Jūnija un jūlija mēnesī Ventspils Digitālajā centrā radošās tehnoloģiju nodarbībās darbojās kopumā 530 dažāda vecuma bērni, pavadot laiku saturīgi, apgūstot jaunas zināšanas un iegūstot jaunus draugus.

Par godu Latvijas simtgadei Vasaras IT skoliņa šoreiz notika četrās sesijās un katra sesija bija veltīta savam novadam -Kurzemei, Vidzemei, Zemgalei un Latgalei. Visvairāk skolēnu pieteicās skoliņas pirmajai sesijai - kopumā 200, otro sesiju apmeklēja 121, trešo 105, bet ceturto 104 skolēni.

Visaktīvāk Vasaras IT skoliņā darbojās 3., 4. un 5. klases skolēni. IT skoliņas nodarbībās iesaistījušies skolēni no visām Ventspils skolām, taču visvairāk no Ventspils 4. vidusskolas un Ventspils Centra sākumskolas.

Vasaras IT skoliņas ietvaros bērniem tika piedāvātas dažādas tehnoloģiju nodarbības, kurās tie viesojās visos četros Latvijas novados. Dažādo aktivitāšu ietvaros bērni guva ne vien jaunas zināšanas, bet arī pilnveidoja matemātiskās prasmes, lasītprasmi, telpisko uztveri, loģisko domāšanu un iztēli.

Katras Vasaras IT skoliņas sesijas noslēgumā bērni saņēma apliecības par ieguldīto laiku un gūtajām zināšanām.

Vasaras pēdējā mēnesī Ventspils Digitālajā centrā notiks aktīvs darbs pie interešu izglītības programmas pilnveidošanas jaunajam mācību gadam.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: