Saeima noraidīja Zaļo un zemnieku savienības (ZZS) iesniegtos grozījumus Pievienotās vērtības nodokļa likumā, kas būtu noteikuši samazināto pievienotās vērtības nodokļa (PVN) likmi 5% apmērā pienam, maizei, gaļai, zivīm un citiem primārajiem pārtikas produktiem.

Grozījumus iesniedza ZZS deputāti Uldis Augulis, Jānis Dūklavs, Jānis Vucāns, Gundars Daudze, Raimonds Bergmanis, Armands Krauze un Janīna Jalinska.

Samazināto PVN likmi likumā tika rosināts noteikt maizei bez piedevām, svaigai un atdzesētai vairāku dzīvnieku gaļai, tajā skaitā cūkgaļai, liellopu un mājputnu gaļai, kā arī svaigām un atdzesētām zivīm.

Tāpat nodokļa 5% likmi tika aicināts noteikt vistu un paipalu olām, pienam un dažādiem piena produktiem bez piedevām, tajā skaitā krējumam, biezpienam, kefīram un paniņām.

Lasi vēl

Komentāri (1)

  • -2
    Vadims Kevrelis 07.04.2022, 13:21:56

    Nekā personīga, bet kur viņi (iesniedzēji) bija laikā, kad viņi bija valdībā pie tam G.Daudze par veselu Saeimas priekšsēdētaju, unikāla iespēja to bija izdarīt, bet vairāk par koka āmurīša uzsišanu tā arī neko vairāk neizdarīja.

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: