Tēma: Robežsardze

 • Rīko Lāpu skrējienu 0

  Valsts robežsardze, atzīmējot dienesta simtgadi, aicina iedzīvotājus piedalīties Lāpu skrējienā, tādējādi godinot robežsargus un Latvijas brīvības cīnītājus. Skrējiens norisināsies no 19. līdz 23. augustam.

 • Aiztur policijas meklēšanā esošu vīrieti 0

  Trešdien, 24. jūlijā Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 49 likumpārkāpējus. Uz ārējām robežām konstatēti 34 robežpārkāpēji, tajā skaitā aizturēts meklēšanā esošs Latvijas pilsonis.

 • Aiztur meklēšanā esošu vīrieti 1

  Pirmdien Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 35 likumpārkāpējus, no kuriem vienu aizturēja arī Ventspils ostā.

 • Ostā aiztur meklēšanā esošu vīrieti 5

  Ceturtdien Valsts robežsardzes amatpersonas uz ārējām robežām un valsts iekšienē konstatēja 44 likumpārkāpējus, tajā skaitā arī Ventspils ostā.

 • Notiks robežsargu starptautiskās mācības 1

  Šī gada 26. jūlijā Valsts robežsardzes Ventspils pārvalde Baltijas jūrā pie Ventspils ostas organizēs ikgadējās starptautiski operatīvi-taktiskās mācības Ronis 2018 ar mērķi stiprināt Valsts robežsardzes Ventspils pārvaldes un kaimiņvalstu sadarbību jūras robežuzraudzības jomā.

 • Ventspilnieks - starp labākajiem robežsargiem 9

  Valsts robežsardzes koledžā notika 2017. gada darbības rezultātu izvērtēšanas sanāksme, kuras laikā Valsts robežsardzes priekšnieks ģenerālis Normunds Garbars par priekšzīmīgu dienesta pienākumu izpildi, kā arī par personīgo iniciatīvu un ieguldījumu Valsts robežsardzes uzdevumu izpildē apbalvoja 2017. gada labākos robežsargus.