13. februārī visā Latvijā norisināsies “Ēnu diena”, dodot iespēju skolēniem iepazīties ar dažādām profesijām un gūt priekšstatu par savu iespējamo nākotnes profesiju. “Ēnu dienā” skolēnus pie sevis gaidīs arī Ventspils brīvostas pārvaldē.

Šogad ir iespēja “ēnot” Ventspils ostas kapteini Arvīdu Buku un viņa komandu, ūdenslīdēju kuģa “Neptūns” vecāko ūdenslīdēju Denisu Lapinu un tehniskās nodaļas būvinženieri.

Būt par “ēnu” Ventspils brīvostas pārvaldē ir unikāla iespēja redzēt un nokļūt tādās vietās, kur citkārt nav iespējams pabūt. Tā ir iespēja uzzināt ne tikai par darba ikdienu, bet arī to, kādas prasmes un izglītība nepieciešama konkrētajā profesijā, tādēļ īpaši svarīga šāda diena ir tieši vidusskolēniem.

Brīvostas pārvalde aicina “ēnotājus” būt aktīviem un pieteikties “Ēnu vakancēm” mājaslapā: https://enudiena.lv/ , kur var uzzināt arī visu nepieciešamo informāciju par pieteikšanos un termiņiem.

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. 

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: