Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par sutenerismu un bordeļa uzturēšanu, un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

Pagājušā gada oktobrī Valsts policijā tika iegūta informācija par to, ka Ventspilī, kāda sieviete nodarbojas ar sutenerismu. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uzsāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja kādu sievieti. Pirmstiesas izmeklēšanas laikā tika iegūti pierādījumi tam, ka sieviete nodarbojās ar sutenerismu un bordeļa uzturēšanu - kriminālprocesa laikā tika uzlikti aresti naudas līdzekļiem un nekustamajam īpašumam.

Saskaņā ar Krimināllikumu, par tādas personas izmantošanu iedzīvošanās nolūkā, kura nodarbojas ar prostitūciju, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz pieciem gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu, konfiscējot mantu vai bez mantas konfiskācijas, un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz trim gadiem vai bez tās.

Savukārt par bordeļa (neatļauta prostitūcijas pakalpojumu organizēšanas un sniegšanas vieta) uzturēšanu soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz trim gadiem vai ar īslaicīgu brīvības atņemšanu, vai ar piespiedu darbu, vai ar naudas sodu. Soda apmēru noteiks tiesa.

Lasi vēl

Komentāri (18)

 • -8
  keda Pirms 3 nedēļām

  NU tu tik paskaties! Vēl nesen kaut kur lasīju sūdzības, kāpēc Ventspilī nav bordeļa, a reku viš i! :)

 • -2
  Eclipse_Cross Pirms 3 nedēļām

  Protams, šeit nevienu vārdu, uzvārdu neminēsim, bet, kad jāraksta par kukuļa (un vienalga - iespējamu vai reālu) došanu vai ņemšanu uzreiz publicē vārdu, uzvārdu. Interesanti.

 • -5
  Eeeeeeeeee Pirms 3 nedēļām

  Un kapēc es par to uzzinu tikai tagad, kad jau ir ciet... :(

  Slikta reklāma bordelim, ja nebija zināms! :D

  Un vēl saka, ka šī pilsēta tik ģimeniska, jauka un uķi puķi! :D

 • -3
  Pilsēta Pirms 3 nedēļām

  Kā parasti valsts apzināti iznīcina mazo uzņēmēju.

 • -3
  trakais oposums Pirms 3 nedēļām

  Bordelis ostas pilsētā jir ļoti nepieciešama lieta. Varbūt ar pašvaldības atbalstu var atvērt citu? :)))

 • -1
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām

  Viens mazs, ūsains vīrs 90-ajos gribēja atvērt. Nez, kāpēc viņš sev neļāva :D

 • -9
  trusis Pirms 3 nedēļām

  Kapec? Lai izplatas slimibas?

 • -1
  Kriska Pirms 3 nedēļām

  Vai tad prostitūcija ir nosodāmā? Tas padomju likums taču tika atcelts.

 • -2
  Janis Zvejnieks Pirms 3 nedēļām

  Opss !Ciekuri paliek veci un nespejigi :))Ventspilis i ostas pilseta un taja vienmer ir bijusas interdevuskas.Mazvirins jau varetu pastastit :) ka vina jaunibas gados,vina pienakums bija,domes lielajam ciekuram un vina viesiem,piegadat tas interdevuskas uz restorana Kosmos, augstava jumta apartamentiem. Abet, VB, varetu savos arhivos sameklet un parpublicet,bija tok$ a visam bilditem ,tie apartamenti :)

 • 0
  Alberts Pirms 3 nedēļām

  Kur tad bija tie apartamenti augšstāvā?

 • -3
  ventspilnieks 36,7 Pirms 3 nedēļām

  Tu vēl iemet vārdus, vecie čiekuri gan jau atpazīs :))

 • -4
  Margrieta666 Pirms 3 nedēļām

  Vai gadījumā šī iestādījuma adrese nevarētu būt Jūras ielā 36,Ventspilī?

 • -3
  trakais oposums Pirms 3 nedēļām

  Varētu. Bet uzņēmuma valdē būs jāpieņem pašvaldības deputāt un jāmaksā pieklājīga alga. Tiks dibināta Intīmo pakalpojumu asociācija un daļa peļņas vjadzēs pārskaitīt asociācijai. Galu galāi intīmmeitenes rausies par minimālo algu.:)))

 • -2
  Janis Zvejnieks Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Galigi garlaicigi un neinteresanti kautko atbildet tadiem,ka ventspilnieks 36,7 un Alberts :)) Tirakie VB darbinieki :))) Lai es savu komentaru varetu ielikt aiz juseja, man ari vajadziga piekluve pie VB servera :))))

 • 0
  Alberts Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Muļķa puika,nospied to līko bultiņu ,blakus karodziņam,labajā pusē,augšā,aiz komentāra,un drukā uz nebēdu.Ne kāda VB servera nevajadzēs:)))))))))

 • 0
  Alberts Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Virs restorāna bija universālveikala kantoris.Blakus restorānam,Ganību 20 no arkas pa kreisi, gan bij izveidota pilsētas partkoma+ispolkoma,dienesta viesnīca, kurai bija durvis uz restorāna zāli,no skatuves pa labi.Ieeja bija Ganibu 20 arkā pa kreisi.Ielas pusē 2 un 3 stāvā bija dzīvokļi.1 stāvā bija banketu zāle ar ieeju restorānā.Sētas pusē 1 stāva bij izveidota zāle ,ar tādu kā ugunskura vietu , protams ari ar pasēdēšanu,2 stāvā bij dzīvoklis. 3 stāva ,sētas pusē nebija .Tur bija vaļējs norobežots laukumiņš ar apm.­ 2x3 m ,pus metru dziļu baseiniņu un kamīniņu gaļas cepšanai.Telpas bija izremontētas ar parketa grīdu,Čehu san tehniku(kruta:))), bet cik zinu izmantots tur ne kas netika ,jo kompartijas vadonis kurš visu to veidoja nomira,un līdz ar to viss beidzās..................Ar to čiekuru, par kuru Tu runā tur nav ne kāda sakara...............šis viss bija apm.1985 . gadā....Vot tā.....:)))))Ar cieņu Jānim Zvejniekam.....Alberts:))))

 • -3
  Soross Pirms 2 nedēļām, 6 dienām

  Nejauciet! Bordelis darbojās ilgi, bet to aizvēra ne jau par prostitūciju, bet gan par to, ka prostitūcijas laikā netika ievērota distance 2 metri!

 • 0
  nomaļnieks Pirms 1 nedēļas, 5 dienām

  Bordelis ir svešvārds. Latviski tas skan skarbāk. Žēl ka aizklopēja ciet - tik daudz cilvēku paliek bez darba. Atkal būs jāmaksā pabalsti. Te tev nu ir valsts atbalsts. Lielākais bordelis ir Jēkaba ielā, kur viens otru pērk un drāž, bet tas skaitās cienījami un legāli.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: