Lai iegūtu jaunus draugus un interesanti pavadītu skolēnu vasaras brīvlaiku, no 26. jūnija divu nedēļu garumā Ventspils Jaunrades namā dienas nometnes nodarbībās tiekas 1.-5. klašu skolēni. Nometne tiek organizēta sadarbībā ar Valsts izglītības satura centru projekta “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm”.

Pagājušajā nedēļā bērni Jaunrades namā laiku pavadīja, mācoties izgatavot mīkstās rotaļlietas, apgūstot dejas soļus un galda hokeja prasmes, kā arī daudz ko citu, tādejādi caur rotaļām un spēlēm palīdzot ukraiņu bērniem integrēties vietējā sabiedrībā. Lai paplašinātu redzesloku, bērni devās uz Ventspils Galveno bibliotēku, Livonijas ordeņa pili un Kurzemes Muitas kontrolpunktu. Nometnes pārējās dienas paredzēts pavadīt radošajās nodarbībās gan Jaunrades namā, gan ārpus tā, kā arī plānotas izglītojošas un sportiskas ekskursijas uz Liepājas Karostu un Baskāju taku Tukuma novadā.

Nākamā nometne 1.-5. klašu skolēniem plānota no 15. jūlija līdz 26. jūlijam un pieteikšanās elektroniskā veidā tiks izsludināta Ventspils Jaunrades nama mājas lapā un Jaunrades nama Facebook vietnē 4. jūlijā plkst. 11.00.

No 1. līdz 14. augustam Jaunrades namā 1.-5. klašu skolēniem būs iespēja aktīvi pavadīt laiku dienas nometnē “Vasariņa”. Pieteikšanās tiks izsludināta 23. jūlijā Jaunrades nama mājas lapā un Jaunrades nama Facebook vietnē.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: