Būvdarbu dēļ šonedēļ būs ierobežota satiksme gandrīz 40 valsts autoceļu posmos, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" (LVC) Komunikācijas daļā.

No šodienas uz Rīgas apvedceļa A4 (Baltezers-Saulkalne) pārvada pār Daugavpils šoseju (A6) satiksme tilta tehniskā stāvokļa dēļ ir sašaurināta līdz vienai joslai un tiek regulēta ar priekšrocības zīmēm. Minētajā vietā ir noteikts ātruma ierobežojumus - 50 kilometri stundā

Būvdarbu dēļ šorīt iespējama palēnināta satiksme arī uz Jelgavas un Jūrmalas šosejām Rīgas virzienā. Šajos maršrutos jārēķinās ar papildu laiku ceļā.

Savukārt garākais remontējamais posms ir uz autoceļa no Ventspils Kuldīgas virzienā (P108), kur katrā virzienā izvietoti astoņi pagaidu luksofori. Šī posma izbraukšana prasa aptuveni pusotru stundu.

Tikmēr no Vecpiebalgas Madonas virzienā (P30) ir izveidoti pieci luksoforu posmi, kuros jāpavada vairāk nekā pusstunda.

Desmit tonnu transporta masas ierobežojums remontdarbu laikā ir noteikts uz tilta pār Tumšupi uz autoceļa Ropaži-Rauna (V74) un uz tilta pār Lobi uz autoceļa Cebēni-Lēdmane (V973).

LVC aicina autovadītājus rēķināties ar satiksmes ierobežojumiem, plānojot savus braucienus. Ar visiem būvdarbiem un satiksmes ierobežojumiem var iepazīties kartē LVC interneta mājaslapā www.lvceli.lv.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: