Tēma: Autovadītāji

 • Pasažieris mēģina glābt dzērājšoferi un piesola policistiem kukuli 10

  Ugālē kāda iereibuša autovadītāja pasažieris mēģinājis glābt stūrētāju no nepatikšanām un piesolījis policistiem kukuli, kas gan vēlamo rezultātu nedeva, bet viss galu galā beidzās ar diviem kriminālprocesiem un pieciem administratīvo pārkāpumu procesiem.

 • Popē aiztur šoferi bez autovadītāja apliecības 3

  14. jūnijā ap plkst. 21.40 Ventspils novadā, Popes pagastā tika apturēts transportlīdzeklis ''Audi'', kura vadītājs pārvietojās nepārliecinoši. Valsts policija Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas apturēja autovadītāju, bet viņš nepakļāvās policijas darbiniekiem un neuzrādīja dokumentus.

 • Automašīnas vadīšanas pieredze Ventspilī 0

  Noslēgusies pētījumu centra SKDS veiktā aptauja Attieksme pret satiksmes drošību Ventspilī , kuras ietvaros respondentiem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par to, kāda ir viņu pārvietošanās pieredze Ventspils pilsētas ielās.

 • Aiztur iereibušu autovadītāju 0

  10. maijā plkst. 07.15 Ventspils pilsētas pašvaldības policija saņēma informāciju par to, ka Uzvaras ielā, virzienā uz viaduktu, stāv pamesta automašīna Mercedes-Benz. Nekavējoties pārbaudot saņemto informāciju, fakts apstiprinājās.

 • Ātruma kontroles nedēļā fiksēti 2057 ātrumpārkāpēji 6

  25. aprīlī, noslēdzās Eiropas ceļu policijas tīkla ROADPOL ''Ātruma kontroles nedēļa''. Šogad pirmo reizi šai problemātikai tika veltīta visa nedēļa, nevis tikai viena diennakts, kas iepriekš bija zināma kā ''24 stundu ātruma kontroles maratons''.

 • Dzērājšoferis centās piekukuļot policistu 13

  Piektdien, 26. martā kāds vīrietis administratīvā pārkāpuma izskatīšanas laikā un lēmuma pieņemšanas brīdī Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas darbiniekam piedāvāja naudu par to, lai mazinātu izdarītā soda apmēru par braukšanu reibumā.

 • Aicina nenovietot automašīnas ielu malās 8

  Ventspils pašvaldība aicina iedzīvotājus sniegainā laikā nenovietot automašīnas ielu un ceļu malās, jo šāda rīcība apgrūtina braucamo daļu tīrīšanu no sniega. 

 • Nedienas BMW vadītājiem (VIDEO) 33

  Aizvadītā nedēļas nogale Ventspils pusē nebija īpaši labvēlīga BMW markas automašīnu vadītājiem. Viena avārija notika Pārventā, bet otra Lečos, par laimi abās avārijās cietušo nav.

 • Sodīs par 500 eiro kukuļa došanu 10

  Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Ventspils iecirkņa Kriminālpolicijas nodaļas amatpersonas ir pabeigušas izmeklēšanu kriminālprocesā par kukuļa piedāvāšanu Satiksmes uzraudzības amatpersonām un par transportlīdzekļa vadīšanu, atrodoties alkoholisko dzērienu ietekmē un bez tiesībām.

 • Noslēgs rotācijas apļa satiksmes uzlabojuma darbus 22

  Septembra beigās tika uzsākti Ventas kreisā krasta (pilsētas pusē) rotācijas apļa pārbūves darbi, lai efektīvāk uzlabotu satiksmes kustību un drošību, izbraucot tilta apli. 14. oktobrī tiek paredzēts uzsākt rotācijas apļa permanentā horizontālā apzīmējuma uzklāšanas darbus, tādējādi noslēdzot apļa satiksmes uzlabojuma darbus.

 • Uzsāk Pilsētas tilta apļa pārveidi 8

  Ir uzsākta Ventas kreisā krasta (pilsētas pusē) rotācijas apļa kustības shēmas maiņa, paredzot tilta aplī veikt satiksmes uzlabojumus.

 • Drošība uz ceļa netiek ievērota 9

  No 16. septembra nedēļas garumā Eiropas Savienības dalībvalstīs, tostarp Latvijā, norisinājās Eiropas ceļu policijas tīkla ''ROADPOL'' organizētā akcija ''ROADPOL Drošības dienas''. Šīs akcijas mērķis bija kopīgiem spēkiem panākt, lai šajā laikā uz Eiropas ceļiem nebūtu neviena ceļu satiksmes negadījuma ar bojā gājušiem un smagi ievainotiem cilvēkiem.