Tēma: Nometne

 • Treniņnometnēs sporto pludmales volejbolisti, hokejisti un šorttrekisti 0

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' turpinās treniņnometņu sezona. Šajā nedēļā Ventspilī treniņnometnē uzturas pludmales volejbolisti. To starpā ir U-18 Latvijas pludmales volejbola izlases sportisti, kuri pludmales volejbola stadionā trenējas trenera Laura Ikaunieka vadībā un gatavojas Eiropas čempionātam pludmales volejbolā, kas norisināsies septembrī Turcijā.

 • Bobslejisti turpina gatavošanos sezonai 0

  Latvijas bobslejisti noslēdz kārtējo starpsezonas gatavošanās posmu - treniņnometni Ventspilī. Sportisti vienmēr atzīst, ka tieši vasaras laikā iegūtā fiziskās sagatavotības bāze ir nozīmīgākais punkts veiksmīgai sezonai ar labiem starta rezultātiem.

 • Olimpiskajā centrā trenējas Lietuvas vingrotāji 3

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' turpinās treniņnometņu sezona. Šajā nedēļā treniņnometnē Ventspilī uzturas Lietuvas vingrošanas izlases sportisti piecpadsmit personu sastāvā, no kuriem trīs ir treneri, bet divpadsmit Lietuvas jauniešu un pieaugušo izlases sportisti.

 • Sākusies uzņēmējdarbības un līderības nometne jauniešiem 0

  Pirmdien, 3. augustā, Ventspils Augstskolā tika atklāta organizācijas Junior Achievement Latvia rīkotā praktiskās uzņēmējdarbības un līderības nometne Junior Achievement Unlocked 2020. Nometne notiks līdz 8. augustam, kopā pulcējot 30 vidusskolēnus no visas Latvijas, tajā skaitā arī astoņus ventspilniekus.

 • Spēkus krāj labākie un nākotnes zvaigznes 0

  Olimpiskajā centrā Ventspils vasara allaž ir sevišķi piesātināts laiks, jo līdzās dažādiem sporta pasākumiem notiek arī liels skaits treniņnometņu, bet jūlija vidus izrādījies sevišķi bagāts ar dažādiem viesiem.

 • Latvijas bobsleja izlase trenējas Ventspilī 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai, līdz 18. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' treniņnometni aizvada 22 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena vadībā.

 • Bērnus pulcēja nometne «Atveram pilsētas durvis!» 0

  9. jūlijā, noslēdzas Ventspils Jaunrades nama organizētā dienas atpūtas nometne ''Atveram pilsētas durvis!'', kas aizsākās jau jūnija izskaņā, pulcējot Ventspils skolu 1. līdz 5. klašu skolēnus.

 • Bobslejisti sāk gatavoties nākamajai sezonai 0

  Gatavojoties nākamajai sezonai, Latvijas bobslejisti Usmā aizvada pirmo kopējo treniņnometni, uz kuru Latvijas komanda devusies gandrīz pilnā sastāvā, atskaitot Helviju Lūsi un Jāni Strengu.

 • Pirms dalības nometnēs būs jāuzrāda ģimenes ārsta izziņa 8

  Lai izvairītos no Covid-19 izplatības, pirms dalības vasaras nometnēs bērniem būs jāuzrāda ģimenes ārsta izziņa, pastāstīja Valsts izglītības satura centra (VISC) Neformālās izglītības departamenta vadītāja Agra Bērziņa.

 • Noslēdzas «Grandiozā ekspedīcija» 0

  Ar svinīgu pasākumu Centra sākumskolas sētā noslēdzās nodibinājuma Iespējamā misija vasaras skola “Grandiozā ekspedīcija”.

 • Sākusies nometne «Grandiozā ekspedīcija» 0

  Pozitīvu emociju gaisotnē sākās nodibinājuma Iespējamā misija vasaras skola "Grandiozā ekspedīcija", kas tiek organizēta sadarbībā ar Ventspils Izglītības pārvaldi. Nometne interesantās un izglītojošās nodarbībās pulcē dalībniekus Centra sākumskolā līdz pat 25. jūlijam.