29. janvārī ap plkst. 16:10 Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Kuldīgas un Annas ielas krustojumā ir notikusi četru automašīnu sadursme.

Noskaidrots, ka sadursme notikusi starp automašīnām "Volkswagen Polo", "Volkswagen Sharan", "Subaru" un "Nissan". Ceļu satiksmes negadījumā cietušo nav. Noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrēšanas protokols.

Lasi vēl

Komentāri (28)

 • 0
  norge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  uz bildes dzivs pieradijums ka komunala parvalde netira pilsetas celus un stavietas , bet premijas sev domaju izrakstis

 • 0
  default Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Victor Def: Varējāt labāk parādīt, kā komunālie tīra ielas, ar skaidrojumu, kādēļ ar katru gadu aizvien sliktāk
  Manage
  LikeShow More Reactions · Reply · 14h
  Ventspils Komunālā pārvalde
  Ventspils Komunālā pārvalde: Labdien! Ventspilī visu diennakti tiek nodrošinātas tehnikas vienības dežūras, un atbildīgie darbinieki dežūru laikā regulāri apseko ielu stāvokli. Tomēr ielas tiek sadalītas klasēs, kuras tiek tīrītas prioritārā secībā, aicinām iepazīties ar sekojošu rakstu, kur tiek paskaidrots, kāda secībā tiek tīrītas ielas: https://www.ventspils.lv/.../160003-par-ietvju-tiribu...

  MANA C KLASES IELA SNIEGA ŠĶŪRI NAV REDZĒJUSI JAU 2 DIENAS!!! ;D Raksta tikai to, kas tiek pavēlēts no augšas!

 • 0
  Kristīne Bāne Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Un šeit paveras labs skats kā mūsu pilsētā tiek tīrītas ielas un tas ir ne tikai pilsētas pusē bet arì otrā ventas krastā ceļi ir vienkārši briesmīgi !... Laikam Komunālā pārvalde nebija gatava sniegam !

 • -7
  Info centrs Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Labdien! Lūdzu, norādiet konkrētas ielas, lai varam šo informāciju nodot atbildīgajam dienestam.

 • 0
  default Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Jāatzīst, ka veloceļi ir lieliskā kārtībā, bet brauktuves katastrofālas (izņ. to, ko viņi sauc par A klasi). Šogad arī tehnika uz ielām ir liels retums, un grēko arī komersanti un sētnieki daudzstāvenēs.

 • -1
  norge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  to Info centrs , izejiet ara no ofisa un pastaigajiet kajam pa pilsetas ielam

 • -1
  norge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  bet vel labak butu ja Dome paceltu savas pecpuses no siltiem kresliem panemtu lapstas un ietu tirit ielas kuras ir netiritas nemtu un iztiritu , tad vienreiz nolaisties realitate

 • -1
  kristofers Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  info centram-vai tad fočenē nav redzams, kas tā par ielu????

 • -1
  Margrieta123 Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vadoņa iela.

 • -6
  Arnis Junge Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Kristofer - Kristīne (tā, kura augstāk komentē) saka, ka Pārventā viss ir netīrs. Kā tad, lai tie dienesti nojauš par ko Kristīne runā, vienkārši jāprecizē. Un kurš teica, ka bilde ir no šodienas. :D Varbūt pērnā gada (es, protams, ironizēju). Es nez - man jau liekas, ka ir pilnīgā beztolkā braukt tiem dienestiem virsū, jo pie pakaļas katram šļūpmašīnu nenoliksi. Ja intensīvi sniegt, tad šoferiem pašiem jābūt uzmanīgiem, nevis visur jāvaino kāds cits. Es redzu, ka lielie šļūpi visu laiku braukā.

 • 0
  default Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Arniene - Arni: šis tikai bišķi uzsniga.. Aizmirsi jau kā bija 2012.? Kad vairāk kā pusmetrs bija sasnidzis.? Tad var runāt par kārtīgu snigšanu! Un turklāt, mums te visu laiku lielās, ka pilsētas lielais lepnums - Bucher M. ražo komunālo tehniku. A kāds tolks, ja neviena no tām mašīnām nemaz nebraukā pa ielām? Kaut kādu norakstītu grabažu te uzdāvināja komunālajiem un viss. Tad vismaz būtu klusu stāvējuši!
  Agrāk tiešām sniega šķūris biežāk brauca, atceros, ka tekoši bij jāiet laukā ar sniega lāpstu rakt nost, ko viņi man tur uz takas bij uzšķūrējuši. Tgd tā nav, un putra uz ielām. VOT!

 • -1
  Solvita Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Skatoties uz Ventspils galveno ielu, skaidri redzams - Ventspils ir un paliek sakoptākā pilsēta Latvijā.

