Ventspils novada sportistiem nākas cīnīties ne tikai ar grūto trasi, bet arī par tikšanu vispār uz sacensībām.

Ikgadējā skrējienā apkārt Vīlandes ezeram Igaunijā tradicionāli piedalās arī mūsu novada skrējēji ar vieglatlētikas treneri Aivaru Čakli priekšgalā. Šoreiz brauciens neizvērtās tik veiksmīgs, kā vēlētos. Jau pirms izbraukšanas no Ventspils tika konstatēts, ka autobuss tālāk par pilsētas robežām netiks. Remontdarbos tika aizvadītas trīs nervozas stundas, kas skrējējiem noteikti nenāca par labu.

Defektu novērsa, un tālākais ceļš uz Igauniju tika veikts bez pieturām. Brauciena laikā konstatēja, ka sportisti nepaspēs uz starta numuru izsniegšanu, tāpēc tika sazvanīti kolēģi Vīlandē, kas šo problēmu palīdzēja atrisināt. Lai vai kādi šķēršļi pirms sacensībām bija jāpārvar, tas noteikti nebija traucēklis mūsu skrējējiem veiksmīgi piedalīties Vīlandes skrējienā.

Sacensību rītā laika apstākļi nelutināja, jo bija auksts un lietains. Bet tas nebija traucēklis uz starta iziet vairāk nekā 3000 dalībniekiem. Skrējējiem bija jāveic 12 kilometru gara distance, kas šoreiz bija īpaši grūta, jo trase bija diezgan purvaina un mitra. Vislabāk no ventspilniekiem veicās komandas līderim Aigaram Matisonam, kas savā vecuma grupā izcīnīja zelta medaļu, bet kopvērtējumā ieguva augsto 18. vietu. Nākamie no mūsējiem finišēja Ando Bože, Ingus Ļitvinčuks un Aivars Čaklis, kuri attiecīgi savās vecuma grupās ieguva 25., 32. un 8. vietu.

Šogad sacensību trase izrādījās pārāka par 300 sportistiem, kas dažādu iemeslu dēļ nespēja sasniegt finišu. Mūsu sportisti ir gandarīti, ka izdevies veiksmīgi nokļūt un startēt ikgadējā Vīlandes skrējienā, un ir apņēmības pilni piedalīties arī nākamgad.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: