Tēma: Bērnu pilsētiņa

 • Cirka izrāde bērnu pilsētiņās 0

  2. aprīlī. plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā "Fantāzija” notiks Pasaules cirka dienai veltīts pasākums. Cirka mākslas godināšanu nu jau var uzskatīt par tradicionālu Ventspilī, jo notiks jau trešo gadu.

 • Bērnu pilsētiņās modinās putnus 1

  26. martā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā “Fantāzija” notiks ģimenes pasākums “Šūvo šūvo”, lai svinētu putnu atgriešanos pēc aukstajiem ziemas mēnešiem. Pasākums tiek organizēts Lībiešu mantojuma dienas ietvaros.

 • Sajūtu izrāde bērnu pilsētiņās 0

  Pavasarim strauji tuvojoties, 12.martā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks sajūtu izrāde lieliem un maziem ''Bezgalīgie Saules stāsti''.

 • Bērnu pilsētiņās pārbaudīs mazos stipriniekus 0

  5. martā plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' ciemosies ģimenes programma ''Mazais stiprinieks'' ar desmit dažādām spēlēm bērniem. Mazie apmeklētāji kopā ar vecākiem varēs iemēģināt Lielo kaķeni, Kornholu, Golfpongu, Pakavu mešanu, Lielo labirintu un citas spēles.

 • Svinēs Meteņus 0

  Klāt Sveču mēnesis – februāris un sācies pavasara gaidīšanas laiks, ko iezīmē latviešu tradīciju svētki Meteņi. 5. februārī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' atzīmēs šos gadskārtu svētkus ar muzikālām rotaļām, spēkošanos un stīvēšanos. Programmu vadīs Ventspils Jaunrades nama folkloras studijas ''Vācelīte'' pedagogi.

 • Bērnu pilsētiņās izjādes ar ponijiem 0

  Bašķu dienai tuvojoties, 15. janvārī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' notiks izjādes ar ponijiem. Mazos apmeklētājus vizinās Dūja, Mohito, Mafins un Džoanna, kuru mājvieta ir jātnieku sporta kluba ''Demora'' staļļi Tārgalē.

 • 2023. gada pirmās dienas svinības bērnu pilsētiņās 0

  Svētdien, 1. janvārī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' tiek aicinātas ģimenes Jaunā gada sagaidīšanas svinības turpināt kopā ar pašmāju radošo kompāniju ''Anniefiesta diskotēka'', kas līksmā noskaņā būs sarūpējuši milzu Leduslāci, dažādus pārsteigumus un jautru mūziku pasākumā ''Jaunā gada šovs bērniem 2023''.

 • Bērnu pilsētiņās svinēs Ziemassvētkus 0

  Svētdien, 25. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' mazos meža draugus gaidīs svētku radošā komanda, kuras teatrālie tēli - Āpsis, Zaķis, Vāvere un Ziemassvētku Vecītis aicinās uz kopējām ziemas spēlēm un rotaļām.

 • Pasākums bērniem ''Olafs gaida svētkus'' 0

  Svētdien, 11. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' muzikālā Liepājas leļļu teātra izrādē kopā ar bērnu iemīļoto varoni – sniegavīru Olafu tiks uzburta īpaša svētku gaidīšanas noskaņa, kurā būs gan dziesmas un rotaļas, gan svētku atmosfēra.

 • Bērnu pilsētiņās ciemosies pasaku stāstnieks 0

  Ieskandinot garo nakšu mēnesi, svētdien, 4. decembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' būs iespēja satikt talantīgo balsu atdarinātāju un pasaku stāstnieku Raiti Zapacki.

 • Svētku eglītes iedegs arī bērnu pilsētiņās 0

  Lai vairotu svētku gaidīšanas prieku, 27. novembrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' Ziemassvētku vecītis, rūķis un popgrupas ''Jūras akmentiņi'' dziedātāji ar dziesmām un rotaļām ļaus uzmirdzēt abu šo atpūtas parku eglītēm.

 • Aicina uz patriotisku koncertizrādi 0

  Svētdien, 20. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' apmeklētājus priecēs patriotiska koncertizrāde ''Latvija – manas mājas''.

 • Svētkus svinēs arī bērni 0

  Tuvojoties Latvijas valsts dzimšanas dienai, Ventspils sporta pedagoģes Anželika Šilberga un Gunita Ofkante aicina ikvienu ventspilnieku un viesi atpūsties sportiskā garā svētdien, 13. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija''.

 • Bērnu pilsētiņās būs teātris 0

  Svētdien, 6. novembrī, plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' būs skatāma jautra, interaktīva izrāde bērniem un vecākiem ''Burunduka TV šovs''.

 • Vingros un dejos Bērnu pilsētiņā 0

  Svētdien, 23. oktobrī plkst. 11 Bērnu pilsētiņā un plkst. 15 bērnu parkā ''Fantāzija'' norisināsies aktīvs brīvdabas pasākums ģimenēm ar bērniem ''Kustībā ar Anitu'', kuru vadīs trenere Anita Kivilande ar CHEER dejotājām.