 • 0
  Kukurūza Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Komunālie atbildēs, ka foto ir tikko pēc snigšanas un viņiem vēl ir stunda laiks, lai notīrītu galvenās ielas.
  Atbilde jau sen zināma. Neviens jau neies atzīties, ka viņi ir vainīgi

 • 0
  Solvita Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Varbūt arī ir stunda laika, bet 4 mašīnas ir cietušas šīs stundas dēļ. Un ir taču galvenā iela. Tur nevajadzētu gaidīt stundu pēc snigšanas.

 • -1
  Bardaks Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Bildē var redzēt, vāji notīrīts un sabirdināts ar sāli, kas izveido putru un lūk arī uzsnieg sniedziņš un rezultāts ir slidenāks par slidenu. Labāk lai kaisa pēc snigšanas , nevis snieg sniegs un ber sāli virsū , kas kausē sniega kārtu un veidojas tā riebīgā putra, fui.

 • -1
  Ekskavatorists Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Man jau gan liekas, ka vainīgi ir neuzmanīgi autovadītāji. Kaut kas senāk baigi labi pateica - avārijas notiek tad, kad uz ceļa satiekas divi neprašas.

 • -1
  Ramona Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Varbūt vajag pajautāt, cik no 4 autovadītājiem veltīja vajadzīgo uzmanību ceļam. Tīrītāji strādā, ielas tiek tīrītas. Lūk, ko teikšu - kad snieg, tad ir sniegs. Jābrauc uzmanīgi! Visas ielas vienlaicīgi nekad nebūs tīras.

 • 0
  FerdinanTs Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vajag izbeigt tīrīt ielas vispār - redzēs,ka cilvēki sāks braukt prātīgāk.Un daudzi apsvērs iespēju vispār iztikt bez vieglā auto attālumos,kas bez problēmām veicami kājām.

 • 0
  qwerty Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Atkal neprofesionāls virsraksts! Ja tiek pasniegts ,ka saskrējās četras mašīnas, tad visas četras bija kustībā? Šeit ,vismaz Nissan , ir novietots stāvvietā (Subaru nevar redzēt).Tātad saskrējās divas ,bet cieta četras mašīnas.
  Man savulaik, pie mājas stāvošam auto uzbrauca virsū cits auto,pats biju dzīvoklī. Jautājums - saskrējās divi auto? Nē. Tas kurš ir stāvošs navar saskrieties!
  p.s. Jautri bija kad apdrošinātājs nāca mērīt mana auto protektora dziļumu. Saku šim , ka auto stāvēja.Tas nekas ,šis atbild, tāda kārtība.Interesanti, ja manam auto būtu protektors zem pieļaujamā , vai es būtu vainīgs?

 • 0
  qwerty Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Vispār vairos braukt pa šo Kuldīgas ielas posmu (no Lauku ielas līdz Platai ielai) jo ielas brauktuve ir izdangāta, ar iebrauktām risēm. Lietus laikā ir iespēja apšļakstīt gājējus. Kuldīgas ielai staidzami vajag remontu!

 • -1
  vai man dieniņ!!! Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Savukārt es secinu, ka forumā kā parasti vienkārši satiekas pa dzīvi neapmierinātie lūzeri ar dzīves devīzi vissirslikti, kuriem dienas deva ir kādu ķengāšana, jo vismaz tad var justies laimīgi.

  Es no bildes redzu, ka brauktuve ir normālā stāvoklī, jo stāvošās mašīna Passat nav iegrimusi kupenās, tātad nesen ir bijis šķūris. Un stāvietas nav iespējams iztīrīt, ja tur stāv mašīnas, bet to jau šiem lūzeriem nesaprast. Lūzeri uzskata, ka katrai sniegapārslai dienestiem jāskrien pakaļ un ziemā brauktuvei un ietvēm jābūt kā vasarā tīrām un sausām. Un Jā vakar bija sniegputenis visu dienu, bet tas jau lūzeriem neinteresē.

  Un vispār, ar kādām miskastēm jābrauc un sūdainām riepām jābūt, lai braucot ar 40-50km/h, saslīdētu un saskrietos uz kādu, un vainot vēl par to ielas?

 • -7
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Informējam, ka 29. janvārī no plkst. 6:40 tika uzsākta sniegu šķūrēšana un ielu kaisīšana visās A un B kategorijas ielās, un pēc tam attiecīgi pārējās ielu klasēs līdz pat 21:00 vakarā. Ar ielu klašu iedalījumu var iepazīties šeit - https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/160003-par-ietvju-tiribu-jarupejas-gan-pasvaldibai,-gan-iedzivotajiem .

