Tēma: Osta

 • Atbildēs uz jautājumiem par izmaiņām ostu pārvaldībā un administratīvi teritoriālo reformu 4

  Trešdien, 19. februārī, plkst. 19 tiešraidē portālos ventspils.lv un ventasbalss.lv, kā arī SIA ''SkaTVis'' kabeļtelevīzijas tīkla informatīvajā kanālā Ventspils pilsētas domes vadības pārstāvji atbildēs uz iedzīvotāju uzdotajiem jautājumiem par tēmu ''Kas mūs sagaida pēc izmaiņām ostu pārvaldībā un administratīvi teritoriālās reformas''.

 • Ostas termināļos janvārī pārkrāva par 42,8% mazāk kravu 4

  Ventspils ostas termināļos janvārī pārkrauti 1,185 miljoni tonnu kravu, kas ir par 42,8% mazāk nekā 2019. gada attiecīgajā periodā, bet par 20,2% vairāk nekā mēnesi iepriekš, liecina Ventspils ostas publiskotā informācija.

 • Ostā nogādāta lielgabarīta krava (VIDEO) 2

  6. februāra vakarā no Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni tika pārvietota lielgabarīta krava - skruberis dūmgāzu attīrīšanai, kas tiks eksportēts uz Zviedriju.

 • Pārvietos lielgabarīta kravu 1

  Ceturtdienas, 6. februāra vakarā no Ventspils Andren ražotnes Kustes dambī uz Noord Natie Ventspils Termināls piestātni tiks pārvietota lielgabarīta krava - skruberis dūmgāzu attīrīšanai, kas tiks eksportēts uz Zviedriju.

 • Par Ventas tilta remontu un kravu samazinājumu ostā (VIDEO) 7

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par Ventas tilta braucamās daļas remontu. Iedzīvotāji sūdzas, ka vienā no joslām veidojas bīstama bedre. Lembergs skaidro, ka atbildīgā iestāde par tilta stāvokli ir Brīvostas pārvalde un, ja tilts netiks uzturēts pienācīgā kārtībā, tad pārvaldei tiks uzlikt sods.

 • Brīvostu pārvaldnieki informēs par ostu darbības rezultātiem pērn 3

  Satiksmes ministrs Tālis Linkaits kopā ar Rīgas un Ventspils brīvostu pārvaldniekiem ceturtdien, 23. janvārī, informēs par pērnā gada ostu darbības rezultātiem un šī gada plāniem, informēja Rīgas brīvostas pārvaldes pārstāve Liene Ozola.

 • Likvidēs Latvijas Ostu asociāciju 6

  Sākts Latvijas Ostu asociācijas, kurā līdz šim darbojās ASV sankciju sarakstā iekļautais Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, likvidācijas process, liecina publicētais paziņojums oficiālajā izdevumā "Latvijas Vēstnesis".

 • Lembergs: viņi ir izlikuši slazdu paši sev (VIDEO) 7

  ASV sankcijas ir skārušas arī Rūdolfa Meroni pārvaldībā esošos uzņēmumus un tiem ir bloķēti bankas norēķinu konti, kā rezultātā uzņēmumi nevar norēķināties par pakalpojumiem un izmaksāt darbiniekiem algas. Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs skaidro savu saistību ar notikušo.

 • Par siltumu, hokeju un citiem jautājumiem (VIDEO) 1

  Ventspils domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs atbild uz iedzīvotāju jautājumiem par dzīvokļiem, kurus pašvaldība piešķir atsevišķām iedzīvotāju grupām, siltuma rēķiniem un tarifiem, pamestajām ēkām, kuras atrodas pilsētas teritorijā, par hokeja kluba finansēšanu un citiem jautājumiem.

 • Ostas tranzītuzņēmumiem bloķēti konti, arodbiedrības sola protesta akcijas 29

  Ventspils ostas darbinieku arodbiedrības aicina valdību rīkoties tranzītuzņēmumu bloķēto kontu jautājuma risināšanā, pretējā gadījumā brīdinot par plašām protesta akcijām, informēja Ventspils ostā strādājošo uzņēmumu arodbiedrību konsultatīvās padomes vadītājs Linards Gulbis.