Tēma: Studenti

 • Studentiem pasniegtas stipendijas par izcilību IKT jomā 5

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas (VeA) rektors Kārlis Krēsliņš svinīgi pasniedza stipendijas desmit VeA studentiem, par izcilību informācijas un komunikācijas tehnoloģiju (IKT) jomā.

 • VeA studenti gatavojas palaist stratosfērā zondi 4

  Ventspils Augstskolas (VeA) elektronikas inženierijas studenti 15. jūnija rītā no Ventspils lidostas teritorijas plāno stratosfērā nogādāt meteoroloģisko zondi IRBE-5, ar kuru tiks veikts zinātniskais eksperiments - ultravioletā starojuma mērījumi, lai novērtētu ozona molekulu blīvumu atmosfērā atkarībā no augstuma.

 • Atklāta pieteikšanās profesora Andra Klausa stipendijai 0

  Šogad, astoto gadu pēc kārtas, Ventspils Augstskolas studentiem ir iespēja pieteikties profesora Andra Klausa stipendijai. Pieteikšanās termiņš ir 30. jūnijs. Stipendijas mecenāts ir Ventspils Augstskolas absolvents, šobrīd veiksmīgs uzņēmējs Mārtiņš Lauva.

 • Sāksies elektroniskā pieteikšanās augstskolās 0

  Izmantojot vienoto sistēmu, kas ir pieejama mājaslapā "Latvija.lv", 12. klases absolventiem no 5. jūlija ir iespēja pieteikties studijām 12 Latvijas augstskolās, tostarp arī Ventspils Augstskolā.

 • Ventspils Augstskolas Studentu padomei jauna priekšsēdētāja 0

  Jau no aprīļa jaunā sasaukumā darbojas Ventspils Augstskolas Studentu padome. Līdz pat nākošajam pavasarim tās vadītāja būs atraktīvā un apņēmīgā ķekavniece Linda Auziņa, kura, kā pati stāsta, pateicoties liktenim un interesei par valodām, nonāca VeA, lai tagad vadītu Studentu padomi pretī jauniem sasniegumiem.

 • Studentus iepazīstinās ar biznesa vidi 0

  Uzņēmējdarbība, IT, biohackings, emocionālā inteliģence, radošums un ambīcijas - tas viss un vēl daudz kas cits raksturo Business Academy jaudīgo studentu ikdienu. Lai labāk saprastu, ko nozīmē būt studentam Business Academy programmā, ir iespējams pieteikties Business Academy Bootcamp 2022 - bezmaksas trīs dienu praktisku nodarbību pasākumam, kas notiks no 10. līdz 12. jūnijam.

 • Apbalvota VeA Studentu padome 0

  Ventspils Augstskolas (VeA) Studentu padome pirmo reizi ieguvusi titulu ''Gada studējošo pašpārvalde'', savukārt tās priekšsēdētāja Marta Anete Vinniņa saņēma balvu ''Gada izaugsme''.

 • Studenti izveido stratosfēras zondi «IRBE-5» 3

  Ventspils Augstskolas Informācijas un tehnoloģiju fakultātes, profesionālas bakalaura studiju programmas ''Elektronikas inženierija'' 3. kursa studenti studiju ietvaros īsteno projektu par stratosfēru zondi ''IRBE-5''.

 • Augstskolā izstrādāta aplikācija VeApp 0

  Ventspils Augstskolā veiksmīgi izstrādāta aplikācija ar nosaukumu VeApp. Lietotne veidota kā unikāls ikdienas studiju un aktivitāšu plānošanas, informācijas izplatīšanas un vienotās komunikācijas rīks augstskolas studentiem, docētājiem un darbiniekiem.

 • VeA studenti saņem domes stipendijas 0

  Svinīgā gaisotnē desmit Ventspils Augstskolas studentiem tika pasniegtas Ventspils pilsētas domes stipendijas par izcilību informāciju un komunikācijas tehnoloģijas jomā. Stipendijas studentiem pasniedza Ventspils pilsētas domes priekšsēdētājs Jānis Vītoliņš un Ventspils Augstskolas rektors Kārlis Krēsliņš.

 • Līdz gada beigām palielinās studentu stipendijas 0

  Lai finansiāli atbalstītu augstākajā izglītībā studējošos un mazinātu Covid-19 krīzes radītās negatīvās sekas uz izglītības nozari, no 1. septembra līdz 31. decembrim studentu minimālo mēneša stipendijas apmērs tiks palielinātas no 99,6 eiro līdz 200 eiro, otrdien lēma Ministru kabinetā.

 • Jauno studiju gadu VeA uzsāks 229 pirmkursnieki 0

  Ar svinīgo pasākumu Ventspils Augstskolas (VeA) dārzā, 1. septembrī plkst. 13, VeA studenti un docētāji 25. reizi sāks jauno akadēmisko gadu. Šogad studijas VeA uzsāks vairāk kā 700 studenti no kuriem 229 būs pirmkursnieki.