Tēma: Sods

 • Kurzemē konfiscē 90 tūkstošus cigarešu 5

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas marta beigās un aprīļa sākumā no nelegālās aprites izņēma 90 800 cigaretes bez Latvijas Republikas akcīzes markām, šobrīd turpinās izmeklēšana uzsāktajos kriminālprocesos.

 • Policija turpina darbu 0

  Sakarā ar ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī, Valsts policija turpina strādāt paaugstinātas gatavības režīmā un veic preventīvus pasākumus, lai nodrošinātu valdības lēmumu izpildi.

 • Bargākus sodus piemēros tikai ļaunprātīgajiem pārkāpējiem 0

  Sodu palielināšana par epidemioloģiskās drošības prasību un ārkārtējās situācijās noteikto ierobežojumu pārkāpšanu ir nepieciešama tikai tāpēc, lai policija varētu efektīvi cīnīties pret ļaunprātīgajiem pārkāpējiem, sacīja Ministru prezidents Krišjānis Kariņš.

 • No nelegālās aprites izņem vairāk nekā 230 tūkstošus cigarešu 7

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par tabakas izstrādājumu nelikumīgu apriti Ventspilī aizturēja trīs vīriešus.

 • Bez tiesībām un, iespējams, reibumā bēg no policijas 8

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas Ventspilī aizturēja automašīnas ''Volvo'' vadītāju, kurš pie stūres bija sēdies bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām un, iespējams, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē.

 • Meklē zagli, kurš jau sēž cietumā 4

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī pabeigta izmeklēšana kriminālprocesā par zādzības izdarīšanu no kāda privātīpašuma un lieta nodota prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai. Izmeklēšanas laikā noskaidrojās, ka vainīgā persona jau atrodas aiz restēm.

 • Noformē protokolu par nepamatotu policijas izsaukšanu 0

  Vakar, 3. februārī ap pulksten 21.30 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirknī tika saņemta informācija par to, ka Ventspilī kāda sieviete ir izraidīta no savas dzīvesvietas.

 • Pieķerti trīs dzērājšoferi 1

  Pagājušajā nedēļas nogalē Ventspils novadā pieķerti divi dzerājšoferi, viens policijas nagos trāpījās arī pilsētā.

 • Kurzemē noformēti 142 administratīvo pārkāpumu protokoli 0

  Pagājušās nedēļas nogalē Valsts policija Kurzemes reģiona amatpersonas strādāja pastiprināti, rīkojot profilaktiskos pasākumus ceļu satiksmē. Reidā uzmanība tika pievērsta drošības jostu lietošanai, transportlīdzekļa vadīšanai atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē, ātrumpārkāpējiem, un citiem pārkāpumiem.

 • Tiesās par seksuālu vardarbību pret savu pameitu 5

  Kurzemes tiesas apgabala prokuratūra nodevusi tiesai krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par seksuālas vardarbības veikšanu ar savu tobrīd nepilngadīgo pameitu, kā arī fizisku vardarbību pret paša bērniem.