Tēma: Kultūras centrs

 • Jau ceturto reizi Ventspilī notiks Pasaules cirka diena 4

  Šogad Pasaules cirka dienu atzīmējam 20. aprīlī. Nu jau ceturto reizi tā notiks arī Ventspilī. Paredzētas aktivitātes gan Rātslaukumā un Vecpilsētas tirgus laukumā, gan arī Jauniešu mājā un kafejnīcas “Dārzā” pagalmā.

 • Radošā darbnīca bērnu pilsētiņās 0

  21. aprīlī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies radošā darbnīca “Mīci un radi”. Mazi un lieli tās dalībnieki varēs izmēģināt Latvijā ražoto mīksto plastilīnu “Mīci”, izmantojot daudz un dažādas plastilīna formiņas un rullīšus.

 • Svētdien notiks Ventspils koru skate 0

  21. aprīlī plkst. 12.00 Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas aktu zālē notiks Ventspils koru repertuāra pārbaudes skate. Piedalīsies sieviešu kori “Venda” un “Lība”, jauktie kori “Ventspils”, “Līvzeme”, “Kaiva” un “Cantabile”, Ventspils vīru koris un senioru sieviešu koris “Ziemeļzvaigzne”.

 • Anitrai Niedrei – Atzinības krusts 0

  Ventspils Mūzikas vidusskolas mūzikas pedagoģei, diriģentei, vokālo ansambļu vadītājai, Ventspils Kultūras centra sieviešu kora “Venda” mākslinieciskajai vadītājai Anitrai Niedrei piešķirts Atzinības krusts, kas ir viens no valsts augstākajiem apbalvojumiem.

 • ''Prieks'' atgriežas no konkursa ar labiem rezultātiem 0

  5. aprīlī Ventspils deju studija “Prieks” pilnā sastāvā pārstāvēja mūsu pilsētu un ar labiem panākumiem startēja starptautiskajā mūsdienu deju konkursā - festivālā “Deju ritmi 2024”. Kopā festivāls pulcēja ap 900 dejotāju no Latvijas un Lietuvas, kas veidoja spēcīgu konkurenci.

 • Grupa ''No Boundaries'' muzicēs sezonas noslēguma ballē Kultūras centrā 0

  20. aprīlī plkst. 21.00 īpašā atmosfērā kopā lustēsim šīs sezonas noslēguma ballē Ventspils Kultūras centrā. Pēc apmeklētāju lūguma vakara muzikālo daļu ar prieku uzticam grupai  “No Boundaries” no Talsiem, kuru ventspilnieki iepazina Gadumijas ballē.

 • Jauniešu tautas deju kolektīvs ''Strautuguns'' aicina uz koncertu 0

  20. aprīlī plkst. 18.00 uz teātra nama “Jūras Vārti” skatuves jauniešu tautas deju kolektīva “Strautuguns” un tā vadītājas Agneses Sarmas aicināti, sadejos kolektīvi no Ventspils, Rīgas, Liepājas un Lēdurgas. Skatītājus sola priecēt ne tikai ar tautas dejām, bet iepazīstināt arī ar citiem saviem talantiem.

 • Strazdiem un zīlītēm ir jaunas mājvietas 11

  31. martā – Pirmajās Lieldienās pēkšņi šķita, ka lielajā Bērnu pilsētiņā ir kļuvis par šauru, jo bērnu parkā notika Putnu būrīšu izgatavošanas talka, kurā piedalījās vecāki ar bērniem un citi dabas draugi. Folkloras studijas “Vācelīte” un popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņu svētku radītā gaisotnē tika gatavotas jaunas mājiņas strazdiem un zīlītēm.

 • Ikviens var ieaust savu artavu Baltajā galdautā 0

  Pavasara saulgriežu laikā, 21. martā Ventspils Kultūras centra tautas lietišķās mākslas studiju “Drellītis” un “Vīkale” audējas Amatu mājas stellēs uzvilka velkus Baltajam lina galdautam, kas tiks austs trinīša tehnikā 20 metru garumā un prezentēts Neatkarības svētku koncertā 4. maijā Rātslaukumā.

 • Deju studijai ''Prieks'' panākumi starptautiskās deju sacensībās 0

  Aizvadītās nedēļas nogalē ar labiem panākumiem mūsdienu deju studijas "Prieks" dejotāji pārstāvēja mūsu pilsētu starptautiskajās deju sacensībās "Tukums Cup 2024". Divās no trim sacensību dienām mūsu dejotāji startēja solo, improvizācijas un A līmeņa formāciju nominācijās.

 • Amatierteātru skatē būs skatāmas trīs izrādes 0

  24. martā Ventspils Kultūras centrā “Gada izrāde 2023” ietvaros notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu reģionālā skate. Plkst. 14.30 būs skatāma Ventspils teātra izrāde “Tikai muzikants”, plkst. 16.00 Raņķu amatierteātra izrāde “Puķainais peldkostīms”, bet plkst. 17.30 Puzes amatierteātra “Un tā tāļāk” izrāde “Ak, maigā sirsniņa”.

 • Aicina uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku 4

  Svētdien, 31. martā – Pirmajās Lieldienās visi dabas draugi tiek aicināti uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11.00 un bērnu parkā “Fantāzija” plkst. 15.00. Talkotājus uzmundrinās folkloras studija “Vācelīte” un popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņi.

 • Lībiešu ansamblis ''Rāndalist'' svinēs 20 gadu jubileju 0

  23. martā plkst. 15.00 Ventspils Kultūras centrā ar īpašu koncertu “Sindõn ma rāndas” (“Esmu dzimis jūrmalā”) savu 20 gadu jubileju atzīmēs lībiešu dziesmu ansamblis “Rāndalist”. Ar dziesmotiem sveicieniem jubilārus sveiks arī folkloras danču kopa “Tals’ trimiš” un lībiešu pasaules mūzikas ansamblis “Nurmorkestõr”.