Tēma: Finansējums

 • Slimnīca pirmajā pusgadā strādājusi ar 750 000 eiro zaudējumiem 18

  Ziemeļkurzemes reģionālā slimnīca Ventspilī pirmajā pusgadā strādājusi ar 750 000 eiro zaudējumiem, informē slimnīcas valdes priekšsēdētājs Juris Lācis. Lācis norādīja, ka slimnīcas cēla trauksmi par nepietiekamu finansējumu gada sākumā.

 • Veic grozījumus lēmumā par Nacionālas nozīmes industriālā parka projektu 2

  27. aprīlī Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome apstiprināja Nacionālās nozīmes Ventspils industriālā parka attīstības stratēģiju, kā arī nolēma atbalstīt projekta iesniegšanu Centrālās finanšu un līgumu aģentūras (CFLA) izsludinātajā projektu konkursā un pretendēt uz Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma investīciju plāna paredzētajām investīcijām industriālo parku un teritoriju attīstīšanai reģionos.

 • Laboratorijas nav saņēmušas valsts finansējumu 3

  "E. Gulbja laboratorija" par valsts apmaksātajām analīzēm no valsts šogad nav saņēmusi ap 2,8 miljonus eiro un tāpat kā "Centrālā laboratorija" apsver šo izmeklējumu pārtraukšanu.

 • IZM piedāvā mainīt skolu finansēšanas modeli 0

  Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) sociālajiem partneriem izvērtēšanai nodotajā skolu reformu plānā piedāvā ieviest jaunu skolu finansēšanas modeli "Programma skolā", liecina aģentūras LETA rīcībā esošais ziņojuma projekts.

 • Notiks Ventspils tūrisma simpozijs 2023 0

  Trešdien, 31. maijā no plkst. 11.00 – 14.00, Ventspils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina uzņēmējus, tūrisma profesionāļus un tos, kuriem interesē tūrisma sfēra piedalīties - Ventspils tūrisma simpozijā 2023, zinātnes centrā “VIZIUM”. 

 • Iedvesmojošā forumā pulcē biznesa ļaudis 0

  Trešdien jau otro reizi Ventspilī notika Kurzemes biznesa forums, kurā klātienē piedalījās ap 200 cilvēku – uzņēmēji un dažādu nozaru eksperti. Daudzi citi izmantoja iespēju skatīties pasākumu tiešsaistē Ventspils YouTube kanālā.

 • Brīvosta slēgs reklāmas līgumus ar 18 kultūras un sporta organizācijām 2

  Jau trešo gadu pēc kārtas Ventspils brīvostas pārvalde izsludina projektu konkursus par Ventspils brīvostas pārvaldes reklāmu kultūras pasākumos un sporta sacensībās un pasākumos. Pēc rūpīgas pieteikumu izvērtēšanas Ventspils brīvostas pārvalde nolēmusi 2023. gadā slēgt reklāmas līgumus ar sešām kultūras un 12 sporta organizācijām.

 • Apstiprināts Ventspils Olimpiskās vienības sastāvs 3

  Apstiprināta nodibinājuma ''Ventspils Olimpiskā vienība'' augstas klases sportistu atbalsta programma 2023. gada sezonai un tajā iekļauti 24 sportisti un trīs sporta veidu atbalsta programmas, piešķirot Ventspils pilsētas pašvaldības finansējumu 50 336 eiro apmērā.

 • Muzejs saņem valsts atbalstu 0

  Ventspils muzejs regulāri piedalās Valsts Kultūrkapitāla fonda (VKKF) izsludinātajos konkursos un saņem atbalstu dažādām ar muzeja darbību saistītām iecerēm. 27. februārī noslēdzās VKKF projektu konkursa I kārta un Muzeju nozares attīstības programmas projektu konkurss, kurā Ventspils muzejs sagatavoja un iesniedza sešus projektus.

 • Veiks energoefektivitātes pasākumus 0

  Ventspils valstspilsētas pašvaldības dome nolēma piešķirt līdzfinansējumu energoaudita veikšanai piecām dzīvojamajām mājām Ventspils valstspilsētā. Līdzfinansējums energoaudita veikšanai piešķirts māju Aleksandra ielā 1, Talsu ielā 3, Talsu ielā 11, Talsu ielā 13 un Talsu ielā 66, dzīvokļu īpašniekiem, kopā 1 756,75 EUR apmērā.