Tēma: Bērnu pilsētiņa

 • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

  Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

 • Atgriežas Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī'' atgriežas! Vecākus, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2016. līdz 2022. gadam, slimnīca aicina iesūtīt savu mazulīšu foto līdz 12. jūnijam.

 • Svētdiena būs veltīta bērnu priekam 2

  Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, kas kalendārā atzīmēta 1. jūnijā, svētdien Ventspilī notiks koši un priecīgi Bērnu svētki ar nosaukumu Brīnumzeme.

 • Mācību gadu noslēgs ar koncertu 0

  Svētdien, 22.  maijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks Ventspils Jaunrades nama mācību gada noslēguma pasākumi ''Kas kaitēja nedzīvot Ventspils Jaunrades namiņā''.

 • Svētdien pilsētu pieskandinās cirka mākslinieki 0

  Ventspilī jau otro reizi norisināsies Pasaules cirka dienai veltīti pasākumi. Svētdien, 24. aprīlī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' mākslinieki, mīmi, garkāji un žonglieri iepriecinās mazos ventspilniekus ar īpašām, jautrām cirka aktivitātēm un piedāvās izpausties cirka radošajās darbnīcās.

 • Svētdien talkā izgatavos putnu būrīšus 3

  Svētdien, 10. aprīlī, Bērnu pilsētiņā plkst. 11 un bērnu parkā ''Fantāzija'' plkst. 14 pilsētas iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz ikgadējo Putnu būrīšu izgatavošanas talku, informē Ventspils Komunālā pārvalde.

 • Aicina uz «Pasaku taku» 0

  Sestdien, 1. janvārī ventspilnieku iemīļotajā parkā Bērnu pilsētiņa no plkst. 16.30 līdz 19.30 būs iespēja doties svētku pastaigā pa ''Pasaku taku'', kurā varēs aplūkot dažādu pasaku tēlu rosīšanos un ieraudzīt pa kādam gaismas brīnumam.

 • Skolēni piedāvās izklaides bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 10. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā rosīsies skolēni un skolotāji no Ventspils 1. pamatskolas, savukārt, plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' svaigā gaisā darbosies Pārventas pamatskolas audzēkņi.

 • Akcija «Iznāc no skolas» bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 26. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' skolēni, skolotāji un vecāki no Ventspils 2. pamatskolas un Ventspils 3. pamatskolas iesaistīsies akcijā ''Iznāc no skolas'', lai radoši darbotos brīvā dabā.

 • Bērnu pilsētiņās atzīmēs Tēva dienu 0

  Par godu Tēva dienai, ģimenes ar bērniem tiek aicinātas svētdien, 12. septembrī, plkst. 11 doties uz Bērnu pilsētiņu un plkst. 15 uz bērnu parku ''Fantāzija'', kur mazie ventspilnieki ar krāsainiem krītiņiem varēs uzzīmēt uz asfalta sirsnīgus un oriģinālus sveicienus saviem tētiem.

 • Aiztur iespējamos saldējuma kioska apzadzējus 1

  Naktī uz 1. jūliju plkst. 00.17 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Poruka ielā 2, Bērnu pilsētiņā saldējuma kioskam, iespējams, zādzības rezultātā ir nostrādājusi signalizācija.

 • «Žuravinka» aicina uz muzikālu tikšanos 0

  Sestdien, 3. jūlijā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā notikumu cikla ''Ventspils skan'' ietvaros uz muzikālu tikšanos aicina Ventspils baltkrievu dziesmu ansamblis ''Žuravinka'' Anželas Zraičenko vadībā.