Tēma: Bērnu pilsētiņa

 • Bērnu pilsētiņās ciemosies pasaku stāstnieks 0

  Ieskandinot garo nakšu mēnesi, svētdien, 4. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' būs iespēja satikt talantīgo balsu atdarinātāju un pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.

 • Svētku eglītes iedegs arī bērnu pilsētiņās 0

  Lai vairotu svētku gaidīšanas prieku, 27. novembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ziemassvētku vecītis, rūķis un popgrupas ''Jūras akmentiņi'' dziedātāji ar dziesmām un rotaļām ļaus uzmirdzēt abu šo atpūtas parku eglītēm.

 • Aicina uz patriotisku koncertizrādi 0

  Svētdien, 20. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' apmeklētājus priecēs patriotiska koncertizrāde ''Latvija – manas mājas''.

 • Svētkus svinēs arī bērni 0

  Tuvojoties Latvijas valsts dzimšanas dienai, Ventspils sporta pedagoģes Anželika Šilberga un Gunita Ofkante aicina ikvienu ventspilnieku un viesi atpūsties sportiskā garā svētdien, 13. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija''.

 • Bērnu pilsētiņās būs teātris 0

  Svētdien, 6. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' būs skatāma jautra, interaktīva izrāde bērniem un vecākiem ''Burunduka TV šovs''.

 • Vingros un dejos Bērnu pilsētiņā 0

  Svētdien, 23. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies aktīvs brīvdabas pasākums ģimenēm ar bērniem ''Kustībā ar Anitu'', kuru vadīs trenere Anita Kivilande ar CHEER dejotājām.

 • Bērnu pilsētiņās notiks teātra izrāde 0

  Svētdien, 16. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' pasaku fejas aizvedīs skatītājus uz peļu zemi bērnu teātra ''Rakari'' izrādē ''Pelēnu sapnis''.

 • Gudro spēļu svētdiena bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 2. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'', norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem, un pedagogiem ''Gudro spēļu svētdiena''. Radošā apvienība ''Smilšu lampas'' parūpēsies par iespēju redzēt un iepazīt unikālus, attīstošus mācību produktus.

 • Akcijas #IZNĀCNOSKOLAS pasākums bērniem ''Solis rudenī'' 0

  Svētdien, 25. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā ar Ventspils 2. vidusskolas dalību un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' ar Ventspils 3. pamatskolas dalību, akcijas #IZNĀCNOSKOLAS ietvaros norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem ''Solis rudenī''.

 • Pasākums ģimenēm ar bērniem 0

  Svētdien, 18. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies pasākums ģimenēm ar bērniem "Vitamīns D”, kurā uzstāsies mūsdienu deju studija "KPD", kā arī apmeklētājiem būs iespēja piedalīties ''StreetArt'' foto orientēšanās spēlē.

 • Bērnu pilsētiņā svinēs Tēva dienu 0

  Svētdien, 11. septembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' visi aicināti uz sirsnīgu Tēva dienas koncertu ''Tētis var visu'', kurā uzstāsies mūsdienu deju studija ''Skorpions'', būs dažādas izklaides, kā arī pārsteiguma balvas.

 • Ar mīļmantiņu uz Mazuļu salidojumu 0

  Svētdien, 19. jūnijā, no plkst. 11 līdz 13 Bērnu pilsētiņā darbosies ''Pekausīša slimnīca'' un ''Mazuļu salidojumā'' tiksies Ventspilī dzimušie bērniņi, viņu vecāki un Dzemdību un ginekoloģijas nodaļas speciālisti. Bērniņi aicināti līdzi ņemt savu mīļmantiņu. Pasākumā tiks sveikti slimnīcas speciālisti un uzstāsies aktieris Andris Bērziņš.

 • Atgriežas Ventspilī dzimušo mazuļu salidojums 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma mazuļu salidojums ''Esmu dzimis Ventspilī'' atgriežas! Vecākus, kuri savus bērniņus Ventspils slimnīcā sagaidījuši no 2016. līdz 2022. gadam, slimnīca aicina iesūtīt savu mazulīšu foto līdz 12. jūnijam.

 • Svētdiena būs veltīta bērnu priekam 2

  Par godu Starptautiskajai bērnu aizsardzības dienai, kas kalendārā atzīmēta 1. jūnijā, svētdien Ventspilī notiks koši un priecīgi Bērnu svētki ar nosaukumu Brīnumzeme.