Šodien Ventspils Skolēnu jaunrades namā notiks seminārs "Par cilvēku tirdzniecības novēršanu".

 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvalde sadarbībā ar Liepājas un Ventspils domi, kā arī ar Liepājas Jaunatnes centru un Liepājas Rotari klubu laidusi klajā bukletu "Cilvēku tirdzniecības novēršana", kas kalpos kā uzskates materiāls lekciju ciklam izglītības iestādēs par šo problēmu.

Ar šo informāciju policija vēlas novērst apdraudējumus, iedzīvotājiem dodoties peļņā vai mācībās uz ārvalstīm. Bukletā un semināros sniegtā informācija uzskatāmā veidā atgādina par problēmām, nepatikšanām, vervētāju un krāpnieku izliktiem slazdiem, kuros nezināšanas dēļ var iekrist jebkurš.

Par negodīgu personu upuriem var kļūt dažāda vecuma un abu dzimumu Latvijas iedzīvotāji, tādēļ izglītības iestādēs tiek piedāvātas sarunas par cilvēku tirdzniecības fenomenu - šīs parādības veicinošiem faktoriem, vervēšanu, fiktīvo laulību sekām un visu, kas jāzina, lai droši varētu doties aiz valsts robežām.

Šīs akcijas mērķis nav atrunāt jaunos cilvēkus izbraukt no Latvijas, jo aizbraukšanas iemesli var būt dažādi, bet gan preventīvi novērst iespējamās negatīvās sekas pirms to iestāšanās.

Seminārs paredzēts no plkst.14 līdz 16.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: