Simt dienas pirms Latvijas valsts simtās dzimšanas dienas visā Latvijā tiks rīkota Zaļumballe. 11. augustā arī Ventspilī tiks veidota svētku Zaļumballe piejūras parkā, kur balles vēsturisko noskaņu papildinās Ostgala klātesamība un iespēja vakara gaitā apmeklēt pludmali un tajā vērot saules rietu.

No plkst. 19 būs iespēja vērot Ventspils amatierteātra režisores Vijas Draviņas iestudēto izrādi “Trīnes grēki”, kuru spēlēs amatierteātra aktieri, ar skanīgām dziesmām piedaloties arī dziesmu ansamblim “Ventiņ’”.

No plkst. 21 sāksies svētku Zaļumballe, kur deju mūziku spēlēs pūtēju orķestris “Talsi” un muzikālā apvienība “Vintāža”. Balles starplaikos ar deju priekšnesumiem uzstāsies Ventspils Kultūras centra deju kolektīvi “Kurzeme” un “Senkurzeme”.

Amatu māja pasākuma laikā nodrošinās iespēju ikvienam izgatavot savu personalizēto simtgades nozīmīti, ar ko rotāties svētku laikā.

Pasākumā ieeja bez maksas.

Lasi vēl

Komentāri (8)

 • -1
  sranskis Pirms 6 dienām, 22 stundām

  Vai bufetes ar smalkmaizītēm vai vismaz ūdenskliņģeriem un smalkiem dzērieniem arī būs?
  Tradicionālā barošana ar stikla vati, štovētiem kāpostiem, desiņām, šašliku un frī kartupeļiem netiek atbalstīta!

 • -1
  Amilda Pirms 6 dienām, 21 stundas

  Piekritu. Butu interesanti ja kads pardotu karumus, kas bij populari pirms simts gadiem. Pat edieniem, kas ir pardzivojusi gadsimtu un pat tagad ir iecieniti agrak bij savadaka receptura

 • -4
  Ženija Pirms 4 dienām, 4 stundām

  Uhh, kas pa balli būs! es nez kā jūs, bet es neies izēsties, bet gan izdancoties!

 • 0
  cits Pirms 3 dienām, 23 stundām

  Zaļumballē brīvā dabā,
  Puisim cieta puse labā,
  Piere, acu vāks un kāja,-
  Citādi tur jautri gāja !
  (J.Dreslers)

 • 0
  Ivars Jansons Pirms 2 dienām, 7 stundām

  Noklausīta saruna - Cik labi, ka nebija tie Domes āksti...

 • 0
  Kurzemniece. Pirms 2 dienām, 1 stundas

  Tieši tā.Atstādinātais un viņa līdzdalībnieki ar savu klātbūtni vien dažreiz sabojā citādi labu pasākumu!

 • 0
  Rasma Pirms 2 dienām, 4 stundām

  Beidzot bija normāla zaļumballe. Talsu orķestris ļoti labi spēlēja. Ieteikums. Vasaras laikā būtu jauki parciņos, skvēros, pilsētvidē, neformālā vidē, laikā, gaisotnē, redzēt un dzirdēt dažāda veida muzikantus. Nevajag nekādas skatuves, tumbas, nenormālu skaļumu. Vienkārši jauku, dažāda stila mūziku, pozitīvas noskaņas radīšanai pilsētvidē.

 • 0
  šašIiks Pirms 2 dienām

  Skan jauki. Bet nebūs.
  Kādai omei mieru traucēs, kādai slimai mammelei bērnu modinās, kādam būs par skaļu, kādam būs par klusu, vēl kādam nepatiks, ka tur blakus stāvot un klausoties kāds pīpē, cits skaļi paziņos, ka tiek izniekoti viņa nodokļi, stīgas par platu un trombonam gaiss par slapju, utt., utjpr.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: