Tēma: Avārija

 • Ūdensvada avārija novērsta 11

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka 24. janvārī, Sarkanmuižas dambī notika liela diametra ūdensvada avārija. ''Ūdeka'' Informē, ka ūdensvada avārija ir novērsta. Ūdens padeve atjaunota visās adresēs, taču pēc avārijas novēršanas darbiem šodien visā pilsētā iespējama īslaicīga ūdens uzduļķošanās. Uzduļķojuma gadījumā ieteicams to pirms lietošanas mazliet notecināt.

 • Izraisa piecu automašīnu sadursmi 23

  11. novembrī pulksten 23.55 Valsts policijā saņemta informācija, ka Lielajā prospektā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka vīrietis, vadot automašīnu BMW 730 neizvēlējās drošu braukšanas intervālu attiecibā pret tajā pašā virzienā, pa blakus joslu braucošo transportlīdzekli, kā rezultātā notika sadursme ar automašīnu BMW X5 un Citroen.

 • Piedzērusies sieviete izraisa avāriju 5

  20. oktobrī ap plkst. 00.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Siguldas ielā noticis ceļu satiksmes negadījums. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete vadīja automašīnu “BMW” pa Siguldas ielu un, netiekot galā ar transportlīdzekļa vadību, nobrauca no ceļa braucamās daļas un iebrauca īpašuma žogā, to bojājot.

 • Avārijā gājis bojā cilvēks

  16. septembrī ceļu satiksmes negadījumā Ventspils novadā gājis bojā cilvēks, bet negadījumos kopumā cietuši 29 cilvēki, informē Valsts policija.

 • Pašvaldības policisti aiztur dzērājšoferi 5

  Ventspils Pašvaldības policija 6. jūnijā ap plkst. 22 Sārnates ielā pamanīja automašīnu VW GOLF. Policistiem radās aizdomas, ka automašīnas vadītājs atrodas alkoholisko dzērienu ietekmē, jo uzbrauca virsū apgaismes stabam, to noliecot.

 • Avārijā gajusi bojā automašīnas pasažiere

  Naktī uz 6.jūniju ap plkst. 04.10 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Tārgales pagastā, jūras krastā noticis negadījums - avarējusi automašīna ''Ford Explorer''. Negadījumā cieta automašīnas pasažiere, bet otra pasažiere – gājusi bojā.

 • Nedod ceļu un izraisa sadursmi 0

  18. maijā ap plkst. 17.29 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kaiju ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme.

 • Inženieru ielā notikusi ūdensvada avārija 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šodien, 8.aprīli notikusi ūdensvada avārija Inženieru ielā daudzdzīvokļu māju rajonā. Pašlaik avārijas vietā strādā uzņēmuma speciālisti, lai novērstu radušās problēmas.

 • Aizbēg no notikuma vietas, meklē aculieciniekus 1

  28. martā ap plkst. 14 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī noticis ceļu satiksmes negadījums. Pagaidām nenoskaidrota persona vadīja automašīnu Aleksandra ielā 16, veikala ''Maxima'' stāvlaukumā, neievēroja drošu braukšanas intervālu, kā rezultātā uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim ''BMW 530'', to bojājot.

 • Meklē avārijas aculieciniekus

  10. martā ap plkst. 16.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Usmas pagastā uz autoceļa A10 noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divas personas.

 • Avārijā bojā gājuši divi cilvēki

  10. martā, netālu no Ugāles, divu automašīnu sadursmē uz Ventspils šosejas gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts policija.

 • Aicina atsaukties avārijas aculieciniekus 0

  21. janvārī ap plkst. 00.40 Ventspils novadā, Tārgales pagastā uz autoceļa P122 (Ventspils – Tārgale) septītajā kilometrā pagaidām nenoskaidrots, visticamāk, transportlīdzekļa AUDI A4 B5 vadītājs uzbrauca velosipēdistam, pēc kā pameta notikuma vietu, aizbraucot Tārgales virzienā.

 • Raiņa ielā plīsusi siltumtrase 1

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie ēkas Raiņa ielā 4, nākamnedēļ vairākām ēkām uz laiku būs pārtraukta siltumenerģijas padeve. Lai veiktu siltumtrases remontu, pirmdien, 23. janvārī, Raiņa ielā tiks slēgts siltumtrases posms no Andreja ielas līdz Kuldīgas ielai.