Tēma: Autovadītāji

 • Apgrūtināti braukšanas apstākļi visā Latvijā 0

  Trešdienas rītā sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem visā Latvijā, bet vietām uz Rēzeknes šosejas braukšanas apstākļi bija pat īpaši apgrūtināti, informē "Latvijas valsts ceļi".

 • Aizturēts dzērājšoferis bez autovadītāja tiesībām 1

  22. janvārī ap plkst. 13.00, Sanatorijas ielā tika apturēts transportlīdzeklis “Volkswagen”, kuru vadīja vīrietis, būdams alkohola reibumā. Veicot alkohola pārbaudi vīrieša izelpā, konstatēts, ka viņš atradies 2,02 promiļu reibumā. Tāpat vīrietim nav iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības.

 • ''Noparkojas'' zem ''Azovas'' 7

  18. janvārī Valsts policija patrulēšanas laikā pamanīja, ka Dienvidmola stāvlaukumā ir noticis negadījums. Noskaidrots, ka transportlīdzekļa BMW priekšējie riteņi bija pārslīdējuši pāri mola malai un mašīna atradās zem kuģa ''Azova''.

 • Sniega un apledojuma dēļ satiksme apgrūtināta uz ceļiem gandrīz visā Latvijā 3

  Šorīt sniegs un apledojums gandrīz visā Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 158 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības.

 • Pārbauda riepu atbilstību ziemas apstākļiem 4

  Laika posmā no 8. – 10. janvārim Valsts policijas amatpersonas sadarbībā ar Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) darbiniekiem, veica aktīvu darbu satiksmes uzraudzības jomā. Trīs dienu garumā tika pārbaudīti riepu protektoru dziļumi teju tūkstoš transportlīdzekļiem Liepājā, Saldū, Aizputē, Kuldīgā un Ventspilī.

 • Ventspilī otrdien apmierinoši braukšanas apstākļi 0

  Pašvaldības SIA “Ventspils labiekārtošanas kombināts” ziemas dienests informē, ka līdz ar atkušņa iestāšanos Ventspilī braukšanas apstākļi pakāpeniski uzlabojas, taču, sekojot sinoptiķu pašreizējām prognozēm par laikapstākļiem turpmāk, autovadītāji aicināti ņemt vērā, ka nakts stundās un nedēļas turpinājumā - visu diennakti - uz brauktuvēm atkārtoti var veidoties apledojums.

 • Nedēļas nogalē apturēti astoņi agresīvie braucēji 2

  Nedēļas nogalē Kurzemes reģionā par agresīvu braukšanu apturēti astoņi transportlīdzekļu vadītāji, kuri automašīnu vadīja apzināti radītā sānslīdē. Ventspilī un Talsos apturēti trīs šādi transportlīdzekļu vadītāji, savukārt Liepājā un Kuldīgā apturēti pa vienam transportlīdzekļu vadītājam.

 • Šorīt apgrūtināti braukšanas apstākļi 0

  Otrdienas rītā ap plkst.6.40 braukšanas apstākļi pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem ir apmierinoši visā Latvijā, izņemot Ventspils, Talsu un Gulbenes apkārtni, liecina VAS "Latvijas valsts ceļi" apkopotā informācija.

 • Policija uz ceļiem rīkos papildu pārbaudes 6

  Svētku laikā, līdz pat 2. janvārim, policija papildus ikdienas satiksmes kontrolei iespēju robežās rīkos dažādas pārbaudes, informē Valsts policija.