  Ielas ir sadalītas sekojošās klasēs tamdēļ, ka vienlaikus nav iespējams notīrīt visas Ventspils pilsētas ielas, kuru kopējais garums sastāda 195 km. A klases ielas, kuras ir 30 km garumā Ventspils pilsētā, ir sabiedrisko transportu ielas, kurās ir liela kustību intensitāte, un to tīrīšana ir steidzamības pakāpē 2 stundu laikā pēc nokrišņu beigām. Attiecīgi pārējās klases tiek tīrītas pēc augstāk publicētās informācijas.

 • -6
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 3 dienām

  Lai organizētu kvalitatīvu autostāvvietu attīrīšanu no sniega, mājas apsaimniekotājam uz noteiktu laiku ir jāorganizē stāvvietu atbrīvošana. Tāpat autovadītāji tiek lūgti iespēju robežās neatstāt uz ielām un auto stāvlaukumos savas automašīnas ilgstošai stāvēšanai, jo tas apgrūtina sniega tīrīšanu, veido brauktuves sašaurinājumus, kā rezultātā tiek apgrūtināta transportlīdzekļu kustība un palielinās drošas pārvietošanās riski. Kā jau tika minēts, visas dienas garumā no 6:40 rītā, līdz 21:00 vakarā, strādāja kopumā 9 sniega tīrīšanas tehnikas, veicot gan sniega šķūrēšanu, stumšanu un periodiski sāls kaisīšanu. Ņemot vērā to, ka ziemas periodā, kad notiek snigšana visas dienas garumā, brauktuvju tīrību kā vasaras sezonā nav iespējams nodrošināt, tā dēļ vēlamies atgādināt, ka šādos laikapstākļos ir jāizvēlas atbilstoša braukšanas maniere - jāievēro lielāka distance un drošāks braukšanas ātrums.

 • -1
  Guntars Šenfelds Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Pērn rakstīju un pie reizes atkārtošu arī šoreiz.Tiesa,ja netiek galā ar centrālajām ielām,ko tad par ceļu,kura ved uz Pārventas katlu māju,kura šoziem vispār nav tīrīta,tik,cik parūpējās Dabas māte.Šobrīd katlu mājā notiek jaunu iekārtu uzstādīšana.Visāda veida gabarīta mašīnas brauc šurp un turp,ceļš slidens un vislielākā problēma strādniekiem-kājām gājējiem.Lai nokļūtu no katlu mājas līdz dzelceļa pārbrauktuvei,kur tikai sākās trotuārs ir jāklunkurē pa slidošo ceļu un jāmūk no mašīnām.Paldies vismaz sētniekam ,kurš šoziem vismaz tīra trotuāru.Agrāk pat to tīrīja pa lieliem svētkiem.Laikam jau jānotiek kādai nelaimei,ātrāk neviens nekustēsies.Vai tiešām pilsēta nevar uztaisīt trotuāru uz sev piederošo katlu māju,lai vismaz gājēji būtu drošībā?Kā tur šobrīd izskatās dabā,var paskatīties manā facebook lapā.Jautājums atbildīgajiem dienestiem?Vai tas ir normāli "pilsētā ar rītdienu"?Un tikai nestāstiet man par trešās šķiras ceļiem,kurš ved,starp citu,uz stratēģisku objektu.

 • -4
  P/i "Komunālā pārvalde" Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Informējam, ka ielu klašu sadalījums tiek marķēts nevis pēc infrastruktūras stratēģijas, bet gan pēc brauktuvju intensitātes un noslogotības. C klases ielas tiek tīrītas un kaisītas atbilstoši ielu uzturēšanas noteikumiem.

 • -2
  Ventspils pilsētas dome Pirms 2 nedēļām, 1 dienas

  Ar ielu klašu iedalījumu var iepazīties šeit:

  https://www.ventspils.lv/lat/pilseta/160003-par-ietvju-tiribu-jarupejas-gan-pasvaldibai,-gan-iedzivotajiem

 • 0
  arcus Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  Jā, ielas varētu būt tīrākas, bet salīdzinot ar Rīgu, kur katra snigšana ir dabas katastrofa, mums braukšanas apstākļi ir tīri labi.

 • 0
  Guntars Shenfelds Pirms 2 nedēļām, 2 dienām

  >>>P/i"Komunālā pārvalde" Jūsu birokrātiskā atrakstīšanās galīgi maz interesē,jo tā jau ir zināma no galvas.Mani interesē pavisam kas cits.Kā tas ir iespējams,ka kājāmgājējiem ir jāriskē ar savu veselību un dzīvību,lai ziemas laikā nokļūtu līdz savai darbvietai,jo jāiet pa braucamo daļu,kura pie tam netiek tīrīta,jo skaitās trešās kategorijas ceļš.Kad tiks izbūvēts trotuārs aiz dzelzceļa pārbrauktuves līdz katlu mājai,lai gājējiem nebūtu jāiet par braucamo daļu,kura pēc likuma pantiem ir ļoti reti jātīra?

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: