Tēma: Ēnu dienas

 • Aicina pieteikties Ēnu dienai Ventspils poliklīnikā 0

  4. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ieskatīties fizioterapeita, endokrinologa, oftalmologa un dermatovenerologa ikdienas darbā.

 • Piesakies Ēnu dienai Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā 0

  1. martā, sākas pieteikšanās “Junior Achievement Latvia” organizētajai karjeras izglītības programmai “Ēnu diena 2024”, kas norisināsies 4. aprīlī visā Latvijā. Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina skolēnus pieteikties programmai, lai iepazītu Ventspils slimnīcas vai Talsu filiāles ikdienu un iepazītos ar dažādu jomu speciālistiem.

 • Skolēni iepazīst dažādas profesijas 0

  Pagājušajā nedēļā visā Latvijā norisinājās Ēnu diena, kuras laikā skolēniem bija iespēja iepazīt kāda izvēlētā profesijas pārstāvja ikdienu. Ventspilī vairākos uzņēmumos, valsts un pašvaldības iestādēs ēnošanai bija izsludinātas vairāk nekā 100 profesiju pārstāvju vakances.

 • Varēs ''ēnot'' arī slimnīcā 0

  5. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Arī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina 9.-12. klašu skolēnus pieteikties programmai, lai iepazītu Ventspils slimnīcas vai Talsu filiāles ikdienu un iepazītos ar dažādu jomu speciālistiem.

 • Iepazīstinās ar pedagoga profesiju 0

  Sākusies pieteikšanās Ēnu dienai, kura šogad norisināsies 5. aprīlī. Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu.

 • Piedāvā ēnot biomedicīnas laborantu un fizioterapeitu 0

  5. aprīlī Latvijā norisināsies ikgadējā Ēnu diena. Ventspils poliklīnika šogad skolēniem piedāvā ēnot laboratorijā un ārstnieciskās vingrošanas zālē jeb iepazīt biomedicīnas laboranta un fizioterapeita darbu.

 • «Ēnot» varēs arī Digitālā centra darbiniekus 0

  6. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Programmas ietvaros 1.-12. klašu skolēniem tiek sniegta iespēja apmeklēt kādu darba vietu un vērot interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Arī Digitālā centra kolektīvs aicina deviņus ēnotājus iejusties darba ikdienā.

 • Aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai slimnīcā 1

  6. aprīlī visā Latvijā norisināsies izglītības biedrības Junior Achievement Latvia organizētā karjeras izglītības programma ''Ēnu diena''. Arī Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca aicina 9.-12. klašu skolēnus pieteikties programmai, lai iepazītu Ventspils slimnīcas vai Talsu filiāles ikdienu un iepazītos ar dažādu jomu speciālistiem.

 • VeA aicina skolēnus pieteikties Ēnu dienai 0

  Pēc divu gadu pārtraukuma, šogad 6. aprīlī norisināsies Junior Achievement Latvia organizētā Ēnu diena. Ventspils Augstskola aicina skolēnus ēnot augstskolas rektoru, studiju prorektori, Informāciju Tehnoloģijas fakultātes dekānu, sabiedrisko attiecību speciālistu, Inženierzinātņu nodaļas laborantu un Irbenes radioteleskopa inženieri.

 • Iepazinās ar nekustamā īpašuma apsaimniekošanu 0

  Rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā, uzņēmums Ventspils nekustamie īpašumi otro gadu pēc kārtas, piedaloties Junior Achievement Latvija organizētajā karjeras izglītības programmā Ēnu diena, aicināja skolēnus iepazīt namu pārziņa, jurista un inženiera profesijas.

 • Iepazina poliklīnikas fizioterapeita un biomedicīnas laboranta darbu 0

  Ventspils poliklīnika arī šogad iesaistījās Ēnu dienā, piedāvājot skolēniem izzināt fizioterapeita un biomedicīnas laboranta ikdienu. Profesijas iepazina skolēni ne tikai no Ventspils pilsētas un novada, bet arī Liepājas un Valmieras.

 • Noslēgusies «Ēnu diena» Digitālajā centrā 1

  Junior Achievement Latvija (JA Latvija) organizētās Ēnu dienas ietvaros, trešdien, 12. februārī, ar dažādu Ventspils Digitālā centra profesijas pārstāvju ikdienu iepazinās astoņi jaunieši, gūstot priekšstatu par profesiju specifiku un Digitālā centra darbu.

 • «Ventspils siltums» aicina skolēnus ēnot 0

  Pašvaldības SIA ''Ventspils siltums'' aicina skolēnus iepazīt siltumapgādes uzņēmuma darbinieku profesijas un darba ikdienu, piedaloties karjeras izglītības programmas Ēnu dienās, kas šogad norisināsies 12. februārī.