Uzlabojoties epidemioloģiskajai situācijai un ar Covid-19 stacionēto pacientu skaitam, kā arī rūpējoties par pacientu labsajūtu, no 2. maija slimnīcā Ventspilī un tās filiālē Talsos konkrētos laikos atļauti pacientu apmeklējumi.

No pirmdienas, 2. maija, tuvinieki var apmeklēt pacientus katru dienu noteiktā laikā - no plkst. 15 līdz plkst. 17. Apmeklējumu nepieciešams iepriekš pieteikt, zvanot uz nodaļu, kurā ievietots pacients.

Vienlaicīgi pie pacienta var uzturēties viena persona, un atļautais apmeklējuma laiks ir līdz 30 minūtēm. Visu apmeklējuma laiku nepieciešams lietot medicīnisko sejas masku un bahilas.

Slimnīcas personāls aicina būt atbildīgiem un ievērot apmeklēšanas kārtības noteikumus, kā arī izvairīties no apmeklējuma, ja ir konstatēti saslimšanas simptomi vai esat nonācis kontaktā ar Covid-19 infekcijas slimnieku, vai personu, kas atrodas mājas karantīnā. Joprojām pacientiem iespējams nodot sūtījumus, atstājot tos slimnīcas apsargam Ventspilī vai rindu koordinatorei Talsu filiālē. Par sūtījumu tiek informēts attiecīgās nodaļas personāls, kas nodrošina sūtījuma nogādāšanu adresātam.

Apmeklēt pacientus ar Covid-19 infekciju nav atļauts, izņemot kritiskus gadījumus.

Lasi vēl

Komentāri (0)

Pievieno komentāru:

Lai komentētu šo rakstu, lūdzam vispirms autorizēties: