Ventspils olimpiskās vienības šorttrekists Roberts Krūzbergs pasaules čempionātā Monreālā 1000 metru distancē izcīnīja piekto vietu, bet pēc dalības superfinālā viņš čempionātu noslēdza augstajā septītajā pozīcijā.

1000 metros Krūzbergs ceturtdaļfināla trešajā slidojumā ieņēma ceturto vietu, finišējot minūtē un 52,76 sekundēs, taču tika pie vietas pusfinālā, jo pēc pretinieka manevra krita. Viņš bija pirmais pēc septiņiem apļiem, taču pēc kritiena pēdējos divos apļos atkāpās uz ceturto vietu.

Tikmēr Reinis Bērziņš ceturtdaļfināla otrajā slidojumā saņēma sodu par neatļautu pretinieka apdzīšanu un viņa rezultāts netika ieskaitīts.

Pusfinālā Krūzbergs distanci veica minūtē un 23,887 sekundēs un ieņēma trešo vietu, kvalificējoties A finālam, kurā Latvijas šorttrekists izcīnīja piekto vietu, šķērsojot finiša līniju minūtē un 25,964 sekundēs. Jāpiebilst, ka līdz šim Latvijas šorttrekisties pasaules čempionātā iekļūt medaļu cīņās nebija izdevies. Ātrākais finālā bija Ungārijas šorttrekists Šaoans Ļu, otro un trešo vietu ieņēma Dienvidkorejas sportisti Juneseo Lī un Jūngju Kvaks.

3000 metru distances superfinālā Krūzbergs, nopelnot pa pieciem punktiem divos starpfinišos, ieņēma sesto vietu. Saskaitot visās distancēs iespēto, pasaules čempionāta kopvērtējumā Krūzbergs ierindojās septītajā vietā ar 13 punktiem, bet Bērziņš meistarsacīkstes noslēdza sacensības 18. pozīcijā.

Superfinālā pirmais finišēja mājinieks Paskāls Dions, bet meistarsacīkšu kopvērtējumā viņš piekāpās Ļu. Trešo vietu ieņēma Lī.

1500 metru distancē Bērziņš ieņēma 14.vietu, kamēr Krūzbergs ierindojās 20.pozīcijā. Savukārt 500 metru distancē Bērziņš izcīnīja 16.vietu, bet Krūzbergs ieņēma 44.pozīciju.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: