Tēma: Zādzības

 • Nozagti galdi un soli LVM iekārtotā atpūtas vietā 2

  20. aprīlī Latvijas valsts meži (LVM) Ziemeļkurzemes darbinieki atklājuši bojātas konstrukcijas LVM atpūtas vietā pie jūras. Tūristu ērtībai atpūtas vieta bija labiekārtota ar nojumi, galdu, soliem un ugunskura vietu. Šobrīd piknika zona Cirpstenē vairs nav izmantojama un ir slēgta atpūtniekiem – kāds garnadzis demontējis un aizvedis galda un solu virsmas.

 • Sasit vīna pudeles, nozog picas un aizmūk 4

  6. martā plkst. 20.54 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielas veikalā ''Mego'' divas personas sasitušas veikalā vairākas vīna pudeles, paņēmušas picas maizītes un aizgājušas no veikala nesamaksājot.

 • Nozog alkoholiskos dzērienus 3

  15. februārī plkst. 20.34 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ganību ielā 22/24, veikalā ''Mego'' kāds vīrietis ir paņēmis alkoholiskos dzērienus un nesamaksājot aizgājis no veikala.

 • Nozog četras pudeles ar grādīgo dziru 3

  9. janvārī plkst. 00.55 Ventspils pašvaldības policija no Valsts policijas saņēma informāciju, ka DUS ''Virši'' ir iegājis vīrietis tumšās virsdrēbēs ar aizsegtu seju un nozadzis četras alkoholisko dzērienu pudeles. Vīrietis aizskrējis Dzelzceļnieku ielas virzienā.

 • Aiztur zagļus 9

  11. novembrī plkst. 11.07 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Ugāles ielā 14, pie veikala "Beta" no automašīnas divi vīrieši ir nozaguši somu ar dokumentiem un naudu. Automašīnas vadītājs pašvaldības policistiem uzrādīja video novērošanās kamerās nofilmēto materiālu par zādzības faktu.

 • Pašvaldības policisti aiztur zagļus 3

  4. novembrī plkst. 17.59 pie adreses Jūras ielā 25, patrulēšanas laikā Ventspils pašvaldības policija piefiksēja un pārbaudīja divas aizdomīgas personas, kuras bija veikušas nelikumīgas darbības.

 • Par zādzībām no automašīnu degvielu tvertnēm aiztur vīriešus 0

  Piektdien, 6. oktobrī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ziemeļkurzemes iecirkņa Izmeklēšanas nodaļas amatpersonas uz aizdomu pamata par degvielas zādzību izdarīšanu no automašīnu degvielas tvertnēm, aizturēja divus vīriešus, pie kuriem automašīnā atrada noziedzīga nodarījuma izdarīšanas rīkus.

 • Uzdarbojas degvielas zagļi 1

  Sociālā vietnē Facebook iedzīvotāji ir dalījušies ar informāciju, ka Ventspils novadā sākuši uzdarboties degvielas zagļi. Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Madara Šeršņova apstirpina, ka automašīnu īpašnieki ir vērsušies policijā un notiek izmeklēšana.

 • Pašvaldības policija aiztur zagli 0

  3.augustā ap plkst.18:25 Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju, ka Robežu ielā kādā mājā esot iegājis vīrietis un nozadzis mobilo telefonu, naudas maku. Vienlaicīgi tika saņemta vēl viena telefoniska informācija, ka pēc pazīmēm līdzīgs vīrietis centies iekļūt vēl vairākos privātos īpašumos Rotas ielā.

 • Ventspilī aizturēti dārglietu zagļi 1

  Pagājušonedēļ Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes policisti sadarbībā ar kolēģiem no Kurzemes reģiona pārvaldes aizturēja divas personas, kuras tiek turētas aizdomās par 18 465 eiro vērta gredzena zādzību no kāda juvelierizstrādājumu veikala Vecrīgā.

 • Pašvaldības policisti notver zagli 3

  Trešdien, 26. aprīlī plkst. 13.36, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka fotoveikalā, kas atrodas Autoostas iekštelpās, kāds vīrietis oranžas krāsas virsjakā veicis zādzību.

 • Policija lūdz neielaist savos dzīvokļos svešas personas 4

  Ventspils Pašvaldības policija viena  mēneša laikā ir saņēmusi divus izsaukumus, kas saistīti ar naudas un mobilā telefona zādzībām dzīvokļos, kuros ielaista sveša sieviete, kura lūgusi ūdeni. Abi zādzības gadījumi ir notikuši Pārventā.

 • Talsu ielā apzog dzīvokli 2

  13. februārī ap plkst. 13.30 Valsts policijā saņemta informācija, ka Talsu ielas daudzdzīvokļu namā no neaizslēgta dzīvokļa nozagts naudas maks ar naudu un dokumentiem, un juvelierizstrādājumi. Noskaidrots, ka zādzība veikta aptuveni pusstundas laikā, kamēr dzīvokļa īpašniece devusies ārpus īpašuma.

 • Meklē aculieciniekus 8

  17.janvārī plkst. 10:01 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju, ka uz ielas pie adreses Ugāles ielā 30 nezināms vīrietis ir izrāvis sievietei somiņu.

 • Visvairāk zog ''Volvo'' lukturus 0

  Jau vairākus gadus aktuāla problēma ir Volvo markas spēkratu lukturu zādzības, ko sekmē tas, ka šīs markas lukturus var viegli un ātri izņemt, kā arī pēc tiem ir augsts pieprasījums tirgū. Lai pasargātu savu spēkratu, Valsts policija aicina marķēt automašīnu detaļas, uzstādīt motora pārsega bloķētāju, kā arī pēc iespējām rast citus drošības risinājumus.