Tēma: Noziegums

 • Sabojāts ''Ziedu pulkstenis'' 12

  28. februāra vakarā Ventspilī ir noticis vandālisma akts. Ir sabojāts vides objekts “Ziedu pulkstenis”, kura atjaunošanā būs jāiegulda lieli līdzekļi. Vienīgi priecē tas, ka, pateicoties Ventspils Pašvaldības policijas darbinieku operatīvai rīcībai, vainīgais ir notverts.

 • Aizdedzina apsardzes automašīnu 5

  24. februārī ap plkst. 17.00 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kuldīgas ielā kāds vīrietis uz apsardzes firmas automašīnas izlējis šķidrumu, pēc kā aizdedzināja automašīnu un aizskrēja prom no notikuma vietas.

 • Aizdomās par mantiska rakstura noziegumiem aizturēts vīrietis 9

  Naktī uz 23. februāri Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Reaģēšanas nodaļas amatpersonas, patrulējot Ventspilī sastapa vīrieti, kurš izstāstīja, ka kāds vīrietis sabojājis divas automašīnas un aizskrējis prom. Valsts policijas Reaģēšanas nodaļas amatpersonas turpat, netālu, aizturēja iespējamo vainīgi personu.

 • Pabeigta izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu apriti 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par narkotisko vielu neatļautu glabāšanu realizācijas nolūkā, ja tas izdarīts ar narkotiskajām vielām lielā apmērā un par noziedzīgi iegūtu finanšu līdzekļu legalizēšanu.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par laupīšanu 1

  Svētdien, 10. decembrī likumsargi Ventspilī, saņēma informāciju, ka uz gājēju ietves ir noticis uzbrukums sirmgalvei, nolaupot viņai rokassomu. Tās pašas dienas vakarā iespējamā vainīgā persona aizturēta – vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par laupīšanu personu grupā.

 • Kibernoziedznieks guļamistabā slēpj munīciju un narkotikas 1

  Kurzemes rajona tiesā izskatīta apjomīga krimināllieta, kurā apsūdzētais tiesāts par trim Krimināllikuma pantu pārkāpumiem. Policija, veicot pārbaudi kāda kibernoziedznieka mājoklī, uzgājusi arī lielu daudzumu narkotiku un nelegālu munīciju.

 • Pašvaldības policija notver laupītāju 3

  Svētdien, 10. decembrī plkst. 13.07, Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Talsu ielā 10, kāds vīrietis izrāvis sievietei no rokām somiņu. Nekavējoties uz notikuma vietu tika nosūtīta tuvākā pašvaldības policijas ekipāža, noskaidrotas uzbrucēja pazīmes un uzsākta intensīva apkārtnes apsekošana Pārventā.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā 0

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības smago un sērijveida noziegumu apkarošanas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā pret kādu pilngadīgu personu par nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā, pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās un par pamudināšanu izgatavot pornogrāfiska rakstura materiālus.

 • Policists no darba brīvajā laikā aiztur vīrieti ar ierocim līdzīgu priekšmetu 0

  Aizvadītajā nedēļā Valsts policijas amatpersona no darba brīvajā laikā sadarbībā ar Ventspils pilsētas Pašvaldības policijas amatpersonām aizturēja vīrieti, kurš izteica draudus nogalināt tirdzniecības vietas apsargu. Šobrīd pret vīrieti ir uzsākts kriminālprocess par diviem noziedzīgiem nodarījumiem un notiek izmeklēšana.

 • Aiztur personu ar šaujamierocim līdzīgu priekšmetu somā 1

  14. jūnijā plkst. 15.04 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas darbinieka saņēma informāciju, ka Pārventā atrodas persona, kurai somā iespējams ir šaujamierocim līdzīgs priekšmets, iespējams, bise ar saīsinātu stobru.

 • Pabeidz izmeklēšanu par cilvēktirdzniecību personu grupā

  Pagājušā gada aprīlī Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka kādai nepilngadīgai jaunietei, ventspilniecei ir nolaupīts mobilais telefons. Ja sākotnēji likumsargiem bija informācija par laupīšanu, noslēgumā, veicot apjomīgu izmeklēšanas darbu, tika atklāta virkne noziedzīgu nodarījumu, kas vērsti pret nepilngadīgām jaunietēm.

 • Pašvaldības policija aiztur laupītājus 0

  Piektdien, 19. maijā plkst. 20.25, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Celtnieku ielā 3, divi vīrieši uzbrukuši kādam vīrietim, sitot pa seju. Nekavējoties notikuma vietā ieradās tuvākā Pašvaldības policijas patruļekipāža, kura noskaidroja, ka uzbrukuma laikā, nodarot miesas bojājumus, vīrietim nolaupīts maks ar naudu.

 • Uzdarbojušies vandaļi 10

  Naktī uz sestdienu Ventspils Pašvaldības policija konstatējusi vandaļu postījumus pilsētas infrastruktūrai. Pašvaldības policijas darbinieki lūdz atsaukties aculieciniekus.