Tēma: Nometne

 • Kārtīgi iegriezusies treniņnometņu sezona 0

  Olimpiskā centra Ventspils sporta un atpūtas bāzes ir teicami piemērotas arī dažādu treniņnometņu rīkošanai, kuru aktīvākais periods ir tieši vasarā. Iepriekšējos gados gan to apgrūtināja dažādi ierobežojumi un aizliegumi, bet šovasar treniņnometņu sezona atkal iegriezusies pa īstam – pie mums jau trenējas un trenēsies arī turpmāk dažādu sporta veidu, meistarības līmeņu un pat valstu pārstāvji.

 • Treniņnometni Ventspilī aizvadījusi Latvijas 3x3 basketbola izlase 0

  Uz četru dienu treniņnometni Ventspilī bija ieradusies Latvijas 3x3 basketbola izlase, kura gatavojas pasaules kausam 3x3 basketbolā, kas no 21. līdz 26. jūnijam notiks Antverpenē Beļģijā. Treniņiem komanda izmantoja sporta centra ''Terminālis'' sporta zāli, kā arī brīvpieejas 3x3 laukumus pie Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas.

 • Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina pieteikties vasaras nodarbībām 0

  Jauno dabaszinātņu pētnieku centrs aicina 8. - 12. klašu skolēnus uz interesantām nodarbībām zinātnes centrā ''VIZIUM'', kur varēs uzzināt, cik zinātne var būt interesanta un aizraujoša, tikties ar iedvesmojošiem zinātniekiem, kā arī gūt jaunas zināšanas un pieredzi STEM un IT jomās.

 • Jaunrades namā jūnijā notiks Raibo dienu darbnīcas 0

  Ceturtdien, 19. maijā, sākas pieteikšanās Jaunrades nama Raibo dienu darbnīcām, kas notiks šajā vasaras brīvlaikā no 6. līdz 17. jūnijam. Darbnīcām aicināti pieteikties 1.-5. klašu skolēni.

 • Sportoja, rīkoja mačus un aicināja trenēties 0

  Aizvadītais gads Ventspils sportā paliks atmiņā ne vien ar panākumiem olimpiskajās spēlēs, bet arī daudziem citiem labiem startiem un labi sarīkotām gan tradicionālām, gan agrāk nebijušās sacensībām.

 • Sportisti neformālā gaisotnē atzīmēja Oskaru dienu 0

  Vasara Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' ir treniņnometņu sezona un šajā laikā, jūlija vidū, Ventspilī jau dadzus gadus noris treniņnometne Latvijas bobsleja izlases sportistiem, kuru starpā ik gadu bijuši vārda dienas gaviļnieki Oskari.

 • Olimpiskajā centrā trenējas Latvijas bobsleja izlase 0

  Gatavojoties jaunajai sezonai līdz 17. jūlijam Olimpiskajā centrā ''Ventspils''  treniņnometni aizvada 25 Latvijas junioru un pieaugušo bobsleja izlašu sportisti treneru Sanda Prūša, Jāņa Ozola un Daumanta Dreiškena un sporta ārsta Jāņa Kaupes vadībā.

 • Notiks vasaras nometnes 1

  Sniedzot iespēju bērniem saturīgi pavadīt brīvo laiku vasarā, Jaunrades nams jūlijā un augustā organizēs dienas atpūtas nometnes. Piedalīties būs aicināti bērni no 6 līdz 12 gadu vecumam un tiks veidotas vairākas grupas, kopā plānota līdz 200 bērnu dalība.

 • Treniņnometni aizvadījuši šorttrekisti 1

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' treniņnometni aizvadījuši septiņi šorttrekisti no Jelgavas, kas trenējās kopā ar Ventspils sportistiem.

 • Sportisti aizvada treniņnometnes un piedalās sacensībās 0

  Šobrīd augstas klases sportistu gatavošanās plānus ietekmē pandēmijas izplatība, tomēr daļa sportistu izmanto iespēju piedalīties treniņnometnēm un sacensībās, kur gatavojas sezonas nozīmīgākajiem startiem un Tokijas Olimpiskajām spēlēm.

 • Treniņnometnēs sporto pludmales volejbolisti, hokejisti un šorttrekisti 0

  Olimpiskajā centrā ''Ventspils'' turpinās treniņnometņu sezona. Šajā nedēļā Ventspilī treniņnometnē uzturas pludmales volejbolisti. To starpā ir U-18 Latvijas pludmales volejbola izlases sportisti, kuri pludmales volejbola stadionā trenējas trenera Laura Ikaunieka vadībā un gatavojas Eiropas čempionātam pludmales volejbolā, kas norisināsies septembrī Turcijā.