Tēma: Osta

 • Ventspils iedzīvotājs J.Orinskis izplata maldinošus spriedelējumus 29

  Publicējot savu negatīvo viedokli par visdažādākajam tēmām un noniecinot Ventspils pašvaldības darbu gandrīz visās jomās, Juris Orinskis regulāri izplata viltus ziņas un demagoģiskus apgalvojumus. Vienā no pēdējām publikācijām ventspilnieks.lv J.Orinskis pievērsies maldinošiem spriedelējumiem par brīvostas pārvaldības jautājumiem.

 • Landmanis maldina sabiedrību – pie smakām vainīgs Ventbunkers! 9

  Ventspils domes deputāts Aivis Landmanis publiskajā telpā ir izplatījis informāciju “Kurš mūs indē jeb paši cēla, paši brēca?”. Šajā paziņojumā A. Landmanis izplata nepatiesību, kā arī asā un nekorektā veidā izsakās par mani personīgi, sakarā ar š.g. 4.marta Ventspils pilsētas domes preses konferencē sniegto skaidrojumu par iemeslu nepatīkamajām smakām, kas pēdējā laikā apgrūtina ventspilniekus.  

 • Asociācija: Ostu nomnieki iebilst pret ostu reformu SM piedāvātajā formā 0

  Ostās strādājošie uzņēmumi ir kategoriski pret ostu reformu pēc būtības tādā formā, kā to ir plānojusi Satiksmes ministrija, pauda Liepājas speciālās ekonomiskās zonas (SEZ) uzņēmuma "Terrabalt" valdes priekšsēdētājs, Liepājas Ostas nomnieku asociācijas pārstāvis Āris Ozoliņš.

 • Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas 6

  Pašvaldības iestāde ''Ventspils osta'' informē, ka  laikrakstā ''Ventspilnieks.lv" 29.01.2021. rakstā "Darīsim Ventspili diženu." Aivis Landmanis ir izplatījis viltus ziņas.

 • Atbildēs uz jautājumiem par ekonomisko darbību 6

  Trešdien, 20. janvārī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Ventspils ekonomiskā darbība - ostas teritorija pilsētā''.

 • Pārkrauto kravu apmērs sarucis par 39,2% 14

  Ventspils ostas termināļos šogad 11 mēnešos pārkrauti 11,835 miljoni tonnu kravu, kas ir par 39,2% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Izveido jaunu pašvaldības iestādi «Ventspils osta» 53

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu dibināt jaunu pašvaldības iestādi ''Ventspils osta'', kas savu darbību sāks 2021. gada 1. janvārī, vienlaicīgi apstiprinot jaunās iestādes nolikumu.