Tēma: Osta

 • Ventspilī ieradās prāmis no Zviedrijas (VIDEO) 2

  Vakar, 29. martā ar prāmi Ventspilī no Zviedrijas ieradās pasažieri ar savu transportu, kurus sagaidīja valsts un pašvaldības policija un pēc tam pavadīja auto kolonu ārā no pilsētas, neļaujot piestāt pie veikaliem vai degvielas uzpildes stacijām.

 • Šovakar no Zviedrijas ieradīsies pasažieru prāmis 17

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits devis atļauju svētdien, 29. martā, Ventspilī piestāt "StenaLine" prāmim no Nīneshamnas Zviedrijā, liecina informācija Satiksmes ministrijas mājaslapā.

 • Vides inspektoriem darba nav kļuvis mazāk 1

  Arī ārkārtējās situācijas laikā pagājušajā nedēļā Valsts vides dienests (VVD) veicis vairāk nekā 180 pārbaudes, nodrošinot zvejas kontroli iekšējos un Baltijas jūras ūdeņos, kā arī piesārņojuma, atkritumu un zemes dzīļu kontroli visā Latvijā, informēja VVD sabiedrisko attiecību vadītāja Kristīne Kļaveniece.

 • «Stena Line» prāmji turpina satiksmi 2

  Zviedrijas prāmju operators "Stena Line" arī koronavīrusa krīzes laikā turpina satiksmi maršrutos Ventspils-Nīneshamna (Zviedrija) un Liepāja-Traveminde (Vācija), sacīts kompānijas paziņojumā.

 • Atbildēs uz jautājumiem par izmaiņām ostu pārvaldībā un administratīvi teritoriālo reformu 4

  Trešdien, 19. februārī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Kas mūs sagaida pēc izmaiņām ostu pārvaldībā un administratīvi teritoriālās reformas''.

 • Ostas termināļos janvārī pārkrāva par 42,8% mazāk kravu 4

  Ventspils ostas termināļos janvārī pārkrauti 1,185 miljoni tonnu kravu, kas ir par 42,8% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, bet par 20,2% vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Ostā nogādāta lielgabarīta krava (VIDEO) 2

  6. februāra vakarā no Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni tika pārvietota lielgabarīta krava - skruberis dūmgāzu attīrīšanai, kas tiks eksportēts uz Zviedriju.

 • Pārvietos lielgabarīta kravu 1

  Ceturtdienas, 6. februāra vakarā no Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni tiks pārvietota lielgabarīta krava - skruberis dūmgāzu attīrīšanai, kas tiks eksportēts uz Zviedriju.

 • Par Ventas tilta remontu un kravu samazinājumu ostā (VIDEO) 7

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par Ventas tilta braucamās daļas remontu. Iedzīvotāji sūdzas, ka vienā no joslām veidojas bīstama bedre. Lembergs skaidro, ka atbildīgā iestāde par tilta stāvokli ir Brīvostas pārvalde un, ja tilts netiks uzturēts pienācīgā kārtībā, tad pārvaldei tiks uzlikt sods.

 • Brīvostu pārvaldnieki informēs par ostu darbības rezultātiem pērn 3

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldniekiem ceturtdien, 23. janvārī, informēs par pērnā gada ostu darbības rezultātiem un šī gada plāniem, informēja Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāve Liene Ozola.

 • Likvidēs Latvijas Ostu asociāciju 6

  Sākts Latvijas Ostu asociācijas, kurā līdz šim darbojās ASV sankciju sarakstā iekļautais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, likvidācijas process, liecina publicētais paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".