Tēma: Bērnu pilsētiņa

 • Aicina uz «Pasaku taku» 0

  Sestdien, 1. janvārī ventspilnieku iemīļotajā parkā Bērnu pilsētiņa no plkst. 16.30 līdz 19.30 būs iespēja doties svētku pastaigā pa ''Pasaku taku'', kurā varēs aplūkot dažādu pasaku tēlu rosīšanos un ieraudzīt pa kādam gaismas brīnumam.

 • Skolēni piedāvās izklaides bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 10. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā rosīsies skolēni un skolotāji no Ventspils 1. pamatskolas, savukārt, plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' svaigā gaisā darbosies Pārventas pamatskolas audzēkņi.

 • Akcija «Iznāc no skolas» bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 26. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' skolēni, skolotāji un vecāki no Ventspils 2. pamatskolas un Ventspils 3. pamatskolas iesaistīsies akcijā ''Iznāc no skolas'', lai radoši darbotos brīvā dabā.

 • Bērnu pilsētiņās atzīmēs Tēva dienu 0

  Par godu Tēva dienai, ģimenes ar bērniem tiek aicinātas svētdien, 12. septembrī, plkst. 11 doties uz Bērnu pilsētiņu un plkst. 15 uz bērnu parku ''Fantāzija'', kur mazie ventspilnieki ar krāsainiem krītiņiem varēs uzzīmēt uz asfalta sirsnīgus un oriģinālus sveicienus saviem tētiem.

 • Aiztur iespējamos saldējuma kioska apzadzējus 1

  Naktī uz 1. jūliju plkst. 00.17 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Poruka ielā 2, Bērnu pilsētiņā saldējuma kioskam, iespējams, zādzības rezultātā ir nostrādājusi signalizācija.

 • «Žuravinka» aicina uz muzikālu tikšanos 0

  Sestdien, 3. jūlijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā notikumu cikla ''Ventspils skan'' ietvaros uz muzikālu tikšanos aicina Ventspils baltkrievu dziesmu ansamblis ''Žuravinka'' Anželas Zraičenko vadībā.

 • Bērnu pilsētiņās ir uzstādīti dzeramā ūdens brīvkrāni 2

  Lai sniegtu iespēju bērnu rotaļu laukumos bez maksas veldzēt slāpes un uzpildīt dzeramā ūdens pudeles, Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija'' ir uzstādīti dzeramā ūdens brīvkrāni, informē p.i. ''Komunālā pārvalde''.

 • Atzīmēs Pasaules cirka dienu 3

  Šogad par Pasaules cirka dienu izsludināts 17. aprīlis. Ventspils Kultūras centrs kopā ar ceļojošo cirku ''Beztemata'' dosies krāšņā un nosacīti trokšņainā sestdienas rīta pastaigā pa pilsētu.

 • Putnu būrīšus dalīs atkārtoti 4

  Nedēļas nogalē Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija'' katrai mājsaimniecībai tika dāvāti putnu būrīšu sagataves komplektiņi, taču iedzīvotāju atsaucība bija tik liela, ka nepilnu 30 minūšu laikā tika izdalīti visi sagatavotie būrīšu komplektiņi.

 • Dāvās putnu būrīšu izgatavošanas komplektus 12

  Lai sniegtu iespēju mazākajiem ventspilniekiem parūpēties par mazajiem putnu draugiem, Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija'' katrai ģimenei dāvās putnu būrīšu sagataves komplektiņus, kā arī būs iespēja vienas mājsaimniecības ietvaros būrīšus izgatavot uz vietas.

 • Rotaļu iekārtas un trenažieri atzītas par drošām 0

  Lai ventspilnieki varētu droši izmantot pilsētas āra trenažierus, bērnu rotaļu laukumus un to iekārtas, sertificēti speciālisti veica risku novērtēšanu, atzīstot laukumus un iekārtas par drošām ekspluatācijā.

 • Bērnu pilsētiņās tiks uzstādīti dzeramā ūdens krāni 17

  Ņemot vērā pilsētas iedzīvotāju lūgumu, šogad lielākajos rotaļu laukums abos Ventas krastos - Bērnu pilsētiņā un bērnu parkā ''Fantāzija'' tiks uzstādīti ''brīvkrāni'', kas nodrošinās iespēju to apmeklētājiem bez maksas uzpildīt savas dzeramā ūdens pudeles, kā arī nomazgāt rokas.