Policijas darbinieki aizturējuši kravas automašīnas vadītāju, kurš savu auto stūrēja 3,5 promiļu reibumā, turklāt viņš iestiprinājies, arī esot pie stūres.

Valsts policija saņēmusi telefonisku informāciju par to, ka Kurzemes ielā degvielas uzpildes stacijā smagās automašīnas Volvo vadītājs pie stūres lieto alkoholu. Dažas minūtes vēlāk transporta līdzeklis apturēts un tad arī noskaidrots, ka 48 gadus vecais kungs, kurš vadīja auto ar Vācijas numurzīmēm, ir visa pamatīgā reibumā – 3,5 promiles. Tikai nedaudz skaidrāks stūrētājs aizturēts Tārgalē, kur 55 gadus vecs vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,74 promiļu reibumā.

Pēdējā laikā ar transporta līdzekļiem bijušas arī citas ķibeles. 5. aprīlī Saules ielā konstatēts, ka automašīnai Audi A3 izsists loga stikls, bet 11. aprīlī līdzīgi - Opel Tārgalē. Savukārt Vārves pagastā no traktora T-16M nolieta dīzeļdegviela.

Fabrikas ielā apzagti divi dzīvokļi, no kuriem pazudušas dažādas mantas un sadzīves priekšmeti, bet Inženieru ielā no velosipēdu novietnes nozagti divi velosipēdi. Ances pagastā no kādas mājas šķūņa nozagts zāles pļāvējs, bet Kuldīgas ielā klientu apkalpošanas centrā pagaidām nenoskaidrots vīrietis palūdza aplūkot tirdzniecībā esošo mobilo telefonu, izrāva to darbiniecei no rokām un aizbēga.

Kāds cits vīrietis ilgstoši – no 26. marta līdz 7. aprīlim – apmeklējis veikalu Tārgales ielā, regulāri arī aiznesot no tā kādu alkoholisko dzērienu, līdz turpat bodē kārtējā gājiena laikā tika aizturēts.

12. aprīlī Piltenes lauku teritorijā Ventas upē 27 un 38 gadus veci vīrieši diennakts tumšajā laika posmā nodarbojās ar nelikumīgām bebru medībām. Visbeidzot Ventspilī kādas mājas bēniņos administratīvā pārkāpuma vietas apskates laikā tika atrasti un izņemti divi šaujamieročiem līdzīgi priekšmeti un munīcija. Saistībā ar notikušo tiek pārbaudīts 74 gadus vecs kungs.

Lasi vēl

Komentāri (12)

 • -10
  keda Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Ooo, nu ļoti cienījams autovadītājs. IQ noteikti pārspēj parasto circeni un varbūt pat dievlūdzēju....

 • -1
  Kārlis Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Atkal Normunds uzdarbojās.

 • -4
  Atis Valt. Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Kāds Normunds

 • 0
  prof.Preobraženskis. Pirms 6 dienām, 10 stundām

  Fabrikas ielā dzīvokļu zādzības nebeigsies nekad.Kādreiz teica,ka čigāns savās mājās nezogot,bet mūsdienās šis princips vairs nedarbojas.
  Žēl tos cilvēkus,kuriem tai mājā jādzīvo un jāpacieš čigānu izdarības.

 • 0
  reku Pirms 6 dienām, 9 stundām

  3,5 promiles ir diezgan daudz.Kaut gan-kolhoza laikā ar traktoriem brauca riktīgā autopilotā,toreiz jau tādu precīzu alkometru nebija.
  Atturība un dzīves norma-tie divi dažādi jēdzieni.

 • 0
  Zanis zubis Pirms 6 dienām, 7 stundām

  Laikos,kad sods bija 100ls,bija teiciens,ka braukt skaidrā nozīmē apzagt valsti (-:

 • -6
  snaiperis999 Pirms 6 dienām, 8 stundām

  Kāds ir Diānas Kalniņas viedoklis šajā 3,5 promiļu lietā?
  Diāna,uzsāc savu tēmu šajā jautājumā.Tikai dod virsū tā,ka skaidas lec.

 • -2
  Barons Pirms 6 dienām, 8 stundām

  snaiper Nr.999 kung.
  Ko tavs zinat par to Beber medišan?Nav bijs iesaistits?
  To zvēr gaļ ir būt makten smeķig,le zinat.

 • -4
  snaiperis999 Pirms 6 dienām, 7 stundām

  Vienreiz esmu ēdis bebra gaļu (kūpinātu).Ēst var,bet baigā sajūsmā neesmu.Tā jau laikam gaumes lieta.Par gaumi tiešām nevajag strīdēties.Ir tādi,kuri slavē cilvēka gaļu.Esmu tādus saticis.

 • -5
  snaiperis999 Pirms 6 dienām, 7 stundām

  Vienreiz esmu ēdis bebra gaļu (kūpinātu).Ēst var,bet baigā sajūsmā neesmu.Tā jau laikam gaumes lieta.Par gaumi tiešām nevajag strīdēties.Ir tādi,kuri slavē cilvēka gaļu.Esmu tādus saticis.

 • -6
  NN Pirms 6 dienām, 2 stundām

  Ar tiem Vaģilām vispār ir ārprāts...
  protams..visi esam cilvēki utt., utjp..
  Bet nu vai tiešām pieliet mūli, runāt un uzvesties neatbilstoši sev + dabūt spēcīgi pa galvu par savu uzvešanos, ir un nozīmē atpūsties un atslēgties no tipa, ikdienas pārguruma utt..

  nu tak padomājiet..šoferi...

 • -2
  Margrieta. Pirms 5 dienām, 17 stundām

  Lai jau iestiprinās pie stūres,galvenais,lai nevienam citam virsū neuztriecas.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: