Tēma: Tirgus laukums

 • Tirgu vadīs operdziedātājs 19

  SIA Ventspils tirgus valdes priekšsēdētāja amatam pilsētas dome izvirzījusi Juri Jopi. Pirmo reizi pilsētas tirgu vadīs operdziedātājs, tenors, Latvijas Nacionālā teātra bijušais aktieris, kura vadībā jau aizvadīts pirmais – Lieldienu – gadatirgus. Jaunais vadītājs Juris Jope Ventspils tirgū saskata lielu potenciālu.

 • Notiks skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš 0

  Sestdien, 9. aprīlī, no plkst. 10 līdz 14 Vecpilsētas tirgū notiks Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš. Tajā piedalīsies deviņi mācību uzņēmumi no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, 2. vidusskolas, 1. pamatskolas un 6. vidusskolas.

 • Notiks skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš 0

  Sestdien, 12. februārī, no plkst. 10 līdz 13 Vecpilsētas tirgū notiks Ventspils skolēnu mācību uzņēmumu tirdziņš. Tajā piedalīsies 10 mācību uzņēmumi no Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas, 2. vidusskolas, 1. pamatskolas un Jaunrades nama.

 • Ziemassvētku laiks Ventspilī un novadā 0

  Tuvojoties Ziemassvētkiem, Ventspils iemirdzas svētku gaismās, pa pilsētas ielām braukā Ziemassvētku vilcieniņš, uz pirmssvētku notikumiem aicina muzejs, koncertzāle un citi. Ziemas priekus baudīt piedāvā slēpošanas kalns, savukārt, pastaigu cienītājiem izveidots ceļvedis ''Ventspils Ziemassvētku gaismās''. Arī Ventspils novadā notiks dažādi svētku sarīkojumi.

 • Vēlas atbalstīt mediķus 3

  Šajā laikā, kad slimnīcas tiek pārslogotas un medicīnas darbiniekiem ir jācīnās par cilvēku dzīvībām un jāpalīdz atveseļoties, ir svarīgi sniegt atbalstu arī pašiem mediķiem. Ventspilnieks, pavārs Artis Lukša sestdien Tirgus laukumā gatavos plovu, kuru varēs iegādāties līdzņemšanai. Visa ietirgotā nauda tiks izlietota, lai kādā īpašā dienā atbalstītu Ventspils slimnīcas personālu.

 • Noskaidroti lielāko ķirbju īpašnieki 0

  Sestdien, 9. oktobrī Vecpilsētas tirgū norisinājās divdesmitais ''Ķirbju šovs'', kur turpinot tradīcijas tika mērīti, svērti un dažādi citādi vērtēti šogad izaudzētie ķirbji. 16 dalībnieku konkurencē smagākā ķirbja, kurš svēra 46,3 kilogramus, īpašniece bija Maria Kristova.

 • Tirgū noskaidros lielākā ķirbja īpašnieku 0

  Sestdien, 9. oktobrī Ventspils Vecpilsētas tirgū jau 20. reizi norisināsies ikgadējais pasākums ''Ķirbju šovs" un skrējiens pēc ķirbja. Turpinot tradīciju tiks noskaidroti šī gada lielākie, resnākie un krāsainākie ķirbji.

 • Notiks Krievu kultūras dienas 5

  Jau 20. gadu pēc kārtas norisināsies ''Krievu kultūras dienas Ventspilī'' - šoreiz 10. un 11. septembrī. Projekta galvenais mērķis ir parādīt krievu kultūras daudzveidību, šī projekta ietvaros tiek piedāvāta interesanta pasākumu programma, kas paredzēta dažāda vecuma pilsētas iedzīvotājiem un viesiem.

 • Tirgus laukumā skanēs dziesmas 0

  Sestdien, 31. jūlijā plkst. 11 Vecpilsētas tirgus laukumā, notikumu cikla ''Ventspils skan'' ietvaros, pilsēta turpinās skanēt, jo tiks iegriezts pacilājošs ''Dziesmu jampadracis''.

 • Atzīmēs Pasaules cirka dienu 3

  Šogad par Pasaules cirka dienu izsludināts 17. aprīlis. Ventspils Kultūras centrs kopā ar ceļojošo cirku ''Beztemata'' dosies krāšņā un nosacīti trokšņainā sestdienas rīta pastaigā pa pilsētu.

 • Ventspils aicina uz vīna svētkiem 4

  Sestdien, 19. septembrī no plkst. 8 līdz 15 Ventspils tirgus, sadarbībā ar Ventspils vīna darītavu ''Windau Wines'' un Latvijas Mājražotāju biedrību, aicina uz Jaunā vīna svētkiem un Mājražotāju tirdziņu tirgus laukumā.

 • Notiks ukraiņu kultūras diena 2

  Sestdien, 8. augustā, Ventspils ukraiņu kultūras biedrība ''KOBZAR'' aicina pilsētas iedzīvotājus un viesus apmeklēt ukraiņu kultūras dienu, kas ir kļuvusi par neatņemamu Ventspils un Latvijas ukraiņu tradīciju.

 • Jūras svētki Ventspilī būs 24

  Sestdien, 11. jūlijā atzīmēs Jūras svētkus. Svētku aktivitātes šogad noritēs pavisam netradicionāli - koncerti, sporta aktivitātes, darbnīcas un izklaides notiks vairākās vietās pilsētā, galvenokārt piejūras zonā.