Tēma: Osta

 • Ostā norisināsies mācības 0

  15. jūnijā, Ventspils ostas akvatorijā norisināsies Ventspils brīvostas pārvaldes un Nacionālo bruņoto spēku Jūras spēku kopīgi organizētās naftas piesārņojuma seku likvidācijas mācības ''Oilex Ventspils 2021''.

 • Saeimas komisija konceptuāli atbalsta ostu pārvaldības reformu 0

  Saeimas Tautsaimniecības, agrārās, vides un reģionālās politikas komisijas pārstāvji trešdien pirmajam lasījumam nodeva likuma "Par ostām" grozījumu projektu, kas paredz reformēt ostu pārvaldību, Rīgas un Ventspils ostas pārveidojot par kapitālsabiedrībām un kura gatavību tālākai virzībai uz Saeimu vēl nesen apšaubīja premjers Krišjāni Kariņš.

 • «Ventspils naftai» pērn saruka apgrozījums 2

  SIA ""Ventspils nafta" termināls" apgrozījums pagājušajā gadā bija 30,042 miljoni eiro, kas ir par 13,9% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieaugusi par 59,6% - līdz 2,441 miljonam eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • «Ventamonjaks» apgrozījums pērn saruka par 25% 6

  Amonjaka pārkraušanas kompānijas SIA "Ventamonjaks" apgrozījums pērn bija 9,611 miljons eiro, kas ir par 25% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa samazinājās par 22,3 reizēm - līdz 55 925 eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

 • Lielākais kravu pieaugums pirmajā ceturksnī - «Ventspils Grain Terminal» 2

  Jau tradicionāli Ventspils brīvostas pārvalde reizi ceturksnī saka paldies tam brīvostā strādājošajam terminālim, kurš uzrādījis labākos rādītājus aizvadītajā posmā. 2021. gada pirmajos mēnešos lielākais kravu apjomu pieaugums salīdzinājumā ar pagājušo gadu bija ''Ventspils Grain Terminal''.

 • Muitnieki kravas automobilī atklāj kontrabandas degvīnu 4

  Valsts ieņēmumu dienesta (VID) Muitas pārvaldes amatpersonas, veicot kontroles pasākumus Ventspils ostā, novērsa 2880 litru degvīna nelegālu pārvietošanu. Alkoholiskais dzēriens bija noslēpts kravas automobilī ar metāla konstrukciju kravu. 

 • Atjaunots Ziemeļu mols 2

  Noslēgušies pēdējo gadu lielākie būvniecības darbi Ventspils brīvostā - lielākās ostas hidrobūves - Ziemeļu mola atjaunošana, kas izmaksāja vairāk nekā 12 miljonus eiro. Līdz ar to pabeigta abu Ventspils molu, kas veido jūras vārtus, atjaunošana.

 • Ventspils iedzīvotājs J.Orinskis izplata maldinošus spriedelējumus 29

  Publicējot savu negatīvo viedokli par visdažādākajam tēmām un noniecinot Ventspils pašvaldības darbu gandrīz visās jomās, Juris Orinskis regulāri izplata viltus ziņas un demagoģiskus apgalvojumus. Vienā no pēdējām publikācijām ventspilnieks.lv J.Orinskis pievērsies maldinošiem spriedelējumiem par brīvostas pārvaldības jautājumiem.

 • Landmanis maldina sabiedrību – pie smakām vainīgs Ventbunkers! 9

  Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis publiskajā telpā ir izplatījis informāciju “Kurš mūs indē jeb paši cēla, paši brēca?”. Šajā paziņojumā A. Landmanis izplata nepatiesību, kā arī asā un nekorektā veidā izsakās par mani personīgi, sakarā ar š.g. 4.marta Ventspils pilsētas domes preses konferencē sniegto skaidrojumu par iemeslu nepatīkamajām smakām, kas pēdējā laikā apgrūtina ventspilniekus.