Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš svinīgi pasniedza stipendijas desmit VeA studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

Konkursa ietvaros tika saņemti trīspadsmit pretendentu pieteikumi, kas tika vērtēti saskaņā ar Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes stipendiju, par izcilību IKT jomā, nolikuma nosacījumiem.
Komisijas sastāvā bija Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš, VeA Informācijas tehnoloģiju fakultātes dekāns Vairis Caune, Ventspils Starptautiskā radioastronomijas centra direktors Aleksejs Klokovs, VeA Tehnoloģiju pārneses un inovāciju centra direktora p.i. Gvido Grīnbergs, Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācijas pārstāvis Armands Magone, kā arī Ventspils Augsto tehnoloģiju parka pārstāve Sandra Rožkalne.
Septiņi pretendenti bija vidusskolu absolventi - šobrīd Ventspils Augstskolas Informācijas tehnoloģiju fakultātes bakalaura un 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmu pirmā kursa studenti.

Stipendiju komisija pretendentu novērtējuma rezultātā par atbilstošiem saņemt Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes stipendijas par izcilību IKT jomā atzīti:
- Mihails Kostjuks;
- Deniss Solovjovs;
- Alekss Žukovskis;
- Ruslans Golubevs;
- Daniels Fišers;
- Emīls Šeflers;
- Mareks Krišjānis;
- Aleksandra Smirnova;
- Kristofers Volkovs;
- Gustavs Nolle.

Stipendiju par izcilību IKT jomā piešķir reizi gadā, līdz desmit labākajiem studentiem. Stipendija tiek piešķirta uz desmit mēnešiem, katru mēnesi izmaksājot stipendiju 200 eiro apmerā.

Lasi vēl

Komentāri (5)

 • -2
  Heinrich 17.10.2022, 08:58:46

  Sarakstā daudz nelatviešu/sveštautiešu...
  Kārtējās nodevas internacionālismam.

 • -3
  Kriska 17.10.2022, 10:13:25

  Heinrich- Tas ir apmācību skolās reformu rezultāts

 • 0
  žurka 17.10.2022, 14:27:45

  Nav vis reformu rezultāts.

 • -2
  reku 17.10.2022, 14:49:41

  Bildē viens pozitīvs moments-stipendiāti priekšplānā,stipendiju pasniedzēji neuzkrītošāk aizmugurē.Būtu pasākumā piedalījies sīkais kr***is,uz galvošanu būtu izlecis centrā.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: