Tēma: Bērnu pilsētiņa

 • Radošā darbnīca bērnu pilsētiņās 0

  21. aprīlī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” norisināsies radošā darbnīca “Mīci un radi”. Mazi un lieli tās dalībnieki varēs izmēģināt Latvijā ražoto mīksto plastilīnu “Mīci”, izmantojot daudz un dažādas plastilīna formiņas un rullīšus.

 • Aktualizē kārtības noteikumus bērnu parkos 0

  Ģimenes ar bērniem Ventspilī īpaši novērtē saturīga un aktīva brīvā laika pavadīšanas iespējas, tostarp rotaļu laukumus, kas pieejami jau 40 vietās visā pilsētā. Rūpēs par bērnu drošību īpaša uzmanība tiek pievērsta kārtības noteikumiem un rotaļu iekārtu tehniskajam stāvoklim.

 • Aicina uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku 4

  Svētdien, 31. martā – Pirmajās Lieldienās visi dabas draugi tiek aicināti uz Putnu būrīšu izgatavošanas talku Bērnu pilsētiņā plkst. 11.00 un bērnu parkā “Fantāzija” plkst. 15.00. Talkotājus uzmundrinās folkloras studija “Vācelīte” un popstudijas “Jūras akmentiņi” audzēkņi.

 • Pārbauda rotaļu iekārtas 0

  2023. gada decembrī Ventspils pilsētas bērnu parkos un laukumos tika uzsākta obligātā ikgadējā rotaļu iekārtu pārbaude un tā turpināsies līdz martam. Ventas labajā krastā, bērnu parkā “Fantāzija” un pārējos bērnu laukumos, tā jau ir veikta. Šobrīd obligātā ikgadējā rotaļu iekārtu pārbaude notiek Ventas kreisajā krastā. Pārbaudīti tiek arī visi uzstādītie āra trenažieri.

 • Svinēs Ziemassvētkus bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 17. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” ģimenes ar bērniem aicinātas piedalīties dzīvespriecīgā svētku notikumā “Ziemassvētku trādirīdis”, kur mūsu pilsētas divi talantīgi bērnu kolektīvi – teātra studija “Mēs” un mūsdienu deju studija “Prieks” izklaidēs ar priekšnesumiem, teatrāliem mirkļiem un radošām rotaļām, piedāvājot saviem skatītājiem Grinča Ziemassvētku stāstu.

 • Iedegs eglītes arī Bērnu pilsētiņās 0

  3. decembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” brīnumu gaidīšanas laikā tiek aicinātas ģimenes ar bērniem uz eglītes iedegšanu. Gan mazus, gan lielus priecēs Čučumuižas rūķi un Ziemassvētku vecītis muzikālajā izrādē “Ziemassvētku pasaka”.

 • Bērnu pilsētiņās svinēs Latvijas dzimšanas dienu 0

  19. novembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā “Fantāzija” notiks Latvijas 105. dzimšanas dienai veltīts pasākums, kurā ģimenēm būs iespēja iesaistīties tautas rotaļās, spēlēs un orientēšanās sacensībās.

 • Sportos Bērnu pilsētiņās 0

  22. oktobrī plkst. 11 bērnu pilsētiņā un plkst. 15 Bērnu parkā ''Fantāzija'' Ventspils 2. pamatskolas sporta skolotāja Anželika Šilberga un Ventspils 4. vidusskolas sporta skolotāja Gunita Ofkante aicina visus rudens brīvlaikā būt aktīviem un piedalīties ģimeniskā un sportiskā pasākumā.

 • Valsts valodas diena bērnu pilsētiņās 0

  15. oktobrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” Gāliņciema bibliotēka, Bērnu bibliotēka un Pārventas bibliotēka aicina visus uz Valsts valodas dienas pasākumu “ABCDE jeb mājas”.

 • Svinēs Skolotāju dienu ar Ebru glezniecības radošajām darbnīcām 0

  1. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks pasākums ''Raksti ūdenī'', kurā ģimenes varēs iepazīties ar Ebru mākslu un veidot kopīgu mākslas darbu. Pasākumu vadīs māksliniece Anda Kolosova no ''EBRU Latvija''.

 • Tēvu dienas pasākums Bērnu pilsētiņās 0

  10. septembrī plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 Bērnu parkā “Fantāzija” kopā ar mūsdienu deju studiju “Skorpions” svinēsim Tēvu dienu.

 • Zinību dienu svinēs ar Čučumuižas Rūķiem 0

  Svētdien, 3. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā “Fantāzija” notiks koncertizrāde “Ko es likšu skolas somā?”. Zinību dienas svētki pirmklasniekiem, vecākiem un profesoriem kopā ar Čučumuižas Rūķiem.

 • ''Disko ceļojums'' bērnu pilsētiņās 0

  27. augustā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' aicinātas ģimenes ar bērniem piedalīties aizraujošā bērnu diskotēkā kopā ar policistu Ēriku.

 • Kustību prieks bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 13. augustā plkst. 11.00 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15.00 bērnu parkā “Fantāzija” pulcēsies mazi un lieli, lai baudītu aizraujošo dienu kopā ar Deju studiju “Deguntiņš uz augšu” un piepūšamajām atrakcijām!

 • Mazuļi varēs sacensties rāpošanas čempionātā 0

  Pilsētas svētku ''700+33'' ietvaros Ventspilī 6. augustā notiks ''Lupilu'' mazuļu rāpošanas čempionāts, kas mazos rāpotājus plkst. 11 gaidīs Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'', lai noskaidrotu Kurzemes ātrākos rāpotājus.