Tēma: Kultūras centrs

 • Akcijas #IZNĀCNOSKOLAS pasākums bērniem ''Solis rudenī'' 0

  Svētdien, 25. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā ar Ventspils 2. vidusskolas dalību un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' ar Ventspils 3. pamatskolas dalību, akcijas #IZNĀCNOSKOLAS ietvaros norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem ''Solis rudenī''.

 • Pasākums ģimenēm ar bērniem 0

  Svētdien, 18. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem "Vitamīns D”, kurā uzstāsies mūsdienu deju studija "KPD", kā arī apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ''StreetArt'' foto orientēšanās spēlē.

 • Ventspilī norisināsies Ukraiņu kultūras dienas 13

  No 11. līdz 14. augustam Ventspilī norisināsies Ukraiņu kultūras dienas ''Es atbalstu Ukrainu'', kas sniegs iespēju Ventspils pilsētas un novada iedzīvotājiem un viesiem iepazīt ukraiņu mākslas un kultūras tradīcijas.

 • Svinēs Jūras svētkus 2

  9. jūlijā Ventspilī svinēs Jūras svētkus! Galvenie notikumi ar bagātīgu programmu ''Jūra. Mīlestība. Spēle'' atgriezīsies Ostas ielas promenādē. Svētku sajūtu ikviens varēs rast kā dienas programmā – satiekot Neptūnu, vērojot kuģu parādi, klausoties visdažādākos koncertus, tā arī vakara daļā – baudot Latvijā zināmu mūziķu priekšnesumus un griežoties dejās svētku ballē.

 • Jāņu nakts zaļumballe Reņķa dārzā 0

  Līgo vakarā, 23. jūnijā plkst. 22 uzreiz pēc jestrās Ventspils teātra brīvdabas izrādes ''Trīnes grēki'' Reņķa dārzā tiks kopīgi iekurts svētku ugunskurs un lustīgas dejas līdz pat rīta gaiļiem.

 • Ielīgos Dzirnavu laukumā 0

  Otrdien, 21. jūnijā plkst. 19 ventspilnieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt Dzirnavu laukumu, kur notiks dažādas Zāļu dienas izdarības.

 • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

  Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

 • Notiks Latvijas amatierteātru iestudējumu skate 0

  Svētdien, 19. jūnijā Ventspils Kultūras centrā, Latvijas amatierteātru iestudējumu skates ''Gada izrāde 2021'' ietvaros, būs vērojama Jūrmalas teātra izrāde ''Sieviete melnā'' un Ventspils teātra iestudējums ''8 mīlošas sievietes''.

 • Tirgotāji aicināti pieteikties Jūras svētkiem 3

  9. jūlijā svinēs tradicionālos Jūras svētkus Ventspilī, šī gada tēma – ''Jūra. Mīlestība. Spēle''. Tirgotāji un amatnieki aicināti pieteikties tirdzniecībai Ostas ielas promenādē.

 • Svētdiena būs veltīta bērnu priekam 2

  Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, kas kalendārā atzīmēta 1. jūnijā, svētdien Ventspilī notiks koši un priecīgi Bērnu svētki ar nosaukumu Brīnumzeme.

 • Visā krāšņumā atgriežas Bērnu svētki 0

  29. maijā krāšņā un skanīgā gājienā ''Ritma jūra'' no Lielā laukuma līdz Bērnu pilsētiņai dosies bērni, skolotāji, vecāki un viesi, lai atklātu Bērnu svētkus ''Brīnumzeme''. Skanīgas dziesmas un sparīgas dejas uz divām skatuvēm. Ventspils bērnu kolektīvu un Latvijā pazīstamu mākslinieku priekšnesumi, plašs radošo darbnīcu klāsts – tas viss sagaidāms Bērnu svētkos.