Tēma: Studenti

 • Studenti izveido stratosfēras zondi «IRBE-5» 3

  Ventspils Augstskolas Informācijas un tehnoloģiju fakultātes, profesionālas bakalaura studiju programmas ''Elektronikas inženierija'' 3. kursa studenti studiju ietvaros īsteno projektu par stratosfēru zondi ''IRBE-5''.

 • Augstskolā izstrādāta aplikācija VeApp 0

  Ventspils Augstskolā veiksmīgi izstrādāta aplikācija ar nosaukumu VeApp. Lietotne veidota kā unikāls ikdienas studiju un aktivitāšu plānošanas, informācijas izplatīšanas un vienotās komunikācijas rīks augstskolas studentiem, docētājiem un darbiniekiem.

 • VeA studenti saņem domes stipendijas 0

  Svinīgā gaisotnē desmit Ventspils Augstskolas studentiem tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes stipendijas par izcilību informāciju un komunikācijas tehnoloģijas jomā. Stipendijas studentiem pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš.

 • Līdz gada beigām palielinās studentu stipendijas 0

  Lai finansiāli atbalstītu augstākajā izglītībā studējošos un mazinātu Covid-19 krīzes radītās negatīvās sekas uz izglītības nozari, no 1. septembra līdz 31. decembrim studentu minimālo mēneša stipendijas apmērs tiks palielinātas no 99,6 eiro līdz 200 eiro, otrdien lēma Ministru kabinetā.

 • Jauno studiju gadu VeA uzsāks 229 pirmkursnieki 0

  Ar svinīgo pasākumu Ventspils Augstskolas (VeA) dārzā, 1. septembrī plkst. 13, VeA studenti un docētāji 25. reizi sāks jauno akadēmisko gadu. Šogad studijas VeA uzsāks vairāk kā 700 studenti no kuriem 229 būs pirmkursnieki.

 • Augstskolā sāksies jaunais studiju gads 1

  Ventspils Augstskolā (VeA) 1. septembrī sāksies jaunais studiju gads ar svinīgo pasākumu VeA dārzā plkst. 13. Pasākumā aicināti piedalīties gan pirmā kursa studenti, gan vecāko kursu studenti, lai kopā atzīmētu jaunā akadēmiskā gada sākumu.

 • Augstskolā vēl pieejamas budžeta vietas 0

  Aizritējusi pirmā papilduzņemšanas nedēļa Ventspils Augstskolā (VeA) un populārāko studiju programmu vidū turpina būt ''Biznesa vadība'', ''Datorzinātnes'' un ''Tulkošana''. Papilduzņemšana gan pamatstudiju, gan maģistra līmeņa programmās turpināsies līdz 27. augustam.

 • Augstskolā turpinās uzņemšana 0

  Ventspils Augstskolā (VeA) 26. jūlijā sākas papilduzņemšana visās studiju programmās un tā turpināsies līdz 27. augustam. Gandrīz visās studiju programmās vēl ir pieejamas valsts finansētas studiju vietas, kuras tiks piešķirtas reflektantiem pieteikšanās rindas kārtībā.

 • VeA saņemti 430 pieteikumi studijām 0

  12. jūlijā noslēgusies uzņemšana studijām Ventspils Augstskolā (VeA). Divu nedēļu laikā saņemti 430 pieteikumi no studētgribētājiem, no kuriem 165 ir pirmās prioritātes pieteikumi.

 • VeA studentiem ir iespēja pieteikties IKT stipendijai 0

  Līdz 1. jūlijam Ventspils Augstskolas (VeA) Informācijas tehnoloģiju fakultātes (ITF) studentiem ir iespēja pieteikties Ventspils pilsētas domes stipendijai. Stipendija tiks piešķirta no 2021. gada septembra uz desmit mēnešiem, katru mēnesi izmaksājot 200 eiro.

 • VeA aicina uz maģistra studiju programmu info vakaru 0

  Ventspils Augstskola (VeA) 10. jūnijā plkst. 18 aicina visus interesentus uz tiešsaistes maģistra studiju programmu informatīvo vakaru. Interesentiem būs iespēja tiešsaistē satikt maģistra studiju programmu direktorus, docētājus un studentus, uzzināt par uzņemšanas procesu, pētniecības iespējām augstskolā un profesionālo izaugsmi pēc studijām, kā arī uzdot jautājumus.

 • VeA šogad uzņems studentus 320 budžeta vietās 0

  Uzņemšana Ventspils Augstskolā (VeA) sāksies 28. jūnijā, un šogad topošie studenti varēs kandidēt uz rekordlielu valsts finansēto budžeta vietu skaitu - 320.

 • Atvērto durvju diena Ventspils Augstskolā tuvojas 0

  16. aprīlī no plkst. 13 līdz 17.30 Ventspils Augstskola (VeA) vērs durvis topošajiem studentiem un citiem interesentiem, lai iepazīstinātu ar studiju iespējām un VeA studiju vidi. Šogad VeA durvis būs iespēja atvērt tiešsaistē.