Tēma: Sods

 • Aizturēts dzērājšoferis bez autovadītāja tiesībām 1

  22. janvārī ap plkst. 13.00, Sanatorijas ielā tika apturēts transportlīdzeklis “Volkswagen”, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,02 promiļu reibumā. Tāpat vīrietim nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

 • Pieķerti divi dzērājšoferi 4

  Aizvadītā gada 31. decembrī Valsts policijas Ventspils iecirknī reģistrēti četri administratīvā pārkāpuma procesi, informē Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļa.

 • Pabeidz izmeklēšanu kriminālprocesā par laupīšanu 1

  Svētdien, 10. decembrī likumsargi Ventspilī, saņēma informāciju, ka uz gājēju ietves ir noticis uzbrukums sirmgalvei, nolaupot viņai rokassomu. Tās pašas dienas vakarā iespējamā vainīgā persona aizturēta – vīrietis, kurš jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā par laupīšanu personu grupā.

 • Rosina pastiprināt sodus dzērājšoferiem 6

  Par traģiskas avārijas izraisīšanu alkohola reibumā nākotnē līdzās pamatsodam plānots obligāti noteikt arī nauda sodu, un tā amplitūda varētu būt no 6200 eiro līdz pat 3,1 miljonam eiro.

 • Pabeidz izmeklēšanu par slepkavību 1. janvārī 0

  1. janvārī, Saules ielā pie daudzdzīvokļu nama tika atrasts vīrieša līķis. Valsts policija par notikušo uzsāka kriminālprocesu un uz aizdomu pamata par noziedzīga nodarījuma izdarīšanu, aizturēja kādu ventspilnieku, kurš agrāk nav bijis sodīts. Policijas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā un nodevušas to tālāk prokuratūrai kriminālvajāšanas uzsākšanai.

 • Pašvaldības policisti aiztur dzērājšoferi 5

  Ventspils Pašvaldības policija 6. jūnijā ap plkst. 22 Sārnates ielā pamanīja automašīnu VW GOLF. Policistiem radās aizdomas, ka automašīnas vadītājs atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē, jo uzbrauca virsū apgaismes stabam, to noliecot.

 • Pabeidz izmeklēšanu par nelegālo cigarešu apriti 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālās nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšanu, pārvietošanu un realizāciju lielā apmērā Ventspilī.

 • Tiesās par seksuālu vardarbību pret nepilngadīgajiem 2

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Ventspils reģionālas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par seksuāla rakstura darbībām, kuras vērstas pret piecām nepilngadīgām personām ilgākā laika posmā.

 • Par mēģinājumu izvarot – četri gadi cietumā 4

  Kurzemes rajona tiesa slēgtā tiesas sēdē izskatīja krimināllietu, kurā kāds vīrietis apsūdzēts par to, ka mēģināja izdarīt dzimumaktu pret cietušās gribu, lietojot vardarbību, un pasludināja saīsināto spriedumu, ar kuru minēto vīrieti atzina par vainīgu.