Ventspils brīvostas pārvalde aicina pieteikties finansējumam projektu konkursos par brīvostas reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pieteikumus var iesniegt līdz 18. maijam.

Ventspils brīvosta vienmēr ir bijusi un būs nozīmīga Ventspils pilsētas daļa, tāpēc dalība dažādās pilsētas aktivitātēs arī no ostas teritorijas pārvaldītāja – brīvostas pārvaldes – puses vienmēr tikusi iespēju robežās atbalstīta.

Turpinot 2021. gadā aizsākto praksi padarīt maksimāli atvērtu un plaši pieejamu pieteikšanos brīvostas reklāmas līdzekļiem, arī 2022. gadā nolemts sludināt projektu konkursus par reklāmu kultūras pasākumos un par reklāmu sporta sacensībās un pasākumos.

Iesniegt savu piedāvājumu konkursā par reklāmu kultūras pasākumos var jebkura pasākumus organizējoša nevalstiskā sektora organizācija. Piedāvājumā iekļautajam pasākumam vai pasākumiem ir jānotiek Ventspilī 2022. gadā.

Ar projektu konkursa par reklāmu kultūras pasākumos 2022. gadā nolikumu aicinām iepazīties ŠEIT!

Pieteikties reklāmas projektu realizēšanai sporta sacensībās (piedalīšanās sporta sacensībās) var jebkura neprofesionāla vai bērnu/jauniešu sporta organizācija vai klubs, kas savu darbību veic Ventspils pilsētā. Tas nozīmē, ka reklāmas finansējumu var saņemt Ventspils organizācija, piedaloties kādās sacensībās arī ārpus Ventspils pilsētas. Savukārt pieteikties reklāmas projektu realizēšanai sporta pasākumos (sporta pasākumu organizēšana) var jebkura pasākumus organizējoša nevalstiskā sektora organizācija.

Ar projektu konkursa par reklāmu sporta sacensībās un pasākumos 2022. gadā nolikumu aicinām iepazīties ŠEIT!

Pieteikumus var iesniegt līdz 18. maijam plkst. 10.

2021. gadā Ventspils brīvostas pārvalde slēdza reklāmas līgumus ar 28 Ventspils sporta un kultūras organizācijām par reklāmu sporta un kultūras norisēs.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: