Tēma: Studenti

 • VeA studenti ieguvuši tiesības rīkot NASA Space Apps Challenge 0

  Ventspils Augstskolas studiju programmas “Jaunuzņēmumu vadība” studenti ieguvuši tiesības rīkot prestižo NASA Space Apps Challenge hakatonu, kas norisināsies no 6.-8. oktobrim Ventspilī. Šogad dalībnieki tiek aicināti piedalīties hakatonā sev ērtā formātā – klātienē vai tiešsaistē.

 • Medicīnas studenti praksē iepazīst slimnīcas darbu 0

  Šovasar Ventspils slimnīcu kā savu prakses vietu izvēlējušies 18 Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 3. kursa studenti, divu nedēļu laikā gūstot praktiskas zināšanas un pieredzi, speciālistu uzraudzībā strādājot slimnīcā.

 • VeA rīkos ''Nakts uzņemšanu studijās'' 0

  No 14. – 24. jūlijam Latvijā notiek pieteikšanām studijām augstskolās. Lai ikviens studētgribētājs paspētu iesniegt dokumentus un lai dokumentu iesniegšana klātienē būtu iespējama arī ārpus klasiskā darba laika, Ventspils Augstskola 24. jūlijā rīkos “Nakts uzņemšanu studijās”, kad dokumentus klātienē būs iespējams iesniegt līdz pat plkst. 22.

 • Sākusies uzņemšana Ventspils Augstskolā 0

  14. jūlijā sākas uzņemšana bakalaura līmeņa studijām Ventspils Augstskolā trīs fakultātēs- Ekonomikas un pārvaldības fakultātē, Tulkošanas studiju fakultātē un Informācijas tehnoloģiju fakultātē. Pieteikties studijām var vienotajā uzņemšanas sistēmā www.latvija.lv.

 • VeA students saņem starptautiska līmeņa balvu 1

  17. starptautiskajā kosmosa operāciju konferencē, kas norisinājās Dubaijā, Ventspils Augstskolas bakalaura studiju programmas “Elektronikas inženierija” students Rodrigo Laurinovičs kopā ar Eiropas Kosmosa Aģentūras (EKA) OPS-SAT komandu saņēma Starptautisko SpaceOps balvu par izciliem sasniegumiem.

 • VeA pasniedzēja studē Amerikā 2

  Ventspils Augstskolas (VeA) Mārketinga un sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja, kā arī pasniedzēja Inta Ozola devusies studēt uz Ameriku, lai apgūtu jaunākās pasniegšanas metodes ar plašu digitālo tehnoloģiju pielietojumu.

 • Augstskolas absolventus studijām varēs reģistrēt no 12. jūlija 0

  Lai nodrošinātu vienādas iespējas uzsākt studējošo uzņemšanu pirmajā gadā pēc vidējās izglītības iegūšanas, augstskolas un koledžas topošo studentu reģistrāciju šogad varēs sākt no 12. jūlija, informē Izglītības un zinātnes ministrija (IZM).

 • Studentiem pasniegtas stipendijas par izcilību IKT jomā 5

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš svinīgi pasniedza stipendijas desmit VeA studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

 • VeA studenti gatavojas palaist stratosfērā zondi 4

  Ventspils Augstskolas (VeA) elektronikas inženierijas studenti 15. jūnija rītā no Ventspils lidostas teritorijas plāno stratosfērā nogādāt meteoroloģisko zondi IRBE-5, ar kuru tiks veikts zinātniskais eksperiments - ultravioletā starojuma mērījumi, lai novērtētu ozona molekulu blīvumu atmosfērā atkarībā no augstuma.

 • Atklāta pieteikšanās profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Šogad, astoto gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas studentiem ir iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Pieteikšanās termiņš ir 30. jūnijs. Stipendijas mecenāts ir Ventspils Augstskolas absolvents, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs Mārtiņš Lauva.

 • Sāksies elektroniskā pieteikšanās augstskolās 0

  Izmantojot vienoto sistēmu, kas ir pieejama mājaslapā "Latvija.lv", 12. klases absolventiem no 5. jūlija ir iespēja pieteikties studijām 12 Latvijas augstskolās, tostarp arī Ventspils Augstskolā.