Ventspils bibliotēka sadarbībā ar Ventspils Starptautisko Rakstnieku un tulkotāju māju jau 13. reizi izsludina konkursu ''Kurzemes prozas lasījumi 2022''.

Konkursā aicināti piedalīties Kurzemes autori, kuri raksta prozu, iesniedzot iepriekš nepublicētu darbu – eseju, stāstu vai romāna fragmentu – datorizdrukā Ventspils bibliotēkā, vai elektroniskā versijā e-pastā biblioteka@ventspils.lv līdz 4. novembrim.

Konkursa žūrija, izvērtējot iesūtītos darbus, paziņos autorus, kurus uzaicinās piedalīties konkursa otrajā kārtā 26. novembrī plkst. 12 Starptautiskajā Rakstnieku un tulkotāju mājā.

Uzaicinātos autorus informēs personīgi un viņu vārdus izziņos Ventspils bibliotēkas tīmekļa vietnē www.biblioteka.ventspils.lv un Starptautiskās Rakstnieku un tulkotāju mājas tīmekļa vietnē www.ventspilshouse.lv.

Pēc konkursa otrās kārtas žūrijas vērtējuma tiks noteikti labākie, iepriekš nepublicētie darbi, ar kuriem autorus uzaicinās klātienē piedalīties festivāla ''Prozas lasījumi 2022'' pasākumos, kas notiks decembra sākumā Rīgā.

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, konkursa rīkotājiem ir tiesības noteikt klātienē uzaicināto autoru skaitu, vai arī atcelt klātienes lasījumus.

Savukārt festivāls ''Prozas lasījumi'' norisinās kopš 1995. gada. Gadu gaitā ''Prozas lasījumi'' no neliela pasākuma Andreja Upīša dzimšanas dienas atcerei izauguši vairāku dienu prozas festivālā, kura programmā ar savu jaunāko darbu vai to fragmentu lasījumiem uzstājas dažādu paaudžu Latvijas rakstnieki un viesautori no Eiropas valstīm.

Ar konkursa ''Kurzemes prozas lasījumi 2022'' nolikumu var iepazīties Šeit

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: