Tēma: Brīvlaiks

 • Aicina skolēnus brīvlaikā apmeklēt ''STEAM ziemas zinību skolu'' 0

  Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina 6-gadniekus un 1. – 6. klašu skolēnus ziemas brīvlaikā apmeklēt “STEAM ziemas zinību skolu”, kurā būs iespēja darboties ar daudzveidīgām tehnoloģijām un uzzināt daudz interesantu faktu par ziemu, aptverot arī inženierzinātnes, matemātikas un mākslas tēmu.

 • Valsts policija atgādina par drošību vasaras brīvlaikā 0

  1. jūnijā, daudziem skolēniem sācies ilgi gaidītās vasaras brīvdienas un, lai, baudot vasaras atpūtu un dažādas aktivitātes, nebūtu jāsaskaras ar nepatīkamiem starpgadījumiem, Valsts policija aicina vecākiem ar savām atvasēm rūpīgi pārrunāt dažādus jautājumus par drošību vasarā.

 • VIZIUM aicina pieteikties vasaras dienas nometnē ''TehnoEko 2023'' 0

  Lai bagātinātu vasaru ar neaizmirstamiem piedzīvojumiem, jauniem draugiem un vērtīgām zināšanām, Ventspils zinātnes centrs VIZIUM aicina visus zinātkāros 1. - 6. klašu skolēnus piedalīties vasaras dienas nometnē ''TehnoEko 2023'', kurā ne tikai tiks piedāvātas dažādas radošas un izzinošas aktivitātes, bet arī kopā ar nometnes dalībniekiem svinēta VIZIUM 1. gada jubileja!

 • Skolēni var reģistrēties NVA vasaras nodarbinātības pasākumā 0

  Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) 10. maijā atver skolēnu elektronisko reģistrāciju dalībai nodarbinātības pasākumā vasaras brīvlaikā. Piedalīties pasākumā var skolēni vecumā no 15 līdz 20 gadiem (ieskaitot), kuri iegūst izglītību vispārējās, speciālās vai profesionālās izglītības iestādēs. Skolēnu elektroniskā reģistrācija  turpināsies līdz 17. augustam.

 • Sākas skolēnu rudens brīvlaiks 0

  Šodien sākas nedēļu garš skolēnu rudens brīvlaiks, kas ilgs līdz 28. oktobrim. Šis mācību gads sākās 2022. gada 1. septembrī un noslēgsies 2023. gada 31. maijā 1.-8. klasei un 10.-11. klasei, bet 9. klasē mācību gads ilgst līdz 14. jūnijam, savukārt 12. klašu skolēniem - līdz 21. jūnijam.

 • Brīvlaikā uz bibliotēku 0

  Rudens brīvlaikā skolēnus aicina apmeklēt Ventspils bibliotēkas organizētās bezmaksas nodarbības un pasākumus, lai lietderīgi pavadītu brīvo laiku, iesaistītos dažādās radošās aktivitātēs, apgūtu digitālo rīku lietošanu un satiktos ar draugiem.

 • Rudenī IZM nodos apspriešanai likumprojektu par skolēnu mācību gada pagarināšanu 4

  Oktobra un novembra laikā Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sagatavos un sabiedrības apspriešanai nodos likumprojektu par skolēnu mācību gada pagarināšanu, IZM preses konferencē par izglītības aktualitātēm 2022./2023.mācību gadā informēja izglītības un zinātnes ministre Anita Muižniece (K).

 • Mācību gadu noslēgs ar muzikālu pasākumu Lielajā laukumā 2

  Šī mācību gada pēdējo dienu 31. maiju skolēni un pedagogi atzīmēs ar pasākumiem Lielajā laukumā un koncertzālē ''Latvija''. Pasākumu viesis būs komponists Jānis Lūsēns un viņa daiļrade izmantota koncertu repertuārā.

 • Jaunrades namā jūnijā notiks Raibo dienu darbnīcas 0

  Ceturtdien, 19. maijā, sākas pieteikšanās Jaunrades nama Raibo dienu darbnīcām, kas notiks šajā vasaras brīvlaikā no 6. līdz 17. jūnijam. Darbnīcām aicināti pieteikties 1.-5. klašu skolēni.

 • Bibliotēka piedāvā aktivitātes skolēnu brīvlaikā 0

  Skolēnu pavasara brīvlaikā no 14. līdz 18. martam Ventspils bibliotēka aicina skolēnus uz pasākumiem gan klātienē, gan attālināti – būs iespēja izpaust savus talantus radošajās darbnīcās, piedalīties izzinošās viktorīnās, kopīgi lasīt grāmatas un klausīties jaunāko grāmatu apskatus, spēlēt Xbox spēles un galda spēles.