainiem krītiņiem varēs uzzīmēt uz asfalta sirsnīgus un oriģinālus sveicienus saviem tētiem.

 • «Līvzeme» un «Kaiva» dosies uz Kurzemes Dziesmu svētkiem 0

  4. septembrī Dobelē tiks atzīmēta Kurzemes Dziesmu svētku 150 gadadiena. Arī Ventspils Kultūras centra jauktie kori ''Līvzeme'' un ''Kaiva'' piedalīsies Kurzemes Dziesmu svētku gadadienas koncertā, lai svinētu svētkus dziedāšanai, dziesmai un dziedātājiem.

 • Deju kolektīvi sadejojās jūras krastā 0

  28. augusta vakarā, Baltijas jūras krastā norisinājās Kurzemes deju kolektīvu akcija ''Kurzemes deju josta''. Ventspils pludmales 10. ieejā, virzienā uz Užavas pusi sadejojās 121 dejotājs no deviņiem Ventspils apriņķa deju kolektīviem.

 • Izsludina Ventspils Kultūras projektu konkursa II kārtu 0

  Kultūras centrs izsludina Ventspils pilsētas domes 2021. gada Kultūras projektu finansēšanas konkursa II kārtu, kura mērķis ir veicināt pilsētai nozīmīgus kultūras projektus un atpazīstamību, kas sekmē visu kultūras un mākslas nozaru jaunrades attīstību, kultūrizglītību un kultūras mantojuma saglabāšanu, tādējādi paplašinot piedāvājumu iedzīvotājiem.