Tēma: Osta

 • Atbildēs uz jautājumiem par ekonomisko darbību 6

  Trešdien, 20. janvārī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Ventspils ekonomiskā darbība - ostas teritorija pilsētā''.

 • Pārkrauto kravu apmērs sarucis par 39,2% 14

  Ventspils ostas termināļos šogad 11 mēnešos pārkrauti 11,835 miljoni tonnu kravu, kas ir par 39,2% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Izveido jaunu pašvaldības iestādi «Ventspils osta» 53

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu dibināt jaunu pašvaldības iestādi ''Ventspils osta'', kas savu darbību sāks 2021. gada 1. janvārī, vienlaicīgi apstiprinot jaunās iestādes nolikumu.

 • Ostā aiztur policijas meklēšanā esošu Latvijas pilsoni 3

  Ceturtdien, 12. novembrī Valsts robežsardze Ventspils ostā aizturēja no Zviedrijas ieceļojošu Latvijas pilsoni, kurš atradās policijas meklēšanā, informēja Valsts robežsardzes galvenās pārvaldes stratēģiskās attīstības un sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Jolanta Babiško.

 • Loču kuģiem notiek mācības 0

  Šonedēļ Ventspils ostā norit mācības ostās strādājošo loču kuģu komandām. Lai pārliecinātos, ka komanda ir gatava sniegt palīdzību, ja gadījumā notiktu negadījums, tiek imitētas situācijas, kad cilvēks negaidīti nokļūst aiz borta.

 • «R GRUPA» uzsāk kokmateriālu eksportu no Ventspils 0

  Mežizstrādes uzņēmums ''R GRUPA'' noslēdzis ilgtermiņa līgumu ar Ventspils Tirdzniecības ostu, tādējādi paplašinot eksporta loģistikas iespējas, kas pēc uzņēmuma prognozēm būs būtisks atvieglojums Kurzemes reģiona kokmateriālu piegādātājiem.

 • Būs jauns vides objekts 29

  Ventspils pilsētas dome pieņēma lēmumu piešķirt finansējumu jauna vides objekta - portālceltņa ''GANZ'' izvietošanai.

 • Nodrošina termināļu drošību 1

  Pēc briesmīgās 2700 tonnu amonija nitrāta eksplozijas Beirūtas ostā, noslaukot no zemes virsmas pusi pilsētas, atkal aktualizējies jautājums par rūpniecisko objektu drošību. Ventspilī tiešā dzīvojamo māju tuvumā ostas termināļi uzglabā un pārkrauj potenciāli bīstamās kravas.

 • Ostā ienāks burinieks «Brabander» 0

  Sestdien, 15. augustā, Ventspils ostā plānota Klaipēdas Universitātes mācību burinieka ''Brabander'' vizīte. Kuģa kapteinis sola interesentiem iespēju paviesoties arī uz kuģa klāja.