Tēma: Noziegums

 • Kara noziegumu atbalstītājiem varēs atņemt pilsonību 5

  Saeima šodien galīgajā lasījumā pieņēma grozījumus Pilsonības likumā, kas dod tiesisku pamatu atņemt Latvijas pilsonību kara noziegumus atbalstošām personām, kuras pilsonības atņemšanas gadījumā nekļūs par bezvalstniekiem.

 • Latvijai izdots Eiropas meklētāko noziedznieku sarakstā iekļautais Zvingulis (VIDEO) 6

  8. novembrī, Spānijā tika aizturēts 1982. gadā dzimušais Gatis Zvingulis, kurš tiek turēts aizdomās par noziegumu, kas tika izdarīts pirms četriem gadiem Ventspils novadā – tīša smaga miesas bojājuma nodarīšanu, kā rezultātā iestājās cietušā nāve. Ceturtdien, 25. novembrī, G. Zvingulis tika nogādāts Latvijā.

 • Piltenē nodurts vīrietis

  Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Piltenē, kādā īpašumā ir sadurts vīrietis, kurš slimnīcā nomira. Ventspils iecirkņa amatpersonas uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu aizturēja kādu jaunieti, kuram tiesa piemēroja drošības līdzekli – apcietinājumu.

 • Pārventā pārdurts desmitiem riepu 10

  Pārventā nezināmi huligāni pamatīgu skādi nodarījuši vismaz 40 automašīnu īpašniekiem – viņu spēkratiem naktī sadurtas riepas.

 • Pašvaldības policija notver īpašuma bojātāju 4

  23. aprīlī, plkst. 23, Pašvaldības policija saņēma telefona zvanu, ka Lielā prospekta un Katoļu ielas krustojumā personas ar nūjām ir sasitušas luksoforu un aizbēgušas.

 • Aiztur personu par miesas bojājumu nodarīšanu 1

  23. aprīlī, plkst. 10.05, Pašvaldības policija saņēma anonīmu telefona zvanu par dzīvoklī sadurtu personu. Operatīvi reaģējot un ierodoties notikumu vietā, tika aizturēta vainīgā persona.

 • Policija meklē Ruslanu Šarapovu 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa amatpersonas uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, kas saistīts ar miesas bojājumu nodarīšanu, meklē 2000. gadā dzimušo Ruslanu Šarapovu.

 • Pašvaldības policija aiztur īpašuma bojātājus 11

  24. martā, plkst. 18.30, Pašvaldības policija saņēma anonīmu telefona zvanu, ka uz daudzdzīvokļu ēkas jumta Inženieru ielā 89 ir pamanīti trīs jaunieši. Operatīvi reaģējot un ierodoties notikumu vietā, uz minētā ēkas jumta tika aizturēti divi jaunieši, savukārt, trešais jaunietis tika aizturēts uz ielas bēgot.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus un dzērājšoferi 10

  Pagājušajā nedēļā Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbinieki operatīvi reaģējot uz izsaukumiem aizturējuši divus zagļus un vienu dzērājšoferi, kurš bija paguvis apskādēt ne tikai savu automašīnu, bet arī ceļa zīmi.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuālu vardarbību pret mazgadīgu zēnu 0

  Šā gada maijā Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldē tika saņemta informācija par to, ka kādā īpašumā ticis seksuāli izmantots mazgadīgs zēns. Likumsargi uzsāka kriminālprocesu, kura izmeklēšana šobrīd ir pabeigta un tas ir nodots prokuratūrai ierosināt turpināt procesu medicīniska rakstura piespiedu līdzekļu noteikšanai.

 • Par narkotisko vielu apriti aizturēti trīs vīrieši 7

  Pagājušā mēneša beigās Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par narkotisko vielu nelegālu apriti Ventspilī aizturēja trīs vīriešus.