Īstenojot jaunu siltumtrašu būvniecības projektu, šajā pavasarī no Zvaigžņu ielas izbūvēts siltumtrases atzars 136 metru garumā, lai nodrošinātu centralizētās siltumapgādes pieslēgumu topošajam tirdzniecības centram Lidl, kas atradīsies Kuldīgas ielā 90.

Projekts Siltumtrases izbūve Kuldīgas, Zvaigžņu, Riņķa un Ganību ielās, Ventspilī aizsākās 2019. gadā, kad no Lielā prospekta un Kuldīgas ielas krustojuma tika izbūvēti siltumtīkli līdz Zvaigžņu un Inženieru ielas krustojumam, nodrošinot centralizēto siltumapgādi Ventspils 1. pamatskolai un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ventspils daļai. Savukārt plānots, ka šai trasei vēl tiks pieslēgtas arī daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas Zvaigžņu ielā 5a un Zvaigžņu ielā 7.

Šobrīd projekta 1. kārtas ietvaros būvdarbi turpinās, jo siltumtīklus plānots izbūvēt līdz pat Riņķa ielai. Kopumā jaunbūvētās siltumtrases garums būs vairāk nekā 1950 metri.

Siltumtrases būvniecība tiek veikta par pašvaldības SIA Ventspils siltums līdzekļiem. Būvdarbus veic SIA Konor.

Apmaksāta informācija.

Lasi vēl

Komentāri (18)

 • -6
  Pilsēta Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nebūs tā, ka pēc pirmās ziemas veikalu aizklopēs ciet jo nevarēs pavilkt siltuma rēķinus?

 • -1
  Vestards Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Par šī veikala maksātspēju jau vajadzētu vismazāk uztraukties, nav jau bodīte "Pie Jāņa" vai tml. Tici man jebkurā citā Eiropas valstī, kur tas atrodas, izmaksas ir daudz lielākas, tai skaitā atlīdzība par darbu pārdevējiem.

 • -2
  yolo Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Viņi ļoti labi jau zin cik viņi pelnīs un cik kam tērēs un, ja bilance nebūtu ar pietiekošu peļņu, tad šeit nekas netiktu būvēts

 • -11
  Evgueni Romachkine Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Это просто замечательно, пользуюсь услугами lidl много лет и всем рекомендую.

 • -10
  Evgueni Romachkine Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Пользуюсь услугами Lidl много лет и всем рекоменлую, качество в соответствии с порядком цен.

 • -8
  .Ventspilniece.lv Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Prom uz krievu portālu ar savu kirilicu!

 • -4
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 4 dienām

  Nav ko uztraukties, apkures cenas tiks ieliktas preces cenā. Tāpēc negaidiet , ka cenas būs kā Šauļos

 • -5
  keda Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Ko var par šito gaudot, es nesaprotu? Šauļos netiek apkurināts veikals, vai kā? Lidl esmu apmeklējis vairākās valstīs un visur šajos veikalos bija pieņemamas cenas, bieži vien pat pieņemamākas par vietējiem tīkliem. Izņēmums laikam vienīgi bija Vācija un Aldi. Var jau būt, ka LV nebūs cenas kā Lietuvā, bet noteikti nebūs arī kā kādos rimi, bet kvalitātes ziņā būs virs maxima. Tad kur problēma?

 • -2
  Neue Ordnung Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Vai tirgotājiem nebūtu bijis izdevīgāk izbūvēt pašiem savu,autonomu apkuri?
  Var jau būt,ka pieslēgšanās pie pilsētas trases tika uzspiesta no domes puses,saskaņojot būvprojektu.

 • -4
  keda Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  :D pats redzēju, kā Aivars spieda :DDDDD

 • -2
  Vestards Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Kāds prāts, kāda oriģinalitāte! Klau, varbūt pēc taviem vārdiem spriežot arī Zinātnes centram lai būvē savu autonomo apkuri un ūdenspiegādi turpat pa tiešo no Ventas? Lai turpmāk ikviens cits jaunais objekts arī būvē katrs savu katlumāju un vispār, lai katras daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas iedzīvotāji piebūvē atsevišķu katlumāju. Tā teikt, lai katram ir pa skurstenim! Da jums savā dzīvē nav citu svarīgāku lietu? Spriež par to, par ko vismazāk būtu jāuztraucas.

 • -1
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Šaulos Lidl stāv pie galvenās ielas pilsētas blīvas apbūves zonā. Ventspils Lidls ārpus apbūves. Siltumtrases izbūves izmaksas pavisam citas.

 • -2
  Vestards Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Un ko tu vēlējies ar to pateikt? Vai esi tik informēta, cik kurā vietā izmaksā siltumtrases būvniecība? Priecājies, ka vispār pie mums kaut ko būvē, kaut vai to pašu Lidl, siltumtrases, ūdenstīklus un ko tur vēl. Tas nozīmē, ka ir pieprasījums un tātad vēl neesam galīgā pakaļā. Kad nevienam vairs neko nevajadzēs, tad varēs spriest kāpēc

 • -1
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Tikko Panorāmā paziņoja, ka Rīgā apstiprināts jauns apkures tariifs 45 eur. pie mums 54,90Eur. Jūtat starpību??

 • -1
  FerdinanTs. Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Starpība ir,jo Rīgā dabasgāze.Un tai cena mainīga.(Protams,nebūt neattaisnoju" Ventspils siltuma" laupītājkāro tarifu sistēmu).

 • -2
  Vestards Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Un? Baigais kritērijs Rīgā - lētāks tarifs, Rīgā vairāk veikalu, Rīgā ir tas un šis, vienkārši besī šādi salīdzinājumi. Ja Ventspilī nepatīk nekas, Ir visas iespējas braukt dzīvot uz laimes zemi Rīgu vai kādu citu vietu. Neskaties tikai Panorāmu, bet palasi arī citu noderīgu informāciju par to kādi tarifi ir pārējās vietās, kas arī atrodas Latvijā! Liepājā, Talsos, Jūrmalā, Cēsīs, Limbažos, Valmierā, Gulbenē, Alūksnē un citur apkures tarifs DĀRGĀKS. Vai neesi aizdomājusies par to, ka daudzi citu pilsētu iedzīvotāji domā savādāk - ka tieši Ventspilī ir lētāk jāmaksā par apkuri nekā viņiem?

 • 0
  reku Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Vestardam
  Ventspils ir unikāla pilsēta.
  Kaut vai tādēļ,ka pie varas jau n-tos gadus atrodas persona,kam tas pēc taisnības liegts ar ģenerālprokurora un tiesas lēmumu.
  Kurā vēl pilsētā tik ilgus gadus visu diktē komūnistu partijas funkcionārs?

 • 0
  Kriska Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Panorāmā tieši bija runāts par šķeldas cenas kritumu, ne par dabas gāzi.
  Es to stāstu lai oponēt tiem, kuri sajūsmā ; algas Ventspilī lielākas, pensijas pārsniedz vidējo un cik mums Ventspilī forši. Kad aizbrauc uz citur un aprunājies ar cilvēkiem , visi apskauž: cik jums Ventspilī ir labi

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: