Tēma: Zādzības

 • Pašvaldības policija notver veikala zagļus 8

  Pirmdien, 14. februārī plkst. 18.41, Ventspils Pašvaldības policija saņēma informāciju no kāda aculiecinieka par to, ka Poruka ielā 5 no veikala ''Rimi'' ar pilniem iepirkumu groziņiem bēg divas personas un aiz viņiem skrien apsargs.

 • Aiztur par degvīna zādzību veikalā 7

  Pašvaldības policijas darbinieki 22. novembrī plkst. 18.32, uzraugot pilsētā sabiedrisko kārtību un drošību, apsekoja Ventspils autoostu un tās apkārtni Kuldīgas ielā 5. Pēkšņi policisti pamanīja, ka pa autoostas durvīm izskrien vīrietis ar degvīna pudeli rokās un skriešus dodas projām.

 • Savā īpašumā aiztur zagli 4

  Pašvaldības policija 12. septembrī plkst. 18.47 saņēma telefona zvanu par to, ka Dzelzceļnieku ielā 14, privātmājā ielauzies svešs vīrietis, kuru mājas saimnieks bija aizturējis.

 • Jūrkalnē apzog veikalu un bēg no policijas 2

  Aizvadītās nedēļas nogalē Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Jūrkalnē ir apzagts veikals un vīrieši ar automašīnu dodas prom no notikuma vietas. Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes amatpersonas automašīnu apturēja un šobrīd policijā ir uzsākti divi kriminālprocesi, un viens administratīvais process.

 • Aiztur iespējamos saldējuma kioska apzadzējus 1

  Naktī uz 1. jūliju plkst. 00.17 Ventspils pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Poruka ielā 2, Bērnu pilsētiņā saldējuma kioskam, iespējams, zādzības rezultātā ir nostrādājusi signalizācija.

 • Meklē zagtu velosipēdu īpašniekus 3

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Talsu iecirkņa amatpersonas kriminālprocesa ietvaros, veicot kratīšanu Tārgalē, atrada vairākus velosipēdus, taču trim no tiem nav zināmi īpašnieki.

 • Pašvaldības policija aiztur zagli 0

  Plkst. 1.40 naktī uz 6. maiju, Ventspils pilsētas pašvaldības policijai patrulējot Lāčplēša ielā, pie ēkas Nr.3 tika ievērota persona, kura mēģināja paslēpties no Ventspils pilsētas pašvaldības policijas darbiniekiem.

 • Notiesā laupītāju un zagli 3

  Uz tiesas sola sēdies vardarbīgs laupītājs un rūdīts zaglis, kurš apsūdzēts 15 noziegumu izdarīšanā. Pie sprieduma ticis arī viņa līdzdalībnieks trijās zādzībās.

 • Pašvaldības policija aiztur zagļus 3

  23. martā plkst. 16.44, patrulējot Lielā ielā, Pašvaldības policija konstatēja, ka norobežotai teritorijai Lielā ielā 5 ir atlauzti vārti un divas personas nes ārā ledusskapi un elektrisko ūdens sildītāju.

 • Aiztur iespējamo automašīnas zagli 0

  10. februārī plkst. 15.30 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā laukumā, pie koncertzāles ''Latvija'' no neaizslēgtas automašīnas Mercedes-Benz salona nozagtas aizdedzes atslēgas.

 • Ventspilnieks savā īpašumā izbiedē zagli 1

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par iekļūšanu mājoklī pret tajā dzīvojošās personas gribu un par svešas mantas tīšu bojāšanu, kā rezultātā ventspilniekam nodarīts mantisks kaitējums.

 • Noķer velo zagli 1

  20. janvārī plkst. 8.15 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka naktī no 19. janvāra uz 20. janvāri no mājas kāpņu telpas Saules ielā 114 nozagts sieviešu velosipēds ar bērnu sēdeklīti uz bagāžnieka.

 • Pašvaldības policija aiztur personu par automašīnas apzagšanu 5

  15. janvārī plkst. 00.45 Pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Lielajā prospektā 11, daudzdzīvokļu mājas pagalmā gar automašīnām staigā kāda aizdomīga persona. Pašvaldības policijai nekavējoties ieradoties notikuma vietā, aizdomīgo personu neizdevās atrast.

 • Aiztur velosipēda zagļus 7

  28. decembrī plkst. 00.25 Pašvaldības policija saņēma izsaukumu no kāda mājas Lielajā prospektā 13, iedzīvotāja par to, ka vienā no šīs mājas kāpņutelpām, divas personas mēģina nozagt velosipēdu.

 • Pašvaldibas policija aizdomās par laupīšanu aiztur divus vīriešus 9

  Trešdien, 9. septembrī, plkst. 11.40 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma izsaukumu par to, ka parkā pie Pārventas pamatskolas trīs romu tautības vīrieši sit uz zemes gulošu vīrieti, kā arī pārmeklē viņa kabatas, izņemot no tām mobilo telefonu.