Tēma: Stipendija

 • VeA studentiem piešķirtas valsts stipendijas 0

  Gandrīz simts Ventspils Augstskolas (VeA) studējošie 2020./2021.akadēmiskā gada pavasara semestrī saņems valsts minimālo stipendiju 200 eiro apmērā. Turpmākos piecus mēnešus 98 studenti, no kuriem deviņiem stipendijas tika piešķirtas Covid-19 radīto ekonomisko seku mazināšanai, saņems finansiālu atbalstu ikdienas izdevumiem.

 • Andra Klausa stipendiju iegūst Agate Freiberga 0

  10. decembrī, Ventspils Augstskolas (VeA) starptautiskās konferneces ''Rītdienas augstskola'' ievadā tika paziņota profesora Andra Klausa stipendijas ieguvēja - Agate Freiberga. Stipendijas mecenāts ir VeA absolvents un uzņēmējs Mārtiņš Lauva, kurš stipendijas ieguvēja vārdu paziņoja jau septīto reizi.

 • Ventspils sportisti saņems stipendijas 1

  Lai sekmētu studējošo augstas klases sportistu iespējas apvienot studijas ar sportiskās meistarības izaugsmi, kā arī, lai popularizētu studentu sportu un veicinātu rezervju sagatavošanu Latvijas izlašu komandām Latvijas Sporta federāciju padomes (LSFP) valde ir pieņēmusi lēmumu par dažādu apmēra stipendiju piešķiršanu 51 studējošam sportistam uz 2020./2021. studiju gadu.

 • Stipendiju IT mācībām būs iespēja saņemt 190 sievietēm 3

  Lai 190 sievietēm palīdzētu apgūt pamatzināšanas, kas nepieciešamas turpmākām mācībām informācijas tehnoloģiju (IT) jomā, lai vēlāk uzsāktu darba gaitas, nevalstiskā organizācija Riga TechGirls kopā ar Accenture atklāj trešo pieteikšanās sezonu stipendiju programmai She Goes Tech.

 • Studenti saņēma stipendijas par izcilību IKT jomā 0

  Ventspils pilsētas Domes priekšsēdētājs Aivars Lembergs, Domes priekšsēdētāja 1. vietnieks infrastruktūras jautājumos Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš svinīgā gaisotnē pasniedza stipendijas desmit Ventspils Augstskolas studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

 • Ventspilnieces starp 100 talantīgākajiem studentiem 0

  Ar Latvijas Universitātes (LU) fonda atbalstu ik gadu ap 100 talantīgāko studentu saņem stipendijas, kas palīdz jauniešiem doties pretim jauniem panākumiem. Jau vairākus gadus atbalstu saņēmušas arī divas LU studentes no Ventspils puses - Līva Kukle un Marija Samoviča.

 • Klausa stipendiju šogad saņēma divi VeA studenti 0

  Jau sesto gadu Ventspils Augstskolas studentiem bija iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir augstskolas absolvents Mārtiņš Lauva. Šoreiz mecenāts iespēju saņemt stipendiju sniedza diviem studentiem.

 • VeA studenti var pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem ir iespēja saņemt profesora Andra Klausa stipendiju, kuras mecenāts ir Mārtiņš Lauva. Stipendiju saņemt var studenti, kuri bijuši ne tikai akadēmiski veiksmīgi, bet iesaistījušies arī dažādās ārpus studiju aktivitātēs.

 • VeA studenti ieguva «HansaMatrix Ventspils» stipendijas 3

  Arī šogad Ventspils Augstskolas (VeA) studentiem bija iespēja pieteikties uzņēmuma SIA ''HansaMatrix Ventspils'' izcilības stipendijai. Šogad stipendiju izlēma piešķirt diviem VeA studentiem - Ievai Zonenbergai un Kristianam Ozoliņam.

 • Pasniegtas izcilības stipendijas 1

  Starptautiskā Rakstnieku un tulkotāju māja sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi un Ventspils bibliotēku pasniedza izcilības stipendijas.

 • «HansaMatrix» izsludina stipendiju studentiem 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) un citu augstskolu elektronikas un vadībzinātņu jomas studentiem ir iespēja pieteikties HansaMatrix Ventspils izcilības stipendijai.

 • «Bucher» stipendiju iegūst Rūta Kairiša 2

  Ventspils Augstskolas (VeA) bibliotēkā notika tikšanās ar 12 aktīviem un zinošiem VeA bakalaura studiju programmas “Biznesa vadība” studentiem, kuri pretendēja uz SIA “Bucher Municipal” stipendiju. Komisija, izvērtējot un tiekoties ar visiem pretendentiem, nolēma stipendiju piešķirt 3. kursa studentei Rūtai Kairišai.