Tēma: Sods

 • Apturēts kāpu izbraukātājs 2

  15. jūlijā ap plkst. 12.56 Ventspils pašvaldības policija patrulēšanas gaitā Selgas ielā apturēja kvadriciklu par Baltijas jūras krasta kāpu aizsargjoslas izbraukāšanu. Pārbaudot tika konstatēts, ka kvadricikls nav arī reģistrēts CSDD.

 • Pastiprina sodu par vardarbību 0

  Sods par vardarbību pret tuviniekiem būs bargāks. Tāpat pastiprināti sodi par virkni citu noziedzīgu nodarījumu saistībā ar vardarbību, kā arī cietsirdību pret dzīvniekiem. To paredz Saeimā ceturtdien, 6. jūnijā, pieņemtie grozījumi Krimināllikumā.

 • Notiesā agresīvu pasažieri 3

  Kurzemes rajona tiesa izskatījusi krimināllietu, kurā kāds ventspilnieks apsūdzēts par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu un miesas bojājumu nodarīšanu autobusa šoferim.

 • Pastiprinās sodus 4

  Saeimas Juridiskā komisija atbalstīja grozījumus Krimināllikumā pirms trešā lasījuma, kas paredz noteikt bargākus sodus par virkni noziedzīgu nodarījumu, tostarp cietsirdīgu izturēšanos pret dzīvniekiem, braukšanu reibumā, citas personas identitātes izmantošanu, izvairīšanos no mobilizācijas, kā arī noziedzīgiem nodarījumiem, kas saistīti ar vardarbību.

 • Dedzinātājam piespriež brīvības atņemšana uz pusotru gadu 0

  10. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot lietu, kurā pie kriminālatbildības saukts vīrietis par svešas mantas tīšu iznīcināšanu, kas saistīta ar dedzināšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru atzina apsūdzēto par vainīgu viņam inkriminēto noziedzīgo nodarījumu izdarīšanā un piesprieda viņam brīvības atņemšanu uz vienu gadu un sešiem mēnešiem.

 • Par 1. janvāra slepkavību – 12 gadi cietumā 0

  2. aprīlī Kurzemes rajona tiesa, izskatot krimināllietu, kurā vīrietis apsūdzēts par citas personas tīšu prettiesisku nonāvēšanu, pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru piemēroja viņam brīvības atņemšanu uz 12 gadiem un probācijas uzraudzību uz diviem gadiem.

 • Aizturēts dzērājšoferis bez autovadītāja tiesībām 1

  22. janvārī ap plkst. 13.00, Sanatorijas ielā tika apturēts transportlīdzeklis “Volkswagen”, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,02 promiļu reibumā. Tāpat vīrietim nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

 • Pieķerti divi dzērājšoferi 4

  Aizvadītā gada 31. decembrī Valsts policijas Ventspils iecirknī reģistrēti četri administratīvā pārkāpuma procesi, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par laupīšanu 1

  Svētdien, 10. decembrī likumsargi Ventspilī, saņēma informāciju, ka uz gājēju ietves ir noticis uzbrukums sirmgalvei, nolaupot viņai rokassomu. Tās pašas dienas vakarā iespējamā vainīgā persona aizturēta – vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par laupīšanu personu grupā.