Sestdien, 8. augustā, Ventspils ukraiņu kultūras biedrība ''KOBZAR'' aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt ukraiņu kultūras dienu, kas ir kļuvusi par neatņemamu Ventspils un Latvijas ukraiņu tradīciju.

Svētku koncerti norisināsies divās vietās pilsētā - plkst. 11 Vecpilsētas tirgus laukumā un plkst. 16 Bērnu pilsētiņā.

Tradicionāli koncertos uzstāsies Ventspils ukraiņu dziesmu ansamblis ''Mrija'' un solo izpildītājs Sandis Mārtiņš Caune. Pasākuma programmu kuplinās Igaunijas ukraiņu kopa ''Perelaz'', Liene Pustovaja no Rīgas un ventspilnieki - Tatjana un Jurijs Saksaganski.

Vecpilsētas tirgus laukumā pilsētas iedzīvotājiem un viesiem tiks piedāvāta iespēja piedalīties mākslas konkursā ''Uzzīmē savu gotiņu'' un organizēta dalībnieku darbu izstāde.

Turpat notiks boršča gatavošanas konkurss ''Pēc omītes receptēm'', kurā piedalīsies profesionāli pavāri.

Apmeklētāji varēs sekot līdzi zupas pagatavošanai uz ugunskura, vērot gatavo produktu prezentāciju un piedalīties to degustācijā. Veģetāriešiem būs iespēja pagaršot boršču bez gaļas. Klātesošajiem tiks piedāvātas dažādas spēles. Papildus kultūras programmai tiks noformēts īpašs mākslas stūrītis, kurā būs skatāma rokdarbu un mākslinieku gleznu izstāde, kā arī notiks lakatu siešanas meistarklase.

Ieeja pasākumos bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (2)

 • -4
  FerdinanTs. 06.08.2020, 17:40:32

  Vispār jau latviski tie ir mazkrievi.
  Ukraiņi-tas ir pašnosaukums.

 • -1
  Nah Nahs XI 08.08.2020, 12:12:06

  Sandis Mārtiņš Caune-tas ir īsts mazkrievs/ukrainis?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: