Ceturtdien, 12. novembrī Valsts robežsardze Ventspils ostā aizturēja no Zviedrijas ieceļojošu Latvijas pilsoni, kurš atradās policijas meklēšanā, informēja Valsts robežsardzes galvenās pārvaldes stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

1992. gadā dzimušais vīrietis aizturēts un nodots Valsts policijas amatpersonām.

Kopumā ceturtdien Valsts robežsardze uz Latvijas ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 19 likumpārkāpējus, bet uz ārējām robežām konstatēti seši robežpārkāpēji.

Veicot imigrācijas kontroles pasākumus valsts iekšienē, ieceļošanas vai uzturēšanās noteikumu pārkāpumi konstatēti piecām personām - vienam Latvijas, vienam Indijas, vienam Senegālas, vienam Pakistānas un vienam Kazahstānas pilsonim.

Par pārkāpumiem transportlīdzekļu un kuģošanas līdzekļu ekspluatācijas jomā Valsts robežsardzes amatpersonas saukušas pie administratīvās atbildības vai liegušas šķērsot robežu astoņām personām - četriem Baltkrievijas, diviem Krievijas, vienam Latvijas un vienam Lietuvas pilsonim.

Lasi vēl

Komentāri (3)

 • -5
  STOPVACZISM 13.11.2020, 15:39:08

  Par ko tad nez šo meklēja?
  No karantīnas uz Zviedriju bij' aizmucis?)

 • -1
  Neue.Ordnung 13.11.2020, 15:44:15

  Pats vainīgs.Vai nezināja,ka ostās un lidostās totāli kontrolē?
  Pa sauszemes ceļu gan būtu ilgāk,bet,iespējams,drošāk.

 • 0
  Īstais 13.11.2020, 18:54:50

  Kāda jēga ka atskaitās,vai tad mūs interesē aizturēja vai neaizturēja. Ja paziņotu vismaz par ko meklētu,i to būtu vismaz interesantāk,a tā kāda jēga man to zināt

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: