Tēma: Avārija

 • Nedod ceļu un izraisa sadursmi 0

  18. maijā ap plkst. 17.29 Valsts policijā saņemta informācija, ka Kaiju ielas krustojumā notikusi divu automašīnu sadursme.

 • Inženieru ielā notikusi ūdensvada avārija 0

  Pašvaldības SIA “ŪDEKA” informē, ka šodien, 8.aprīli notikusi ūdensvada avārija Inženieru ielā daudzdzīvokļu māju rajonā. Pašlaik avārijas vietā strādā uzņēmuma speciālisti, lai novērstu radušās problēmas.

 • Aizbēg no notikuma vietas, meklē aculieciniekus 1

  28. martā ap plkst. 14 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī noticis ceļu satiksmes negadījums. Pagaidām nenoskaidrota persona vadīja automašīnu Aleksandra ielā 16, veikala ''Maxima'' stāvlaukumā, neievēroja drošu braukšanas intervālu, kā rezultātā uzbrauca stāvēšanai novietotam transportlīdzeklim ''BMW 530'', to bojājot.

 • Meklē avārijas aculieciniekus

  10. martā ap plkst. 16.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Usmas pagastā uz autoceļa A10 noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā dzīvību zaudēja divas personas.

 • Avārijā bojā gājuši divi cilvēki

  10. martā, netālu no Ugāles, divu automašīnu sadursmē uz Ventspils šosejas gājuši bojā divi cilvēki, informē Valsts policija.

 • Aicina atsaukties avārijas aculieciniekus 0

  21. janvārī ap plkst. 00.40 Ventspils novadā, Tārgales pagastā uz autoceļa P122 (Ventspils – Tārgale) septītajā kilometrā pagaidām nenoskaidrots, visticamāk, transportlīdzekļa AUDI A4 B5 vadītājs uzbrauca velosipēdistam, pēc kā pameta notikuma vietu, aizbraucot Tārgales virzienā.

 • Raiņa ielā plīsusi siltumtrase 1

  Saistībā ar konstatēto sūci siltumtrasē pie ēkas Raiņa ielā 4, nākamnedēļ vairākām ēkām uz laiku būs pārtraukta siltumenerģijas padeve. Lai veiktu siltumtrases remontu, pirmdien, 23. janvārī, Raiņa ielā tiks slēgts siltumtrases posms no Andreja ielas līdz Kuldīgas ielai.

 • Neievēro distanci un izraisa sadursmi 3

  30. novembrī ap plkst. 18.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Ventspilī, uz Ventas tilta notikusi trīs automašīnu sadursme un ir cietušas personas.

 • Jūras ielā notikusi ūdensvada avārija 0

  Pašvaldības SIA ''ŪDEKA'' informē, ka bija notikusi ūdensvada avārija Jūras ielā, un sakarā ar avārijas novēršanas darbiem uz laiku tika pārtraukta ūdens padeve Jūras iela 8; 9; 10, Andreja iela 8. ''Ūdeka'' informē, ka plkst. 14.15: ūdens padeve atjaunota.

 • Avārijas rezultātā aizdegas automašīna 0

  22.oktobrī ap pulksten 21.50 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Ventspils novadā, Zlēku pagastā notika ceļu satiksmes negadījums – divu automašīnu sadursme. Negadījumā iesaistīts transportlīdzeklis ''Volkswagen Transporter'' un ''Audi''.

 • Iebrauc grāvī un aizmūk 5

  Pašvaldības policija 20. oktobrī plkst. 00.21 naktī saņēma informāciju par to, ka krustojumā pie Dīķu un Kalēju ielas grāvī ir iebraukusi automašīna, un autovadītājs notikuma vietu ir pametis.

 • Pamet avārijas vietu, bet atstāj pierādījumus 9

  Ventspils Pašvaldības policija 27. septembrī plkst. 7.55 uz Ventas tilta apļa konstatēja ceļu satiksmes negadījumu. Notikuma vietā atradās cietusī automašīna TOYOTA un tās vadītājs, kurš, par laimi, nebija cietis. Turpat mētājās atlūzas - priekšējais bamperis no citas automašīnas, kura izraisot ceļu satiksmes negadījumu, notikuma vietu bija pametusi.

 • Pie stūres 2,90 promiļu reibumā 19

  15. septembrī ap plkst. 16 Valsts policijā tika saņemta informācija, ka Siguldas ielā ir noticis ceļu satiksmes negadījums – automašīna ''Volvo'' nobraukusi no ceļa braucamās daļas.