Tēma: Stipendija

 • Līdz gada beigām palielinās studentu stipendijas 0

  Lai finansiāli atbalstītu augstākajā izglītībā studējošos un mazinātu Covid-19 krīzes radītās negatīvās sekas uz izglītības nozari, no 1. septembra līdz 31. decembrim studentu minimālo mēneša stipendijas apmērs tiks palielinātas no 99,6 eiro līdz 200 eiro, otrdien lēma Ministru kabinetā.

 • Dibināta Riharda Pecholca piemiņas stipendija 0

  Ventspils Valsts 1. ģimnāzijas absolvents Roberts Molotanovs, kas šobrīd darbojas kā jurists, dibinājis stipendiju un to novēlējis talantīgiem un spējīgiem Ventspils un Ventspils novada jauniešiem, lai atbalstītu to studijas Latvijas augstskolās.

 • Absolventi saņems Simtgades stipendijas un Ministru kabineta atzinības 1

  Sagaidot Latvijas simtgadi, 2018. gadā tika atklāts vērienīgs stipendiju projekts Latvijas vidusskolu absolventiem, kas turpinās arī šogad. Tā ietvaros katras Latvijas vidējās izglītības iestādes izlaiduma klašu spožākais absolvents par izciliem sasniegumiem var saņemt stipendiju 500 eiro apmērā.

 • VeA studentiem ir iespēja pieteikties IKT stipendijai 0

  Līdz 1. jūlijam Ventspils Augstskolas (VeA) Informācijas tehnoloģiju fakultātes (ITF) studentiem ir iespēja pieteikties Ventspils pilsētas domes stipendijai. Stipendija tiks piešķirta no 2021. gada septembra uz desmit mēnešiem, katru mēnesi izmaksājot 200 eiro.

 • VeA studentiem piešķirtas valsts stipendijas 0

  Gandrīz simts Ventspils Augstskolas (VeA) studējošie 2020./2021.akadēmiskā gada pavasara semestrī saņems valsts minimālo stipendiju 200 eiro apmērā. Turpmākos piecus mēnešus 98 studenti, no kuriem deviņiem stipendijas tika piešķirtas Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai, saņems finansiālu atbalstu ikdienas izdevumiem.

 • Andra Klausa stipendiju iegūst Agate Freiberga 0

  10. decembrī, Ventspils Augstskolas (VeA) starptautiskās konferneces ''Rītdienas augstskola'' ievadā tika paziņota profesora Andra Klausa stipendijas ieguvēja - Agate Freiberga. Stipendijas mecenāts ir VeA absolvents un uzņēmējs Mārtiņš Lauva, kurš stipendijas ieguvēja vārdu paziņoja jau septīto reizi.

 • Ventspils sportisti saņems stipendijas 1

  Lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, kā arī, lai popularizētu studentu sportu un veicinātu rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde ir pieņēmusi lēmumu par dažādu apmēra stipendiju piešķiršanu 51 studējošam sportistam uz 2020./2021. studiju gadu.

 • Stipendiju IT mācībām būs iespēja saņemt 190 sievietēm 3

  Lai 190 sievietēm palīdzētu apgūt pamatzināšanas, kas nepieciešamas turpmākām mācībām informācijas tehnoloģiju (IT) jomā, lai vēlāk uzsāktu darba gaitas, nevalstiskā organizācija Riga TechGirls kopā ar Accenture atklāj trešo pieteikšanās sezonu stipendiju programmai She Goes Tech.

 • Studenti saņēma stipendijas par izcilību IKT jomā 0

  Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš svinīgā gaisotnē pasniedza stipendijas desmit Ventspils Augstskolas studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

 • Ventspilnieces starp 100 talantīgākajiem studentiem 0

  Ar Latvijas Universitātes (LU) fonda atbalstu ik gadu ap 100 talantīgāko studentu saņem stipendijas, kas palīdz jauniešiem doties pretim jauniem panākumiem. Jau vairākus gadus atbalstu saņēmušas arī divas LU studentes no Ventspils puses - Līva Kukle un Marija Samoviča.

 • Klausa stipendiju šogad saņēma divi VeA studenti 0

  Jau sesto gadu Ventspils Augstskolas studentiem bija iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir augstskolas absolvents Mārtiņš Lauva. Šoreiz mecenāts iespēju saņemt stipendiju sniedza diviem studentiem.

 • VeA studenti var pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem ir iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir Mārtiņš Lauva. Stipendiju saņemt var studenti, kuri bijuši ne tikai akadēmiski veiksmīgi, bet iesaistījušies arī dažādās ārpus studiju aktivitātēs.

 • VeA studenti ieguva «HansaMatrix Ventspils» stipendijas 3

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem bija iespēja pieteikties uzņēmuma SIA ''HansaMatrix Ventspils'' izcilības stipendijai. Šogad stipendiju izlēma piešķirt diviem VeA studentiem - Ievai Zonenbergai un Kristianam Ozoliņam.